Nasıl Yapılır Videoları Paylaşan En İyi 5 Youtube Kanalı


77
754 Paylaşım, 77 points

Youtube kanalları arasında en çok dikkat çekenlerden birisi hiç kuşkusuz Nasıl Yapılır videoları oluyor. Hem eğlendirici hem de bilgilendirici olan bu kanallar, binlerce kişi tarafından takip ediliyor. Bu yazımızda Nasıl Yapılır Videoları Paylaşan En İyi 5 Youtube Kanalı hakkında bilgi vereceğiz.

Nasıl Yapılır videoları paylaşan kanallar, abonelerinin hem eğlenmesini hem de bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır. Youtube üzerinden çok sayıda nasıl yapılır videosu bulmak mümkündür. Ancak bazı kanallar bu konuda oldukça başarılı işler çıkarmaktadır.NASIL YAPILIR VİDEOLARI PAYLAŞAN EN İYİ 5 YOUTUBE KANALI HANGİLERİDİR?

Nasıl Yapılır Videoları Paylaşan En İyi 5 Youtube Kanalı şu şekilde sıralanır;

  • WHYSHY
  • Nedir?
  • Mukavva
  • Rabarba
  • Biz evde yokuz

NASIL YAPILIR VİDEOSU ÇEKEN WHYSHY KANAL İÇERİĞİ NEDİR?

Nasıl Yapılır videosu çeken Whyshy kanalı, en çok beğeni toplayan kanallardan birisidir. Üç arkadaşın birlikte videolar çektiği bu kanalda bu arkadaşlar yaptıkları işlemler ile hem birbirilerini komik duruma düşürmekte hem de takipçilerinin eğlenceli vakit geçirmesini sağlamaktadır.

Nasıl yapılır videolarını eğlenceli bir şekilde ele alan kanal, arkadaşların birbirlerine verdiği zorlu ve eğlenceli görevleri yerine getirmeleri üzerine kurulmuştur. Çok fazla öğretici olmasa da oldukça eğlenceli Youtube kanallarından birisidir. Whyshy Youtube kanalının 84.890 takipçisi bulunmaktadır.

NASIL YAPILIR VİDEOSU ÇEKEN NEDİR KANALI İÇERİĞİ NEDİR?

Nasıl Yapılır videosu çeken Nedir kanalı, en çok beğeni toplayan kanallardan birisidir. Hem güldüren hem de düşündüren Youtube kanallarından birisi olan bu kanal, çekirdek bir kadrodan oluşmaktadır. Eğlenceli ve kendisini dinlettiren türde videolar hazırlayan kanal, aralarda yaptığı gizli göndermeler ile de dikkatleri çekmektedir. Nedir Youtube kanalının 352.590 takipçisi bulunmaktadır.

NASIL YAPILIR VİDEOSU ÇEKEN MUKAVVA KANALI İÇERİĞİ NEDİR?

Nasıl Yapılır videosu çeken Mukavva kanalı, en çok beğeni toplayan kanallardan birisidir. Talk Show tadında hazırlanmış olan bu kanalda özgün konular ele alınmaktadır. Kıvrak zekanın ön planda olduğu bu nasıl yapılır kanalında eğlenceli vakit geçirmek de mümkündür. Çok fazla takipçisi bulunmamasına karşılık oldukça dikkat çekici videolara sahiptir. Mukavva Youtube kanalının 3.348 takipçisi bulunmaktadır.

NASIL YAPILIR VİDEOSU ÇEKEN RABBARBA KANALI İÇERİĞİ NEDİR?

Nasıl Yapılır videosu çeken Rabbarba kanalı, en çok beğeni toplayan kanallardan birisidir. Youtube kanalı olarak hak ettiği ilgiyi çok fazla göremeyen bu kanal, formatı bakımından sıradan talk Show programlarına benzemektedir. Birbirinden ilgi çekici videoları hazırlayan bu kanalda hem eğlenceli hem de bilgilendirici videoları görmek mümkündür. Rabbarba Youtube kanalının 11.824 takipçisi bulunmaktadır.

NASIL YAPILIR VİDEOSU ÇEKEN BİZ EVDE YOKUZ KANALI İÇERİĞİ NEDİR?

Nasıl Yapılır videosu çeken Biz Evde Yokuz kanalı, en çok beğeni toplayan kanallardan birisidir. adından sıklıkla söz ettiren kanallardan birisi olan Biz Evde Yokuz Youtube kanalı, kendi deneyimlerini tüm abonelerine yansıtmaya çalışan bir çifttin çektiği videoları içermektedir. 2014 yılından bu yana çektikleri videoları kanallarından paylaşan çift, dünya üzerinde gezdikleri tüm ülkeleri, nereye gidilir, nasıl gidilir, neler yenir, neler yaşanır bilgilerini vererek anlatmaktadır.  Biz Evde Yokuz Youtube kanalının 10.313 takipçisi bulunmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

77
754 Paylaşım, 77 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
120
Şaşkın
Başarısız Başarısız
84
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
120
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
120
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
84
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir