Online Kredi Veren Bankalar Hangileridir?


56
535 Paylaşım, 56 points

Gelişen teknoloji sayesinde artık birçok kişi bankaya gitmeye gerek kalmadan Online olarak kredi başvurusunda bulunabilir. Bankalar, müşterilerine zorluk olmaması adına Online kredi fırsatı da sunmaktadır. Bu yazımızda Online Kredi Veren Bankalar Hangileridir sorusuna cevap vereceğiz.

Bankalar, müşterilerine her yoldan kredi fırsatı sunmaktadır. En fazla kullanılan yollardan birisi ise Online kredi başvurularıdır. Online kredi başvurusunda müşteriler yerlerinden bile kalkmadan kredi başvurusunda bulunma hakkına sahiptir.ONLİNE KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Online kredi veren bankalar şu şekilde sıralanır;

  • Enpara.com,
  • İş Bankası,
  • Akbank,
  • Yapı Kredi Bankası,
  • Garanti Bankası,
  • TEB,
  • QNB Finansbank,
  • Aktifbank,
  • Vakıfbank

ENPARA.COM ONLİNE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Enpara.com, dijital bankacılık hizmeti veren bankalardan birisidir. Şubesi olmayan Enpara.com Online kredi başvurusu olarak, 1000 – 60 bin TL arası başvuru hakkı sunmaktadır. Online olarak yapılan kredi başvuruları en geç 8 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz olarak değerlendirilir.

İŞ BANKASI ONLİNE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası Online kredi başvurusu, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden gerçekleştirilir. İş bankası Online kredi kapsamında 1000 – 40 bin TL arası kredi çekme şansı sunulmaktadır. Uygun faiz oranları ile verilen bu kredi 60 ay vadeli olarak ödenebilir.

AKBANK ONLİNE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank Online kredi başvurusu, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden gerçekleştirilir. Akbank Online kredi kapsamında 1000 – 50 bin TL arası kredi çekme şansı sunulmaktadır. Uygun faiz oranları ile verilen bu kredi 60 ay vadeli olarak ödenebilir.

YAPI KREDİ ONLİNE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Yapı Kredi Bankası Online kredi başvurusu, banka şubesine gitmeden internet üzerinden gerçekleştirilir. Yapı Kredi Online kredi kapsamında 75 bin TL’ye kadar kredi çekme şansı sunulmaktadır. Uygun faiz oranları ile verilen bu kredi 60 ay vadeli olarak ödenebilir.

GARANTİ BANKASI ONLİNE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Garanti Bankası Online kredi başvurusu, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden gerçekleştirilir. Garanti Bankası Online kredi kapsamında 100 bin TL’ye kadar kredi çekme şansı sunulur. Uygun faiz oranları ile verilen bu kredi 60 ay vadeli olarak ödenebilir.

CEPTETEB ONLİNE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

CEPTETEB Online Kredi başvurusu, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden gerçekleştirilir. TEB Online kredi kapsamında verilecek kredi için bir limit aralığı bulunmamaktadır. Uygun faiz oranları ile verilen kredi için 3 – 60 ay arası vade seçenekleri tercih edilebilir.

QNB FİNANSBANK ONLİNE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank Online kredi başvurusu, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden gerçekleştirilir. Finansbank Online kredi kapsamında kredi için belirlenmiş bir limit aralığı bulunmamaktadır. Uygun faiz oranları ile verilen bu kredi 60 ay vadeli olarak ödenebilir.

AKTİF BANK ONLİNE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Aktif Bank Online kredi başvurusu, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden gerçekleştirilir. Aktif bank Online kredi kapsamında 1000 – 30 bin TL arası kredi çekme şansı sunmaktadır. Uygun faiz oranları ile verilen bu kredi 3 – 60 ay arası vadeyle geri ödenebilir.

VAKIFBANK ONLİNE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vakıfbank Online kredi başvurusu, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden gerçekleştirilir. Vakıfbank Online kredi kapsamında verilecek kredi limiti belirlenmemiştir. Uygun faiz oranları ile verilen bu krediyi 3 – 60 ay vadeli olarak ödemek mümkündür.

ZİRAAT BANKASI ONLİNE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası Online kredi başvurusu, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden gerçekleştirilir. Ziraat Bankası Online kredi kapsamında 100 bin TL’ye kadar kredi fırsatı sunmaktadır. Uygun faiz oranları ile verilen bu kredi 60 ay vadeli olarak geri ödenebilir.

 

 

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

56
535 Paylaşım, 56 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
12
Şaşkın
Başarısız Başarısız
96
Başarısız
Komik Komik
84
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
12
Helal Olsun!
lol lol
48
lol
Aşk Aşk
36
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
12
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
97
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir