Paraf Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyası


55
535 Paylaşım, 55 points

Halk Bankası’nın kredi kartı olan Paraf kart, kullanıcılarına birçok avantajlı kampanya ile hediye vermeye devam ediyor. Farklı kampanyalar hazırlayarak adından söz ettiren ve bu sayede kullanıcı sayısını artıran Paraf kart, yine bir kampanya haberi ile gündeme geldi. Bu yazımızda Paraf Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Paraf, kredi kartı kullanan tüketiciler için sürekli olarak farklı kampanyalar hazırlıyor. Son olarak akaryakıt kampanyası hazırlayan Paraf kart, araç sahibi kullanıcılarının yapacağı akaryakıt alışverişleri üzerinden hediye TL verecek.PARAF KREDİ KARTI AKARYAKIT KAMPANYASI NEDİR?

Paraf Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyası, Paraf kart kullanıcılarına yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Paraf mobil üzerinden yapılan akaryakıt harcamalarına 40 TL hediye edilmektedir.

Paraf kampanyasından yararlanacak olan kart kullanıcılarının TL kazanması için ödemelerini Paraf mobil üzerinden yapmaları gerekir. Paraf mobile özel olarak hazırlanmış olan kampanya kapsamında yapılacak 125 TL tutarındaki dördüncü harcama karşılığında 40 TL paraf para hediye edilmektedir.

PARAF KREDİ KARTI AKARYAKIT KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Paraf Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyasına katılmak için Paraf Mobil uygulamasına giriş yapmak gerekir. Uygulamaya giriş yapan kart kullanıcıları, uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basarak kampanyaya dahil edilmiş olurlar.

Kampanyaya katılımın sağlanmasının ardından yapılacak akaryakıt harcamaları için TL kazanma şansına sahip olunur. Paraf Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyası kapsamında yurt içinde bulunan tüm banka POS’ larından yapılacak dördüncü 125 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 40 TL paraf para kazanacaktır.

PARAF KREDİ KARTI AKARYAKIT KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR? 

Paraf Kredi Kartı Akaryakıt Kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Paraf Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyasından yararlanmak için paraf mobil üzerinden ödeme yapmak gerekir.
 • Kampanyadan TL kazanmak için kredi kartı sahiplerinin öncelikle Paraf mobil Uygulamasını cep telefonuna indirmesi gerekir.
 • Paraf kredi kartı akaryakıt kampanyası sadece Paraf mobil kullanımına özel hazırlanmıştır.
 • Kampanyadan yararlanmak için kart kullanıcılarının Paraf Mobil uygulamasını indirerek uygulama içerisinden kampanyaya katılım sağlaması gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılımın ardından gerçekleştirilecek dördüncü 125 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi ile 40 TL kazanma hakkı doğacaktır.
 • Paraf Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyası müşteri bazlı olarak hazırlanmıştır.
 • Kampanyaya her katılımcının bir kere dahil olma hakkı bulunur.
 • Paraf Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyası kapsamında en fazla kazanılacak paraf para miktarı 40 TL olarak belirlenmiştir.
 • Aynı gün içerisinde aynı iş yerinden yapılan akaryakıt harcamalarının sadece ilki kampanya kapsamında değerlendirmeye alınır.
 • Paraf kart kullanıcıları bir kart ile kampanyaya katılım sağladıklarında kullandıkları tün kartlar kampanyaya dahil olur.
 • Hedefe ulaşmayı sağlayan harcama hangi kart ile yapıldıysa paraf para o karta yüklenecektir.

 • Paraf Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyası kapsamında kazanılan paraf para, POS cihazı üzerinden yapılacak gün sonu işleminin bankaya ulaşmasının ardından ilk iş gününde karta yansıtılacaktır.
 • Paraf Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyasından yararlanmak için Paraf, Parafly, Prafree, sanal kartlar, ek kartlar ve Sanal POS ile yapılan işlemler geçerli olacaktır.
 • Ticari kartları, Halkcard, business kartlar ve paraf para kullanarak yapılan harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmezler.
 • Kampanyadan kazanılan paraf para belirlenen süre içerisinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan paraf paralar otomatik olarak geri alınır.
 • Paraf Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyası kapsamında kazanılan paraf paralar hiçbir şekilde transfer edilemez. Transfer edilen paraf para sistem tarafından geri alınacaktır.
 • Halkbank, Paraf Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

55
535 Paylaşım, 55 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
12
Şaşkın
Başarısız Başarısız
96
Başarısız
Komik Komik
84
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
12
Helal Olsun!
lol lol
48
lol
Aşk Aşk
36
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
12
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
96
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir