Ölü Toprağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur?


80
784 Paylaşım, 80 points

Günümüzde birçok insan büyücülük ve büyü yapma gibi yanlış işlerle uğraşır. Bu tür büyülerle insanları âşık etmek, sevenleri ayırmak, insanların işlerini bozmak gibi düşüncelerini gerçekleştirmeye çalışırlar. Ancak büyü ile bu amaçlara kavuşmak mümkün değildir. Ölü toprağı büyüsü de bu büyülerden birisidir. Bu yazımızda Ölü Toprağı Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur sorularına cevap vereceğiz.

ÖLÜ TOPRAĞI BÜYÜSÜ NEDİR?

Ölü toprağı büyüsü, kara büyü olarak adlandırılan büyü çeşitleri arasında yer alır. Ölü toprağı büyüsünü yaptırmaktaki amaç, eşleri ayırmak ve birinin iyi giden işlerini bozmaktır. Birçok insan içinde barındırdığı kötülükleri gerçekleştirmek, kendi duygularını tatmin etmek ve iyi niyetli insanlara zarar vermek amacı ile büyü ile uğraşmaktadır. Amaç ne olursa olsun büyü ile uğraşmak hem kötülük hem de günahtır.ÖLÜ TOPRAĞI BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Ölü toprağı büyüsü nasıl yapılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; ölü toprağı büyüsü, büyü yapılacak olan kişinin bulunduğu yerlere mezarlardan alınmış toprakların serpilmesi şeklinde yapılır. Ölü toprağı büyüsünün temel yapılışı budur. Daha fazla ayrıntısını vermek dinen doğru olmayacaktır.

Ölü toprağı büyüsünü yapmak da yaptırmak da oldukça tehlikelidir. İslam dinine göre de yasaklanmış bir eylemdir.

ÖLÜ TOPRAĞI BÜYÜSÜNÜN BELİRTİLERİ NELERDİR?

Ölü toprağı büyüsü yapılmış olan bir kişide bazı olumsuz belirtiler ortaya çıkar. Ölü toprağı büyüsü belirtileri şu şekilde sıralanabilir;

 • Aşırı uyku hali, Sürekli yorgunluk
 • Bıçak gibi kesici aletlerden korkma
 • Konuşmada bozukluk
 • Çoğu şeyi unutmaya meyil
 • Art arda görülen aynı rüyalar
 • Aşırı iştah veya iştahsızlık
 • Elbise giyerken ters giyme veya düğmeleri yanlış ilikleme
 • Her yapılan işte görülen başarısızlıklar
 • Evcil hayvanların saldırgan davranması
 • Yeni ayakkabıların bile hemen yıpranması

ÖLÜ TOPRAĞI BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR?

Ölü toprağı büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabı elbette ki Kur’an – ı Kerim’de saklıdır. Kuran içerisinde birbirinden şifalı ayetler yer alır. Özellikle büyü, nazar gibi durumlar için okunması gereken ve tavsiye edilen ayetler ve sureler bulunur.

Ölü toprağı büyüsü yapılmış olan bir kişi, Kur’an – ı Kerim’de bulunan ayetleri bolca okumalıdır. Bunun yanı sıra Kuran’dan ayetlerin suya üflenmesi ve bu suyun içirilmesi, bu suyla banyo yaptırılması gibi yöntemler kullanılarak da büyünün tesiri bozulabilir.

ÖLÜ TOPRAĞI BÜYÜSÜ BOZMA DUASI NASIL YAPILIR?

Ölü toprağı büyüsü bozma duası şu şekilde yapılır;

 • Euzu besmele: Euzu Billahi mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim. (Kovulmuş şeytanın şerrinden Allah’a sığınırım. Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla)
 • Kelime-i tevhit: Lâ ilâhe illallah Muhammedun Resulullâh (Allah’tan başka ilah yoktur Muhammed (SAV) Allah’ın elçisidir.)
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmanirrahim. Kul eûzu bi Rabbil felak, min şerri mâ halak, ve min şerri gasikın ize vekab, ve min şerrin neffesâti fil ukad, ve min şerri hasidin ize hased. (Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. De ki: ‘Sığınırım o sabahın Rabbine, yarattığı şeylerin şerrinden, karanlığı çöküp bastırdığında bir gecenin şerrinden, o düğümlere üfleyen üfürükçülerin şerrinden ve kıskançlık gösterdiğinde bir kıskancın şerrinden.’)
 • Euzu Besmele
 • Kelime-i Tevhit
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmanirrahim. Kul eûzu bi Rabbinnâs, melikinnâs, ilâhinnâs, min şerril vesvâsil hannas, ellezi yüvesfisu fî sudurinnâs, minel cinneti vennâs. (Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. De ki: ‘Sığınırım ben insanların Rabbine, insanların hükümdarına, insanların ilâhına, o sinsi vesvesecinin şerrinden, o ki, insanların göğüslerine vesveseler fısıldar, gerek cinlerden olur, gerek insanlardan.)

Ölü toprağı büyüsü bozmak için bu dualar sırası ile okunmalıdır. 11 defa bu dualar okunduktan sonra ardından edilmesi gereken bir dua daha vardır. Ölü toprağı büyüsü bozma duası ‘Bismillâhi lâ yedurru measmihi şey’un fil ardi ve lâ fissemâi vehüves semîul alîm.’ Şeklinde yapılır. Bu duanın anlamı Allah’ın yüce ismine sığınana yerde ve gökte hiçbir şey zarar veremez! O her şeyi işitir ve her şeyi bilir.’ Olarak bilinir.

Ölü toprağı büyüsü bozma duası sabah akşam okumak faydalıdır. Sabah okuyan kişiler akşama kadar, akşam okuyan kişiler sabaha kadar kaza, bela, nazar, büyü, musibet ve zalimlerin şerrinden korunacaktır.

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

80
784 Paylaşım, 80 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
24
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
73
Helal Olsun!
lol lol
108
lol
Aşk Aşk
97
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
72
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
37
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir