Rüyada Bıçak Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


68
664 Paylaşım, 68 points

RÜYADA BIÇAK GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bıçak görmek, rüya sahibinin uzun zamandır görüşmediği bir yakını ile bir araya gelerek hasret gidereceğine işaret eder. Rüyada birinden parayla bıçak aldığını gören kişinin, başına bir çorap örüleceğine, komplo düzenleneceğine ve kişinin çok zor durumlara düşerek, kendini savunamayacağına delalet eder. Rüya sahibinin bıçağını kaybettiğini görmesi, başına gelecek bir felaketten son anda kurtulacağına, rüya sahibinin bıçağı bileyerek daha kesici bir hâle getirdiğini görmesi ise, kişinin hiçbir ilgisi olmadığı halde üzerine yıkılacak bir suça işaret etmektedir. Rüyada bıçağın bir yerin üzerinde tek başına görülmesi, sinsi bir düşmanın varlığı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada bıçak görmek bazen de on parmağında on marifet olan, zeki, üretken bir erkeğin varlığına delalet eder.RÜYADA BIÇAK BİLEDİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bıçak bilediğini görmek, rüya sahibinin olmasını istediği hayallerine ulaşması için çaba göstermesi gerekeceğine, düzenli ve istikrarlı bir şekilde çalıştığı takdirde emellerine kavuşacağına delalet eder. Rüyada bıçak bilediğini görmek bazen de rüya sahibinin, çok değer verdiği bir aile büyüğünden nasihat alacağına işaret eder.

RÜYADA BÜYÜK BİR BIÇAK GÖRMEK NEDİR?

Rüyada büyük bir bıçak görmek, bereketi simgelemektedir. Rüya sahibinin maddi olanaklarını genişleyeceğine, kârlı kazançlar sağlayacağına delalet eder.

RÜYADA BIÇAK TUTTUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bıçak tuttuğunu görmek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin çevresinde saygın biri olduğuna, değer gördüğüne, her türlü fikir alışverişinin yapılacağı kültüre sahip olduğuna delalet eder.

 

RÜYADA KESKİN BIÇAK GÖRMEK NEDİR?

Rüyada keskin bıçak görmek, rüya sahibinin azimli bir kişi olduğuna, kimseye ihtiyaç duymadan birçok işin altından kalkacak güce sahip olduğuna delalet eder. Rüya sahibi bayan ise aşık olacağı bir erkekle karşılaşacağı, rüyada keskin olmayan kör bir bıçağın görülmesi ise, gelip geçici dostlara sahip olma şeklinde yorumlanmaktadır.

 

RÜYADA BIÇAKLA ELİNİ KESTİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bıçakla elini kestiğini görmek, rüya sahibinin beklemediği bir anda yaşayacağı büyük bir olaya işaret eder.

RÜYADA BIÇAK ÇEKTİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bıçak çektiğini görmek, rüya sahibinin yakınları arasında sözlü tartışmaların çıkacağına, iki taraf arasında gergin anlar yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin çevresindeki bir insanı aşırı davranışları yüzünden telkin edeceğine, bir çözüme ulaşmadığı takdirde daha sert bir uyarı yapacağına işaret etmektedir.

RÜYADA BIÇAK BULDUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bıçak bulduğunu görmek, rüya sahibinin yakın çevresinden veya aile üyelerinden herhangi birileriyle arasına mesafe koyacağına, aşırı sinirli ve fevri davranışları yüzünden çevresindeki insanları kaybedeceğine delalet eder.

 

RÜYADA BIÇAK TUTTUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bıçak tuttuğunu görmek, rüyayı görüş şekline göre farklı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada bir şeyi kesmek için bıçak tuttuğunu görmek, kişinin sahip olduğu kuvvete işaret eder. Rüyada birine zarar verme niyetiyle bıçak tuttuğunu gören kişinin, öfke kontrolü sağlayamadığı için çevresindeki insanlar tarafından dışlanacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

RÜYADA BIÇAK ATTIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bıçak attığını görmek, rüyayı görüş şekillerine göre farklı anlamlar taşımaktadır. Rüya sahibinin bıçağı elinden attığını görmesi, bir konu ile ilgili ısrarını bırakacağına veya bir işe onay vereceğine delalet eder. Rüya sahibinin birine zarar vermek için bıçağı attığını görmesi, yakın çevresinden biri tarafından ihanete uğrayacağına işaret eder.

 

RÜYADA BIÇAK VERDİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bıçak verdiğini görmek, rüya sahibinin mahkeme ile ilgili bir işte tanık olacağına işaret eder. Hakkının yenildiğini düşündüğü biriyle birlikte savaş vereceğine, masumiyetini kanıtlamak için çabalamaya delalet eder.

 

RÜYADA BIÇAK KIRILDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bıçak kırıldığını görmek, rüya sahibinin uzun süredir bağlarını kopardığı bir insanla arasında yeniden sıcaklık oluşacağına, birlik ve beraberliğin sağlanacağına delalet eder.

 

RÜYADA BIÇAK SAPLANDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bıçak saplandığını görmek, rüya sahibinin tüm kişisel haklarının engelleneceğine, alıkonulacağına, oldukça zor ve sıkıntılı günler geçirmeye delalet eder.

 

RÜYADA BIÇAK SAPLADIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bıçak sapladığını görmek, rüya sahibinin fazla dobra oluşundan dolayı yaşanacak sıkıntılara delalet eder. En son söylenmesi gereken sözleri en başta söyleyen ve bu yüzden herkesin tepkisini çeken, antipati duyulan insana işaret eder.

RÜYADA ÇATAL BIÇAK GÖRMEK NEDİR?

Rüyada çatal bıçak görmek, rüya sahibinin bir yere çağırılacağına, konuk edileceğine delalet eder. Rüya sahibinin sevdikleriyle birlikte geçireceği neşeli saatlere ve bol kahkahalı sohbetlere işaret eder.

RÜYADA KIRIK BIÇAK GÖRMEK NEDİR?

Rüyada kırık bıçak görmek, rüya sahibinin çevresindeki bazı insanlar tarafından sözle iğneleneceğine, düşüncelerinin ve tavırlarının rahatsızlık vermesi nedeniyle, rüya sahibine yapılacak ikazlara delalet eder.

RÜYADA KÖR BIÇAK GÖRMEK NEDİR?

Rüyada kör bıçak görmek, rüya sahibinin kendisine hiçbir fayda sağlamayacak işler üzerine kafa yormasına, enerjisini boş yere tüketmesine delalet eder. Büyük umutlarla başlayacağı bir işin sonucunda hüsran yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA BAŞKASININ ELİNDE BIÇAK GÖRMEK NEDİR?

Rüyada başkasının elinde bıçak görmek, rüya sahibinin etrafındaki insanlara karşı mesafeli olması gerektiğine delalet eder. Herkesin göründüğü kadar iyi niyetli olmadığına, insanların çıkarcı ve nankör olduğuna dikkat çeker.

RÜYADA UCU KIRIK BIÇAK GÖRMEK NEDİR? 

Rüyada ucu kırık bıçak görmek, rüya sahibinin çevresinde boşboğazlı, kafa ütüleyen, akıl bulandıran insanların bulunduğuna işaret eder. Fayda sağlamadıkları gibi büyük ölçüde bir zararları da olmayan bu insanların kalbi temiz olduğu için aşırı tepkiler almazlar.

RÜYADA BIÇAK HEDİYE ALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bıçak hediye aldığını görmek, rüya sahibinin yüzüne gülerek laf dokunduran birinden, davranışlarıyla ilgili uyarı alacağına delalet eder. Rüyada bıçak hediye almak bazen de meslek hayatı ile ilgili yaşanacak önemli bir gelişme şeklinde yorumlanır.

 

RÜYADA SUSTALI BIÇAK ALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada sustalı bıçak aldığını görmek, rüya sahibinin yakın çevresinde bulunan güçlü ve üstün zekalı bir düşmana delalet eder. Rüya sahibinin bu insanı hayatından çıkarması uzun bir süre için mümkün olmayacaktır. Rüyada sustalı bıçak aldığını görmek bazen de, doğru zamanda yapılan bir atak sayesinde meslek hayatında hızlı bir yükseliş yakalayacağına, borçlardan tek seferde kurtulacağına ve güvenilen insanlarla büyük işler kurmaya delalet eder.

RÜYADA BIÇAK SATIN ALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bıçak satın aldığını görmek, rüya sahibinin aklını fazlasıyla meşgul eden, kin duyulan, moralini bozan, enerjisini düşüren bir kişinin varlığına işaret eder. Bu kişi her ne kadar sınırları zorlasa da rüya sahibinin kendini kontrol altında tutmayı başaracağına ve ne olursa olsun onun seviyesine düşmeyeceğine delalet eder.

RÜYADA BIÇAK ÇALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bıçak çaldığını görmek, rüya sahibinin her yerde karşısına çıkan, işlerini engellemeye çalışan kötü niyetli bir kişi ile yarış halinde olacağına işaret eder. Şans eseri eline geçecek bir belge sayesinde rakibini alt edeceğine, karşı tarafın elini kolunu bağlamasına neden olacak bir gerçeği öğrenmeye delalet eder. Rüyada bıçak çaldığını görmek, bazen de meslek hayatı ile ilgili oluşabilecek sorunlara, para kaybına ve çaresiz hissetmeye işaret etmektedir.

RÜYADA BIÇAK DÜŞÜRDÜĞÜNÜ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bıçak düşürdüğünü görmek, rüya sahibinin, masum olduğu halde suçlu gibi görüneceğine, çevresindekilerin suçlayıcı bakışlarına maruz kalacağına, gerçekleri söylemek istediği halde susmak zorunda kalacağına delalet eder.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

68
664 Paylaşım, 68 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
24
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
72
Helal Olsun!
lol lol
108
lol
Aşk Aşk
96
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
72
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir