N11 World Kredi Kartı Kampanyası


48
464 Paylaşım, 48 points

İnternet üzerinden güvenli alışveriş fırsatı sunan sitelerden birisi de N11 sitesidir. Güvenilir firmalarla çalışan N11 sitesi, bu sayede müşterilerinin de gönül rahatlığı ile alışveriş yapmasını sağlamaktadır. N11 sitesi, müşterilerine kolaylık sağlamak amacı ile belirli zamanlarda bankalar ile ortak çalışır. Kredi kartları üzerinden yapılan kampanya anlaşmaları ile müşterilerin daha kolay alışveriş yapması hedeflenir. N11 sitesinin sunduğu son fırsat, Word kredi kartı kullanıcılarına geldi. N11 World kart kampanyasının detaylarını sizin için araştırdık.

N11 World Kredi Kartı Kampanyası Nedir?

Ünlü internet alışveriş sitesi N11 ile World kart arasında yapılan anlaşma kapsamında site üzerinden alışveriş yapan kart kullanıcılarına verilecek World puanlar şöyle; • 500 – 999 TL arası alışverişlerde 25 TL’ye ek 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL World puan
 • Tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 50 TL’ye ek 25 TL olmak üzere toplamda 75 TL World puan

N11 World Kart Kampanyasına Nasıl Katılırım?World kart kullanıcıları, N11 üzerinden yapacakları alışverişlerde geçerli World puanları kazanmak için öncelikle kampanyaya katılmak zorunda. Kampanyaya katılım World mobil uygulaması üzerinden gerçekleştiriliyor. Mobil uygulama içerisinde yer alan ‘Kampanyalar’ bölümüne girerek ‘Hemen Katıl’ butonuna basan tüm kart kullanıcıları, kampanyaya dâhil olmuş oluyor.

Ülkemizde üç farklı bankaya ait World kart bulunuyor. N11, her üç bankaya ait World kredi kartları ile de anlaşma yapmış durumda. Bu kapsamda kampanyaya katılım için şu yollar da izlenebilir;

 • Yapı Kredi World Kart Kampanya Katılımı: Yapı Kredi’ye ait World kart ile kampanyaya katılmak için N11 yazıp boşluk bırakıp kart üzerinde yer alan müşteri numarasını 4454’e SMS ile göndermek gerekiyor.
 • Albaraka World Kart Kampanya Katılımı: Albaraka’ya ait World kart ile kampanyaya katılmak için N11 yazıp boşluk bırakıp AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli müşteri numarasını yazarak 4454’e SMS göndermek gerekiyor.
 • Vakıfbank World Kart Kampanya Katılımı: Vakıfbank’a ait World kart ile kampanyaya katılmak için N11 yazıp boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini 6635’e SMS ile göndermek gerekiyor.
N11 üzerinden gerçekleştirilecek alışverişlerde geçerli kampanyada kazanabilmek için kart puanı, kargo ücreti, vade farklı, indirim kuponları tutarlarının düşürülmesiyle kalan miktarın 500 TL üzerinde olması gerekiyor.

N11 World Kart Kampanyası Hangi Ürünlerde Geçerli Değildir?

N11 üzerinden World kart ile yapılacak olan alışverişleri kapsamayan ürünler şunlardır;

 • Altın ve gümüş
 • TL yükleme
 • Sim kart ve hat alımları
 • Toptan satış
 • Uçak bileti
 • Özel satış
 • Fırsat kategorisi
N11 Kampanyası ile Kazanılan Puanlar Ne Zaman Karta Yüklenir?

N11 World kart kampanyası kapsamında kazanılmış olan World puanlar Temmuz ayında kullanıcıların kredi kartına yüklenir. Puanların kullanım süresi 10 gündür. Alışveriş sonrasında gerçekleştirilen iptal ya da iade işlemlerinde kalan tutar 500 TL’nin altında olursa kazanılmış olan World puanlar geri alınır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

48
464 Paylaşım, 48 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
48
Şaşkın
Başarısız Başarısız
12
Başarısız
Komik Komik
120
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
48
Helal Olsun!
lol lol
84
lol
Aşk Aşk
72
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
48
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
12
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir