Netflix Üzerinden Ücretsiz İzlenebilecek 10 Dizi ve Film


72
714 Paylaşım, 72 points

Netflix ücretli bir platform olmasına karşılık bu platform üzerinden ücretsiz olarak izlenebilecek bazı dizi ve filmler de bulunuyor. Bu yazımızda Netflix Üzerinden Ücretsiz İzlenebilecek 10 Dizi ve Film hakkında bilgi vereceğiz.

Netflix üzerinden ücretsiz olarak dizi ve film izlemek mümkün. Bunun için tek yapılması gereken ise Netflix Watch Free isimli internet sitesine girmek. Netflix, bu site üzerinden birbirinden ilgi çekici dizi ve filmleri ücretsiz olarak yayınlıyor.NETFLİX ÜZERİNDEN ÜCRETSİZ İZLENEBİLECEK 10 DİZİ VE FİLM HANGİLERİDİR?

Netflix Üzerinden Ücretsiz İzlenebilecek 10 Dizi ve Film şu şekilde sıralanıyor;

  • Stranger Things (2016) – IMDB: 8,7
  • Murder Mystery (2019) – IMDB: 6,0
  • Elite (2018) – IMDB: 7,6
  • Patron Bebek Yine İş Başında (2018 – ) – IMDB: 6,4
  • Bird Box (2018) – IMDB: 6,6
  • When They See Us (2019) – IMDB: 8,9
  • Love İs Blind (2020 – ) – IMDB: 6,0
  • The Two Popes (2019) – IMDB: 7,6
  • Gezegenimiz (2019) – IMDB: 9,3
  • Grace And Frankie (2015 – ) – IMDB: 8,3

STRANGER THİNGS DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Stranger Things dizisi, Netflix üzerinden ücretsiz izlenebilecek 10 dizi ve filmden birisidir. Dizide, ufak bir kasabada yaşanmakta olan birbirinden gizemli olaylar, yapılan bilimsel deneyler ve kasabadakilerin doğa üstü güçleri konu edilmektedir.

MURDER MYSTERY FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Murder Mystery filmi, Netflix üzerinden ücretsiz izlenebilecek 10 dizi ve filmden birisidir. Filmde, tatile çıkan bir polis ve kuaförlük yapan eşinin bindikleri bir milyarderin yatında gerçekleşen bir cinayeti çözmek için verdikleri mücadele konu edilmektedir.

ELİTE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Elite dizisi, Netflix üzerinden ücretsiz izlenebilecek 10 dizi ve filmden birisidir. Dizide, işçi sınıfına ait olan üç gencin özel bir okula gelmesi sonrasında bu okuldaki zengin çocukları ile aralarında geçen maceralar konu edilmektedir.

PATRON BEBEK YİNE İŞ BAŞINDA FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Patron Bebek Yine İş Başında filmi, Netflix üzerinden ücretsiz izlenebilecek 10 dizi ve filmden birisidir. Filmde, abisine iş hayatının zorluklarını öğretmen isteyen ve bu nedenle onu ofise getiren patron bebeğin yaşadığı maceralar konu edilmektedir.

BİRD BOX FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Bird Box filmi, Netflix üzerinden ücretsiz izlenebilecek 10 dizi ve filmden birisidir. Filmde, etraftaki kötü ruhlardan korunmak için gözlerini asla açmamak zorunda olan bir kasabada çocukları ile tek başına hayatta kalan genç bir kadının kurtulmak için verdiği zorlu mücadele konu edilmektedir.

WHEN THEY SEE US DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

When They See Us dizisi, Netflix üzerinden ücretsiz izlenebilecek 10 dizi ve filmden birisidir. Dizide, Harlem’ li 5 gence atılan bir iftira sonrasında bu gençlerin uzun süre hapishanede kalması ve bu yıllar boyunca hapishanede yaşadıkları olaylar konu edilmektedir.

LOVE İS BLİND DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Love İs Blind dizisi, Netflix üzerinden ücretsiz izlenebilecek 10 dizi ve filmden birisidir. Dizide, hazırlanan bir çeşit evlendirme programı içesinde yer alan bekar erkek ve kadınların evlenmeden önce bazı sosyal deneylerden geçirilmeleri eğlenceli bir dille anlatılmaktadır.

THE TWO POPES FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

The Two Popes filmi, Netflix üzerinden ücretsiz izlenebilecek 10 dizi ve filmden birisidir. Filmde, günümüz papası ve geleceğin papası arasında yaşanan olaylar konu edilmektedir.

GEZEGENİMİZ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR

Gezegenimiz dizisi, Netflix üzerinden ücretsiz izlenebilecek 10 dizi ve filmden birisidir. Dizide, iklim değişikliğinden hayvanların yaşamlarına kadar farklı konular ve ilkim değişikliğinin canlı yaşamına etkileri belgesel tadında konu edilmektedir.

GRACE AND FRANKİE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Grace and Frankie dizisi, Netflix üzerinden ücretsiz izlenebilecek 10 dizi ve filmden birisidir. Dizide, kocaları birbirine aşık olduktan sonra kendilerini terk eden iki kadının yaşadıkları bu trajikomik olay sonrasında birlikte verdikleri mücadele konu edilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

72
714 Paylaşım, 72 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
97
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
96
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
97
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
60
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir