Oyunculu Reklam Videosu Hazırlayarak Para Kazan


62
604 Paylaşım, 62 points

İnternetten para kazanma yöntemleri genel olarak düşünüldüğünde, aslında her yeteneğin ayrı bir para kazancına dönüşebileceği en iyi platform olarak interneti görmek mümkündür. Oyunculu reklam videosu hazırlayarak para kazanmak işi de, bunlardan birisidir.

Bu yazımızda sizlere, kendinizin ya da bir yakınınızın video içerisinde oynayarak yapacağı reklamlardan nasıl para kazanabileceğiniz hakkında tüm detayları paylaşıyoruz. Eğlenceli olmasının yanı sıra, oldukça güzel gelirler elde edebilmeniz mümkündür. Bu işte bayan oyuncuların yanı sıra, erkek oyuncularda para kazanabilmektedir. Hatta çocuk oyunculu reklam videolarının da, para kazandıracak olduğunu hemen belirtelim.

Oyunculu Reklam Videosu Hazırlayarak Para KazanmakBu işi yapmak için, sizden beklenen performansı tam olarak ortaya koymanız gerekecek. Çünkü müşterilerinizin geneli büyük firmalar, siyasi partiler ya da dernek ve vakıf gibi kurumlar olacaktır. Böyle bir müşteri seçeneği içinse, illaki üst düzey donanımlara sahip cihazlarınızın olması gerekmektedir.

Oyunculu reklam videosu hazırlayarak para kazanmak için, müşterinizin talebi doğrultusunda oyunculuk yeteneğinizi sergileyerek üst düzey HD kalitesinde videolar çekmek, anlatılmak istenileni kısa sürede ve izleyiciyi etkileyecek bir şekilde anlatmak gerekmektedir. Bunun için müşterinin talebi doğrultusunda senaryo hazırlamanızda istenebileceği için, senaryo yazma konusunda da yetenekli olmanız lazım. Buradaki senaryo uzun uzadıya bir senaryo olmayacağı için, kısa senaryolar yazabilme yeteneğinizin bulunması yeterli olacaktır.

Aynı zamanda bu konuda ufkunuzun açık olması da, oldukça önemlidir. Tabii ki diksiyon ve görüntü, en başta olması gereken iki şarttır. Her şey tamamsa, teknik alt yapınızda da sorun bulunmaması halinde oyunculu reklam videosu hazırlayarak para kazanmak sizin için daha mümkün olacaktır. Reklam videosu diye bahsettiğimiz şey, aslında bir nevi konulu tanıtım filmidir. Bu videoda kendiniz ya da kazancınızın bir miktarını verebileceğiniz tanıdıklarınız oynayabilir. Önemli olan, müşterinin beklentilerine hitap edebilecek işler çıkarmanızdır.

Maddeler Halinde Ne Yapmak Gerekiyor?

  • Oyunculuk yeteneğine sahip olmalısınız.
  • Diksiyon ve ses tonlaması, reklam videosunun senaryosuna uygun olmalıdır.
  • Reklam içeriğine göre giyinmeyi bilmeniz gerekir.
  • Kaliteli video kayıt cihazınızın olması gerekir.
  • Mikrofon kalitenizin, yüksek olması gerekir.
  • Video çekilecek ortamın, reklam konseptine uygun olarak hazırlanmaya uygun olması gerekir.
  • Birkaç dakikalık kısa senaryo ya da anlatım yeteneğiniz bulunmalıdır.
  • Müşteri bulabilmek için, bionluk gibi web sitelerinde üyelik açarak müşteri temin edebileceğiniz diğer platformlarda da yer almalısınız.

Kimlere Reklam Videosu Hazırlamalısınız?

Oyunculu reklam videosu hazırlayarak para kazanmak için burada, çok çeşitlilik söz konusudur. Yani her kesimden herkes, sizin potansiyel müşteriniz arasındadır. Örneğin bir yardım kampanyası için reklam videosu hazırlatmak isteyen kişi, kampanya detaylarını ve şartlarını sizinle paylaşarak bu yönde bir reklam videosu hazırlamanızı isteyebilir. Burada senaryoyu kendileri verebilecekleri gibi, sizin kurgulamanızı da talep edebilirler.

Bir firma, ürün ya da markasını etkili bir şekilde tanıtmak ve marka gücünü artırmak için bu konuda sizden yardım alabilir.

Kısacası bu ve buna benzer her türlü işlerde, sizden oyunculu reklam videosu hizmeti almak isteyen kişiler çıkacaktır.

Hazırladığım Reklam Videosuyla Ne Kadar Kazanırım?

Oyunculu reklam videoları için bionluk.com üzerinden hizmet verenlere baktığımızda, yaklaşık olarak 60 kelimelik senaryolu bir reklam videosunu 300 TL gibi bir rakama hazırladıklarını görebilmekteyiz. Yani söylenecek her kelime de, bir nevi para anlamına geliyor. Burada verilecek emeği de göz önünde tutup yaratıcılığınızı ortaya koyduğunuzda, bu işten geçiminizi sağlayabilir ya da ciddi bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Hazırlayacağınız reklam içeriklerinin ve sunumunun kaliteli olması halinde, zekanızın en güzel ürünlerini ortaya koyarak aynı tip videoları 1000-2000 TL’ye dahi yapmanız mümkündür. Kısacası gerçekten beğenilecek işler yapmanız, aynı emekle size her zaman daha fazlasını kazandıracaktır.

Oyunculu reklam videosu hazırlayarak para kazanmak hakkında yazılanlar dışında aklınıza takılan her türlü konuyu, aşağıdaki yorum bölümünden bizlere sorarak konu hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz. Hepinize, bol kazançlar dileriz.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

62
604 Paylaşım, 62 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
108
Şaşkın
Başarısız Başarısız
72
Başarısız
Komik Komik
60
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
108
Helal Olsun!
lol lol
24
lol
Aşk Aşk
12
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
108
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
72
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir