Rüyada Bahçede Olduğunu Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


79
774 Paylaşım, 79 points

RÜYADA BAHÇEDE OLDUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bahçe görmek veya güzel bir bahçeye girdiğini görmek rüya sahibinin dinine bütünüyle bağlı olduğu ve kalbinin temiz olduğuna dikkat çekmektedir. Bahçe bazense Kuran’ı Kerim’e işaret etmektedir. Rüyada kendini yeşillikler arasında renk renk çiçekleri olan huzur dolu bir bahçede görmek, o insanın çevresindeki insanlar tarafından sevildiğine, saygı gördüğüne, merhametli ve hayırlı bir insan olduğuna delalet eder. Bahçeyi dini boyutta değerlendirecek olursak, bahçenin geniş ve ferah olması cenneti anımsatmaktadır. Rüyada bahçe dış taraftan görülmeyecek derecede kapalı ise, bu değişime kapalı olan tutucu bir aileye işaret etmektedir. Rüyada bahçenin çevresi büyük yeşil ağaçlar tarafından çevriliyorsa bu durum huysuz ve karakteri bozuk insanlara, aile fertleri arasına yılan gibi girecek kişilere delalet eder. Bahçenin dayanıklı ve uzun ağaçlara sahip olması ise, rüyayı gören kişinin kaya gibi güçlü ve dayanıklı, zorluklara göğüs geren biri olduğuna işaret eder.RÜYADA BAHÇEYE AĞAÇ DİKTİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bahçeye ağaç diktiğini görmek, emek harcadığı bir işin sonucunda karşılığını alacağına, bolluk ve bereketin artacağına, maddi sıkıntıların giderileceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, huzurlu ve mutlu bir ömür sürüleceğine delalet eder.

RÜYADA BAHÇE SULADIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüya sahibi için hayırlı bir rüya değildir. Rüyasında bahçe suladığını gören kimsenin meslek hayatında işlerinin ters gideceğine, maddi zararlara uğrayacağına, maddi açıdan çökmeye, yoksullaşmaya, başkalarına muhtaç duruma gelineceğine ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine delalet eder.

RÜYADA BAHÇE KAZDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bahçe kazdığını görmek güzel bir rüya olarak yorumlanmaz. Hane içerisinde huzursuzluk ve kaosun hakim olacağına, para ile ilgili sıkıntıların baş göstereceğine ve aile arasında fitne ve fesatın artacağına delalet eder.

RÜYADA BAHÇEDE DOLAŞTIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüya sahibinin geniş, ferah, yemyeşil ağaçlarla ve rengarenk çiçeklerle süslü bir bahçede dolaşması hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Hayatında huzur ve mutluluğun hiç azalmayacağına, iş hayatında bol bereketli bir döneme adım atacağına, aşk ilişkilerinde bağların güçleneceğine, mutlu bir aile yaşantısına işaret etmektedir.

RÜYADA KENDİ EVİNİN BAHÇESİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada kendi evinin bahçesini gören kimse mala, mülke ve zenginliğe ulaşır. Aile arasındaki birlik ve beraberlik her zaman korunur. Aile fertlerinden hiç kimsenin başının öne eğilmeyeceğine ve her zaman dimdik duracağına delalet eder.

RÜYADA BAHÇENİN KURUDUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada kuru bahçe görmek genel anlamıyla olumsuz şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin evindeki bolluk ve bereketliliğin azalacağına, iş hayatında maddi kayıplar yaşanacağına, aile ve akrabalık ilişkilerinde araya kırgınlık, soğukluk gireceğine delalet etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin yakın çevresinden birinin önemli bir rahatsızlık geçireceğine veya tanıdığı birinin işlemiş olduğu bir suç yüzünden hüküm giyeceği anlamlarına gelmektedir.

RÜYADA BAHÇE YAPTIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada kendi bahçesini yapan kimsenin, hayatın monotonluğundan ve tekdüzeliğinden bunalarak yeni arayışlar içine girmesine işaret etmektedir. Bir şeyleri yeniden inşa etmek, daha önceki tecrübelerden faydalanarak ilerlemeyi beraberinde getirmektedir. Rüya sahibinin bahçe yapması hayatına yeniden yön vereceğine, yeni işlere adım atacağına duygularının ve düşüncelerinin eskiye göre farklılık göstereceğine işaret eder. Aynı zamanda dünyevi hayatın gayesine ulaşmaya, maddi ve manevi tüm kaygılarının ortadan kalkacağına delalet eder.

RÜYADA BAHÇE TEMİZLEDİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bahçe temizlediğini gören kişinin hayatında yeni bir düzen kuracağına, yaptığı hatalardan ders alması gerektiğine ve ikili ilişkilerde daha temkinli olunması dikkat çekmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

79
774 Paylaşım, 79 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
96
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
96
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
96
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
60
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir