Rüyada Cam Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


64
624 Paylaşım, 64 points

RÜYADA CAM GÖRMEK NEDİR?

Rüyada cam görmek hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanır. Cam kırılan bir nesne olmasından dolayı geçici kırgınlık ve dargınlıklara işaret etmektedir. Rüyada cam görmek, gizli saklı işlerin açığa çıkacağına, bilinmezliklerin çözüleceğine delalet eder. Bu durum camın şeffaf oluşu ve bir şeyi gizleyemeyişiyle bağlantılıdır. Rüyada cam gören kişinin hislerini yoğun bir şekilde yaşayarak gizleyemeyeceğine, fakat bu kişinin mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine yapmak istediği her işte başarı elde edeceğine, şansının artacağına ve mevki sahibi olacağına delalet eder. Rüyada cam görmek büyük bir sevinç ve mutluluk anlamlarına da gelmektedir. Fakat rüyada camın bir yerden düşerek kırılması iyiye yorulmaz. Rüyayı gören kişinin eşini kaybedeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada camı parçalara ayrılmış bir şekilde görmek ise kısa süreli bir sıkıntıya, çözümü çabuk bulunacak bir derde işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi rüya esnasında bir cam kırarsa bu onun hayatıyla ilgili büyük bir karar aşamasına geleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin kırılan camı temizlemeyerek sadece izlemesi sıkıntı ve dert anlamına gelmektedir. Kırılan cam parçalarını temizlemek ise mutsuzluktan uzak bir yaşantıya, hayırlı bir meslek ve mutlu bir aile yaşantısına delalet eder.RÜYADA CAM SİLDİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada cam sildiğini görmek iyi şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin cam silmesi, hane içerisindeki sıkıntıların ve huzursuzlukların kısa süre içerisinde giderileceğine, aile içerisinde mutluluk verici olayların yaşanacağına, meslek yaşantısında karlı işlere girileceğine ve maddi kazançta artış sağlanacağına delalet eder.

RÜYADA CAMDAN BARDAK GÖRMEK NEDİR?

Rüyada cam bir bardak görmek iyiye yorulur. Cam bardak ömrünün huzurlu ve mutlu geçeceğine, rüya sahibinin attığı adımlarda ve giriştiği işlerde bir yıldız gibi parlayacağına, sağlık sorunlarının tamamıyla son bulacağına delalet eder.

RÜYADA KIRIK CAM GÖRMEK NEDİR?

Rüyada kırık cam görmek hayırlı olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin kırık cam görmesi aile içerisinden veya yakın çevresinden birinin vefat haberini alacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

RÜYADA CAMDAN DIŞARIYI SEYRETMEK NEDİR?

Rüyada camdan dışarı baktığını gören kimse uzun zamandır planladığı bir seyahate yakın zamanda çıkacağına ve bu seyahat ile keyifli anlar geçirerek ruhunu dinlendireceğine işaret etmektedir.

RÜYADA CAMDAN EŞYA ATTIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyasında camdan aşağıya eşya attığını gören kişinin içindeki sıkıntılarından kurtularak, rahat ve huzur içinde yaşamak istediğine işaret etmektedir. Rüyada eşya kimseye anlatılmayacak sıkıntıları sembolize eder. Rüya sahibinin içini yiyip bitiren sıkıntılardan arınacağına menfaat üzerine kurulu dostluklarından uzaklaşarak samimi ve sıcak ilişkiler kuracağına delalet eder. Hane içindeki kara bulutların dağılacağına ve mutlu günlere en yakın zamanla erişileceğine işaret etmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

64
624 Paylaşım, 64 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
120
Şaşkın
Başarısız Başarısız
84
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
120
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
120
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
84
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir