Rusya Otel Kompleksi İnşaatı Personel Alımı


62
604 Paylaşım, 62 points

Ülkemizin en sağlam ilişkilere sahip olduğu ülkeler arasında Rusya’da yer almaktadır. En yakın müttefikimiz konumunda olan bu ülke, iş alımları konusunda da özellikle Türk vatandaşlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Rusya’da sunulan son iş fırsatlarından birisi de ülkede yapılan Otel Kompleksi inşaatı için geçerli olmuştur. Bu yazımızda Rusya otel Kompleksi inşaatına personel alımı ile ilgili tüm detayları bulabilirsiniz.

Rusya iş ilanları genel olarak ülkenin kutup bölgeleri için yayımlanmaktadır. Ülkenin inşaat bölgesi genel olarak kutup bölgeleri olarak bilinmektedir. İhale usulü ile verilen bu işlere genel olarak Türk firmaları da dâhil olmaktadır. Türk firmaları, Rusya’da aldıkları inşaat ihalelerinde Türk vatandaşlarına ağırlık vermektedir. Bu sayede Türk vatandaşlarına Rusya’da oldukça fazla iş fırsatı sunulacaktır.

Rusya Otel Kompleksi İnşaatı Personel Alım Şartları Nedir?Rusya’da başlatılan Otel Kompleksi inşaatının Türk firma tarafından alınması sayesinde işe alınacak personel seçiminde de Türklere öncelik verilmektedir. Bu durumda şartlar da çok zorlayıcı olmayacaktır.  Yaklaşık 6 yıllık bir proje olarak hazırlanmış olan Rusya Otel Kompleksi inşaatı çalışanlarına 6 yıl garanti iş anlamına gelmektedir. Bu nedenle işe başvuru oranı oldukça yüksek olacaktır.
Yaklaşık 550 personelin alınacağı Otel Kompleksi inşaatı için ihaleyi kazanan Türk firmaya başvuruda bulunmak yeterli olacaktır. Yapılan başvuruların değerlendirilmesi ile istenilen pozisyonlara uygun olan adaylar işe alınacaktır.

Rusya’da İhale Alan İnşaat Firmaları Hangileridir?

Rusya ile en fazla anlaşma yaparak ihale alan ve Türk vatandaşlarına iş imkânı sunan firmalar şu şekildedir;

 • ENKA İnşaat
 • Rönesans İnşaat
 • Cengiz İnşaat
 • Hazinedaroğlu İnşaat
 • SUMMA İnşaat
 • Soyak İnşaat
 • RASEN İnşaat
 • Kayı İnşaat
 • Eser İnşaat
 • AD Construction – Monolit Kapital Stroy

Söz konusu inşaat firmaları, Rusya ile en fazla çalışan inşaat firmaları olarak bilinmektedir. Bu inşaat firmalarında ülkede alınan ihaleler sonucunda özellikle Türklere iş fırsatı sunulmaktadır. Her inşaat firmasının iş alım koşulları farklılık göstermektedir. ,

İş alımı için ihaleyi almış olan inşaat şirketince yayımlanacak iş başvuru ilanını takip etmek ve şartlara uygun olmak koşulu ile başvuruda bulunmak gerekmektedir. Başvuru sonuçlarında uygun görülen Türk vatandaşları, personel olarak Rusya’ya götürülerek inşaatlarda farklı pozisyonlarda görevlendirilecektir.
Rusya’nın son iş ilanları arasında yer alan Otel Kompleksinin ihale kazananı ise Ad Construction – Monolit Kapital Stroy olarak bilinmektedir. Firmanın Türk vatandaşlarından oluşan personel seçimi için gerekli olan tüm bilgiler, şirket tarafında yayımlanacak iş ilanı ile açıklanacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

62
604 Paylaşım, 62 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
84
Şaşkın
Başarısız Başarısız
48
Başarısız
Komik Komik
36
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
84
Helal Olsun!
lol lol
120
lol
Aşk Aşk
108
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
84
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
48
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

10 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Slm ben hakkı 33 yaşındayım kalıp duvar çatı ustası yım pureceden çok iyi anlarım 19 yıldır inşaatta çalışıyorum 0545 892 58 55

 2. 05438414265 adım Raşit kalıp ustası olarak calismaktayim daha önce Enka şoke çimento fabrikası inşaatında çalıştım Rusya işçi alımı için adayın bilgilerinize

 3. Salam mən dəmirci formeniyim projeyi cok yaxşi bilirəm 30-40 nəfər ekib də var nomrəm +994553927135