Müzik Dinleyerek İnternetten Para Kazanmak


58
564 Paylaşım, 58 points

İnternetten para kazanma yolları arasında yer alan bir diğer yöntem ise, müzik dinleyerek internetten para kazanmak için uygulanan yöntemlerdir. Şayet internette önemli bir zaman harcıyorsanız, çeşitli yollarla para kazanmak mümkündür. Genellikle eğlenceli yöntemler olan internetten para kazanma yolları, bir yandan para kazanırken bir yandan da eğlenmenize imkan vermektedir.

Yazımızın devamında müzik dinleyerek internetten para kazanmak için kullanacağınız, 4 sağlam müzik sitesi bulunmaktadır.

Müzik Dinleyerek İnternetten Para Kazanma Mecraları  • Slicethe Pie

Yurt dışında yaşayan gurbetçi Türklerin önemli bir sayıya bulaştığını düşünerek verdiğimiz bu site, Avrupa’da ve Amerika’da yaşayan insanların müzik dinleyerek para kazanmalarına imkan tanımaktadır. Ortalama 90 saniye bir müzik dinlemenin ardından, dinlediğiniz müzik hakkında kısa bir yorum yaparak para kazanabiliyorsunuz. Burada dinleyip hakkında yorum yaptığınız her müzik için, 5 Cent para kazanıyorsunuz. Bu platformda kazandığınız parayı, PayPal hesabınız ile alabilmektesiniz. Kazandığınız parayı alabilmek için toplam tutarın, 10 dolar ve üzerinde çıkması gerekmektedir.

  • Music Xray

İnternetten müzik dinleyerek para kazanmak için kullanabileceğiniz bu platformda ise, genellikle henüz tam olarak keşfedilmemiş sanatçıların yapmış oldukları müzikler yer almaktadır. Müzik dinleyenlere para kazanmak için iyi bir fırsat sunan bu site, aynı zamanda daha önceden fazla bilinmeyen sesleri, birçok insandan önce dinlemenize sunmaktadır. Bu sayede çıkış yapmak isteyen tanınmamış sanatçılarda, kariyerlerinde daha iyi bir yer edinmektedirler. Dinleyeceğiniz her şarkı için 10 cent ödeme alacağınız bu platform, hesap bakiyenizin 20 dolara ulaşması halinde ödemelerini hemen yapmaktadır.

  • Radio Loyalty

Bu platformda isen müzik dinleyerek para kazanmak için kullanıldığı gibi, video izleyerek de para kazanmanız mümkündür. Tamamladığınız görevler sonrasında elde edeceğiniz puanları ister banka kartınıza nakit olarak çekebilir, isterseniz de hediye çeki olarak kullanabilirsiniz.

  • Hit Predictor

Bu sitede ise dinlediğiniz müzik ve sanatçıya, memnuniyetinizi belirten oy vermeniz gerekmektedir. Müzik dinleyerek para kazanmak için, dinlediğiniz müziği oylama yapmanız şarttır. Başlangıçta dinlenen her şarkı için 3 puan kazanırken, deneyim kazandıktan sonra her şarkı için kazanacağınız puan 5’e çıkmaktadır. Ancak burada edindiğiniz puanlarla sadece orijinal CD ve DVD’ler almanız mümkündür. Bu yöntemle nakit para kazanmak için aldığınız CD ve DVD‘leri, satarak nakde çevirmeniz gerekir.

Müzik Dinleyerek Para Kazanma İşinin Mantığı Nedir?

Bu sistemin temel mantığı müzikle uğraşan sanatçıların eserlerinin, objektif bir şekilde değerlendirilmesini sağlamaktır. Aynı zamanda yeteri kadar ünlü olmamız kimseler, bu yöntemler sayesinde biraz daha fazla tanınmaya başlamaktadır. Yani işin temelinde, karşılıklı menfaat söz konusudur.

Müzik dinleyerek elde ettiğiniz kazançlar için sadece PayPal üzerinden ödeme yapan yerlerdeki kazançlarınızı almak için, yurtdışında yaşayan bir yakınınız adına PayPal hesabı açabilir, ya da webmaster forumlarında bulunan ve bu işi komisyon karşılığında yapan insanlarla iletişime geçebilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

58
564 Paylaşım, 58 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
123
Şaşkın
Başarısız Başarısız
85
Başarısız
Komik Komik
74
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
128
Helal Olsun!
lol lol
39
lol
Aşk Aşk
25
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
122
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
86
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir