Rüyada Babayı Dövdüğünü Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


83
814 Paylaşım, 83 points

RÜYADA BABAYI DÖVDÜĞÜNÜ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada babayı dövdüğünü görmek, rüya sahibinin hiçbir koşulda mutlu olamayacağına, işlerinin rast gitmeyeceğine, herkese zarar veren, sürekli günah işleyen biri olacağına ve bunlardan hiçbir pişmanlık duymayarak hem bu hayatını hem de ahiret hayatını yakacağına delalet eder. Rüya sahibinin yüreğinin katılaştığı, geri dönülmez hatalar yaparak çevresindeki herkesi kaybettiği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hayatının bir amacı olmadığına, kendine çekin düzen vermediği takdirde ömrü boyunca mutsuzluğa hapsolacağına işaret etmektedir. Kötü alışkanlıklar edinileceğine, aile tarafından ret edilmeye, evlatlarından ayrı bir yaşam sürmeye delalet eder. Rüyada babayı dövmek, rüya sahibi için uyarı niteliğinde bir rüyadır. Böyle bir durumda hala bir şeyleri toparlamak isteyen kişinin, tüm kalbiyle yaratana sığınarak tövbe etmesi ve geçmişine sünger çekerek yeni bir sayfa açması gerekmektedir.RÜYADA BABAYI ÖLDÜRDÜĞÜNÜ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada babayı öldürdüğünü görmek, kötü bir rüya gibi düşünülse de olumlu anlamlar taşır. Rüya sahibinin babasıyla uyumlu bir şekilde hareket ettiğine, onun düşüncelerini, fikirlerini dikkate aldığına işaret etmektedir. Rüya sahibinin babasının uzun ve sağlıklı bir yaşam süreceğine, hane üyelerinin arasındaki bağların güçleneceğine, iş hayatında yapılan atılımlarda herkes tarafından destek görerek gururlanmaya delalet eder.

RÜYADA BABASINI DÖVEREK YARALADIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada babasını döverek yaraladığını görmek, rüya sahibinin doğru şeyler yaptığını düşünürken, farkında olmadan hatalara düşmesine, çevresindeki insanların güvenini sarsmasına fakat çok geçmeden yaptığı hataları telafi etmenin bir yolunu bulmasına delalet eder. Rüya sahibinin babası ile ufak bir sürtüşme yaşayacağı, karşılıklı kalp kırıcı sözler söyleneceği fakat bu durumun bir müddet sonra tatlıya bağlanacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

83
814 Paylaşım, 83 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
84
Şaşkın
Başarısız Başarısız
48
Başarısız
Komik Komik
36
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
84
Helal Olsun!
lol lol
120
lol
Aşk Aşk
108
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
84
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
48
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir