Rüyada Cadde Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


66
644 Paylaşım, 66 points

RÜYADA CADDE GÖRMEK NEDİR?

Rüyada cadde görmek, rüya sahibinin aldığı eğitimler ve verdiği kararlar sonucunda hiçbir pişmanlık duymayacağına, hayatın karşısına her zaman güzellikler çıkaracağına, çok güzel ve temiz bir kadere sahip olacağına, mutsuzluk ve karamsarlıktan uzak bir ömür süreceğine delalet eder. Rüya sahibinin yaptığı işte bir numara olacağına, kendini sürekli geliştirerek daha iyi mevkilere geleceğine, şansının daima açık olacağına da işaret etmektedir. Rüyada cadde görmek, rüya sahibinin istikrarlı bir duruş sergilediği ve sorunlarına akıllıca çözümler üreterek hızlı ilerleyeceği şeklinde de yorumlanmaktadır.RÜYADA CADDEDE YÜRÜDÜĞÜNÜ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada caddede yürüdüğünü görmek, rüya sahibinin cesaretli ve atılgan bir yapıya sahip olduğu şeklinde yorumlanır. Cadde görmek, azimli olmaya, zorlukların üstesinden gelmeye, her koşulda pes etmeden hedefe doğru ilerlemeye delalet eder. Rüya sahibinin uyuşuk ve söylenen insanlardan uzak duracağına, onu yavaşlatacak hiçbir unsuru hayatında barındırmayacağına da işaret etmektedir.

RÜYADA ANA CADDEDE OLDUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada ana caddede olduğunu görmek rüya sahibinin, zorlaşan hayat şartlarıyla başa çıkabilmek için yeni arayışlar içine gireceğine maddi kazanç sağlayabileceği uğraşlar edineceğine delalet eder. Rüya sahibini azmi sayesinde kimseye minnet etmeden ailesini geçindireceğine ve evlatlarının her türlü ihtiyacını gönül rahatlığı ile karşılayabilecek bir seviyeye geleceğine işaret etmektedir.

RÜYADA KALABALIK BİR CADDEDE OLDUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada kalabalık bir caddede olduğunu görmek, oldukça hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin huzurlu ve mutlu bir geleceğe sahip olacağına, şansının yaver gideceğine, maddi kaygılardan uzak bir hayat süreceğine, işte yüksek mevkilere geleceğine, hane içinde bolluk ve bereketin artacağı günlere erişileceğine delalet eder.

RÜYADA CADDEDE KOŞTUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada caddede koştuğunu görmek, rüya sahibinin yıllardır hasret kaldığı birine beklemediği bir anda kavuşmasına, büyük sevinçler yaşamaya, güzel ve hoş sohbetli zamanlar geçirmeye delalet eder.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

66
644 Paylaşım, 66 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir