Rüyada Abajur Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


67
654 Paylaşım, 67 points

RÜYADA ABAJUR GÖRMEK NEDİR?

Rüyada abajur görmek, rüya sahibinin hayatında büyük bir değişim ve dönüşüm yaşanacağına, kişinin farklı pozisyonlarda çalışılabileceği bir işe gireceğine, attığı adımlar sayesinde iyi bir konuma gelerek, lüks bir yaşam süreceğine delalet eder. Rüya sahibinin uzun zamandır düşlediği başkasının gözetiminden uzak, kendi kurallarının ve düzeninin olacağı bir işe sahip olacağına, kârlı işler yapacağına ve büyük kazançlar sağlayacağına işaret etmektedir.RÜYADA ABAJUR TAKTIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada abajur taktığını görmek, bencil ve anlayışsız davranan, çevredeki insanların sorunlarını göz ardı ederek, sadece kendi istek ve talepleri doğrultusunda yaşayan tek kişilik bir dünya kuran kişiye işaret etmektedir. Rüya sahibinin kimseye faydasının dokunmayacağı bu insandan uzak durması gerektiğine delalet eder.

RÜYADA ABAJUR ALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada abajur aldığını görmek, rüya sahibinin hayatında yeni bir dönemin açılacağına, iş hayatında yüksek seviyelere ulaşacağına ve ciddi miktarda paralar kazanacağına delalet eder. Rüya sahibinin imkanlarını başkaları içinde seferber ederek yardım elini uzatacağı ve birçok kişinin hayır duasını alacağı şeklinde de yorumlanabilir. Abajur aldığını görmek rüya sahibinin hayatında beklenmedik bir değişim yaşanacağına bu duruma alışmakta bir süre zorluk çekeceğine ve sancılı bir dönem geçireceğine de işaret etmektedir.

RÜYADA KIRIK BİR ABAJUR GÖRMEK NEDİR?

Rüyada kırık bir abajur görmek, rüya sahibinin yaşamında köklü bir değişim yapılacağına ve hayatını bütünüyle etkileyecek büyük bir karar alacağına delalet eder. Kişinin meslek hayatıyla ilgili alacağı risklerin ileride çok faydasını göreceğine ve işlerinin büyüyeceğine işaret etmektedir.

RÜYADA IŞIK YAKTIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada ışık yaktığını görmek, rüya sahibinin parlak bir geleceğe sahip olacağına iş hayatında şansının her zaman açık olacağına, çok kısmetli bir insan olduğuna, ömrünün rahat ve konforlu bir şekilde geçeceğine delalet eder. Hane içinde bolluk ve bereketin çoğalacağına, mutlu huzurlu bir aile yaşantısına işaret etmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

67
654 Paylaşım, 67 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
120
Başarısız
Komik Komik
108
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
36
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
60
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
120
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir