Rüyada Adak Adadığını Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


79
774 Paylaşım, 79 points

RÜYADA ADAK ADADIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bir kimsenin adak adadığını görmesi, uzun zamandır hayalini kurduğu bir iş için yaratana sığınmasına ve yardım dilemesine işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin, temiz ve saf duygular içerisinde olduğunu fakat karşısına bazı kötü niyetli insanların çıkacağına delalet eder. Genel anlamıyla iyi bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin adak adadığını görmesi, bundan sonra yapacağı işlerde dikkatli ve temkinli olması gerektiğine çevresindeki kötü niyetli ve fırsatçı kimselere boyun eğmemesine bir uyarı niteliğindedir. Rüya sahibinin aynı zamanda beklenmedik birinden bir zarar göreceğine ve bunun sonucunda da sıkıntılı günler geçireceği şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüyada adak adamak, aynı zamanda hayırsız ve ikiyüzlü dostlara bel bağlanmasına ve onlar tarafından hayal kırıklığına uğranacağı şeklinde yorumlanır.RÜYADA ADAK KESİLDİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada adak kesildiği görmek rüya sahibinin verdiği bir sözü yerine getireceğine ve bundan dolayı üzerindeki ağırlıktan kurtulup ferahlayacağına işaret etmektedir. Adağını yerine getiren kimsenin etrafındakiler tarafından takdir edildiği ve güven kazandığı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin kararlarından emin olduğunu, söylediği sözlerin ve yapacağı işlerin arkasında duracağına delalet eder.

RÜYADA ADAKLIK BİR KOYUN GÖRMEK NEDİR?

Rüyada adaklık kurban görmek bilinçaltında rüya sahibine yerine getirmediği bir sözün hatırlatması niteliğindedir. Rüya sahibinin bu şekilde bir rüya görmesi sonuçlanan bir işin öncesinde verilen vaatlerin bir an önce gerçekleştirilmesi gerektiğine delalet eder. Rüyada adaklık bir kurban aldığını gören kişinin ise verdiği sözlerin arkasında duracağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA ADAKLIK KURBAN ETİ YEMEK NEDİR?

Rüyayı gören kişinin kesilen bir adağın etini yemesi hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Rüya sahibinin masum birini yapmadığı bir şey için suçlayarak vebaline girmesine, çok yakın olduğu biri ile ilgili olmadık şeyler duyacağına ve bunlara inanacağına delalet eder.

RÜYADA ADAKLIK ET DAĞITMAK NEDİR?

Rüyada Adak Eti dağıttığını gören kimse, çevresindeki insanlara yardım elini uzatan hayırlı bir kişi olarak yorumlanır. Adaklık et rüyada yapılan sevapları sembolize etmektedir. Rüya sahibinin iyi ve dürüst bir kul olduğuna yaptıkları iyiliklerin mükâfatını alacağına delalet eder. Rüya sahibinin yardım elini uzattığı kişiler tarafından övüneceğine ve bu kişilerin güzel dileklerini alacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

79
774 Paylaşım, 79 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
60
Şaşkın
Başarısız Başarısız
24
Başarısız
Komik Komik
12
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
60
Helal Olsun!
lol lol
96
lol
Aşk Aşk
84
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
60
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
24
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir