Rüyada Çadır Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


68
664 Paylaşım, 68 points

RÜYADA ÇADIR GÖRMEK NEDİR?

Rüyada çadır görmek, rüya sahibinin hane üyeleri ile arasındaki güven bağının güçleneceğine, yaşanılan olayların evin dışına çıkmayacağına, birlik ve bütünlüğün sağlanacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin, güzel ve olumlu şeyleri birçok kişiyle paylaşırken, üzüntülerini ve sıkıntılarını saklayacağına delalet eder. Rüyada çadır görmek, bazen de hane içinde yaşanacak büyük bir sevinç, mutluluk verici bir haber veya güzel bir hadise şeklinde de yorumlanabilir.RÜYADA ÇADIR KURDUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada çadır kurduğunu görmek, rüya sahibinin uzun süredir kafasında tasarladığı işi hayata geçireceğine, bu iş için büyük emek ve uğraş vereceğine, zamanla taşları yerine oturtarak daya iyi seviyelere ulaşacağına ve tatmin edici bir maddi gelir elde edeceğine delalet eder.

RÜYADA ÇADIR ALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada çadır aldığını görmek, rüya sahibinin geçici bir süreliğine düzenini bozmak zorunda kalacağına, farklı bir yere geçiş yapacağına işaret eder. Başlarda sıkıntı yaratacak bu durumun zamanla rüya sahibi için daha hayırlı bir hâl alacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

RÜYADA ÇADIRDA UYUDUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada çadırda uyuduğunu görmek, rüya sahibinin işleyeceği bir sevap şeklinde yorumlanır. Zor duruma düşen, muhtaç olan birine tek bir an bile düşünmeden tüm içten duygularıyla yardım elini uzatan, vefalı, iyi kalpli kişiye delalet eder.

RÜYADA BÜYÜK ÇADIR GÖRMEK NEDİR?

Rüyada büyük çadır görmek, rüya sahibinin gönül ilişkilerini ve evlilik yaşantısını sembolize etmektedir. Kişinin duygularının artacağı bir döneme gireceğine, bağların güçleneceğine, mutluluk ve huzurun artacağına delalet eder.

RÜYADA ÇADIR TOPLADIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada çadır topladığını görmek, rüya sahibinin normal giden hayatının birden karışacağına, sorunların oluşacağına, şansızlığın artacağına ve bunlara bağlı olarak stresli bir döneme girileceğine delalet eder.

RÜYADA ÇADIRIN YANDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada çadırın yandığını görmek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin, hiç ummadığı bir anda başına gelecek kötü olaylara, hane içinde tatsızlıkların yaşanmasına, küskünlük oluşmasına, kavga edilmesine ve kalp kırılacağına delalet eder. Çadırın yanması, hayatın alt üst olması, düzenin bozulması şeklinde de yorumlanmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

68
664 Paylaşım, 68 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
96
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
96
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
96
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
60
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir