Netflix En Sevilen 10 Anime Film Önerisi


55
534 Paylaşım, 55 points

Netflix son dönemde en dikkat çekici televizyon araçlarından birisi haline geldi. Milyonlarca yerli ve yabancı diziye, filme ev sahipliği yapan Netflix, her geçen gün abone sayısını biraz daha artırıyor. Netflix üzerinden en çok izlenen filmler arasında anime filmleri de yer alıyor. Bu yazımızda Netflix En Sevilen 10 Anime Film Önerisi hakkında bilgi vereceğiz.

Dizi ve film izleme platformu olan Netflix, her geçen gün biraz daha fazla ilgi görüyor. Binlerce abonesi bulunan Netflix, dikkat çekici filmleri de bünyesinde barındırıyor. Bu filmler arasında en dikkat çekici olanlardan birisi de anime serisi filmler.NETFLİX EN SEVİLEN 10 ANİME FİLM ÖNERİSİ

Netflix En Sevilen 10 Anime Film Önerisi şu şekilde sıralanır;

  • Kakegurui
  • Ona Punch Man
  • The Seven Deadly Sins
  • Charlotte
  • Death Note
  • Erased
  • 7SEEDS
  • Bakı
  • Violet Evergarden
  • Toradora

KAKEGURUİ FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Kakegurui filminin konusu şu şekildedir; gündüzleri dünyanın en zengin ailelerinin çocuklarının eğitim gördüğü bir akademide geceleri çok farklı bir hayat yaşanmaktadır. Akademi, gündüz çocukların eğitimleri ile ilgilenirken geceleri ise akademiyi kocaman bir kumarhaneye dönüştürmektedir. Kumarhanede en başarılı olan öğrenciler, okulun da en başarılı öğrencileri olmaya hak kazanmaktadır.

Kakegurui filminin fragmanı için TIKLAYIN

ONE PUNCH MAN FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

One Punch Man filminin konusu şu şekildedir; sıradan bir görüntüye sahip olan Saitama’ nın en büyük hobisi kahraman olmaktır. Çocukluk hayalini yerine getirmek için üç yıl boyunca zorlu bir eğitimden geçen ve bu süreçte tüm saçlarını kaybeden Saitama, o kadar güçlü bir hale gelir ki kimse onu yenemez.

One Punch Man filminin fragmanı için TIKLAYIN

THE SEVEN DEADLY SİNS FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

The Seven Deadly Sins filminin konusu şu şekildedir; Avrupa orta çağlarında güçlü bir sihir kullanarak tüm krallığı koruyan şövalyeler alt kümesinde olan askerler ile ihanet yüzünden ters düşerler. Bu ihanetin ardından hayatta kalmayı başaran Yedi ölümcül Günah adlı şövalyeler, 10 yıl sonra yine karşılarına çıkan aslanlar Krallığı ile mücadele etmek zorundadır.

The Seven Deadly Sins filminin fragmanı için TIKLAYIN

CHARLOTTE FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Charlotte filminin konusu şu şekildedir; büyüleyici ve zeki bir genç olarak görünen Yuu Otosaka’ nın büyük bir sırrı vardır. Otosaka, insanların aklına girme ve vücutlarını 5 saniye boyunca kullanma yeteneğine sahiptir. Bu yeteneği fırsata çeviren Otosaka, prestijli bir liseye girmek ve yüksek derece almak için mücadele eder.

Charlotte filminin fragmanı için TIKLAYIN

DEATH NOTE FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Death Note filminin konusu şu şekildedir; bir ölüm tanrısı olarak bilinen Shinigami, kurbanlarına yüzünü gösteren ve her öldürdüğü insanın ismini Ölüm Notu adı verilen bir not defterine yazan bir kişidir. Bir gün yaşam tarzından sıkılan ve ölüm notu isimli defterin nasıl kullanılacağını merak eden Ryuk, ölüm defterlerinden bir tanesini insan dünyasına düşürür.

Death Note filminin fragmanı için TIKLAYIN

ERASED FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Erased filminin konusu şu şekildedir; çok büyük bir saldırı yaşanmak üzereyken kendisini olaydan birkaç dakika önceye Revival adı verilen gizemli bir güçle gönderen 29 yaşındaki Satoru Fujinuma,  bu sayede birçok kişinin hayatını kurtarmayı amaçlamaktadır.

Erased filminin fragmanı için TIKLAYIN

7SEEDS FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

7SEEDS filminin konusu şu şekildedir; kısa bir süre sonra dünyaya çarpacak ve insanlar dahil tüm canlıları yeryüzünden silecek bir göktaşının haberini alan hükümet, en kötü senaryoya karşı koymak için gerekli önlemleri alır. Bunun için özel seçilmiş yedi kadın ve yedi erkek, insanlığı devam ettirmek için özel bir uykuya alınır.

7SEEDS filminin fragmanı için TIKLAYIN

BAKI FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Baki filminin konusu şu şekildedir; dünyanın en güçlü savaşçısı olan Yujiro Hanma’nın oğlu olan Baki, babasının yerine geçebilmek için en şiddetli ve acımasız mahkumlardan 5 tanesi ile yüzleşmek zorundadır.

Baki filminin fragmanını izlemek için TIKLAYIN

VİLOET EVERGARDEN FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Viloet Evergarden filminin konusu şu şekildedir;  4 yıl süren büyük bir savaşın sona ermesinin ardından Telessi kıtası yavaş yavaş eski günlerine dönmeye başlar. Bu süreçte savaş sırasında düşman hatlarını yok etme görevi verilen ancak kanlı bir çatışmada yaralanarak sakat kalan Violet Evergarden, bundan sonra anlamlandıramadığı birçok şeye anlam katacaktır.

Violet Evergarden filminin fragmanını izlemek için TIKLAYIN

TORADORA FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Toradora filminin konusu şu şekildedir; ev işlerini çok seven bir lise öğrencisi olan Ryuuji Takasu, aynı zamanda görünenin aksine korkutucu bir yüze de sahiptir. Takasu, sevimli ve kırılgan olan Taiga Aisaka ile tanışır ve çok yakın arkadaş olurlar.

Toradora filminin fragmanı için TIKLAYIN


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

55
534 Paylaşım, 55 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
120
Başarısız
Komik Komik
108
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
36
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
60
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
120
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir