Mobil Oyun Severler İçin Evde Oynanabilecek En İyi Mobil Oyun Önerileri


89
874 Paylaşım, 89 points

Mobil cihazlar üzerinden oynanabilecek çok fazla oyun bulunmaktadır. Hem Android hem de İOS işletim sistemi üzerinden indirilerek oynanabilen oyunlar, eğlenceli vakit geçirmek için en doğru tercihlerdir. Bu yazımızda Mobil Oyun Severler İçin Evde Oynanabilecek En İyi Mobil Oyun Önerileri hakkında bilgi vereceğiz.

Mobil oyun severlerin evde sıkılmamak için oynayabilecekleri çok sayıda oyun bulunmaktadır. Cep telefonu üzerinden oyun oynamak isteyenler için tercih edilebilecek birbirinden iyi mobil oyun önerileri sunulmaktadır.MOBİL OYUN SEVERLER İÇİN EVDE OYNANABİLECEK EN İYİ MOBİL OYUN ÖNERİLERİ NELERDİR?

Mobil Oyun Severler İçin Evde Oynanabilecek En İyi Mobil Oyun Önerileri şu şekilde sıralanır;

 • Mobile Legends: Bang Bang
 • Pubg Mobile
 • Call Of Duty Mobile
 • Clash Of Clans
 • Brawl Stars
 • Asphalt 9: Legends
 • Clash Royale
 • Candy Crush Saga
 • Fifa Mobile
 • Efootball PES 2020
 • Mortal Kombat Mobile
 • Shadowgun Legends
 • Kafa Topu 2
 • Hay Day
 • Simcity Buildlt
 • Online Soccer Manager 2020
 • Shadow Fight 3
 • Boom Beach
 • Real Racing 3
 • World Of Tanks Blitz

MOBİLE LEGENDS: BANG BANG OYUNU NEDİR?

Mobile Legends: Bang Bang oyunu, evde oynanabilecek en iyi mobil oyunlardan birisidir. 5 – 5 takımlı bir savaş oyunu olan bu oyunda oyuncular seçtikleri karakteri güçlendirerek rakiplerine karşı üstünlük sağlama mücadelesi verirler. Farklı haritalar üzerinde oynanabilen bu oyunda turnuvalara katılmak ve birinci olmak mümkündür.

PUBG MOBİLE OYUNU NEDİR?

PubG Mobile oyunu, evde oynanabilecek en iyi mobil oyunlardan birisidir. Takım olarak ya da tek başına düşmanlara karşı mücadele edilen bu oyunda en fazla 4 kişilik ekip kurularak savaşmak mümkün olmaktadır. PubG Mobile oyununu oynamak için en az 2 GB belleğe sahip olmak gerekmektedir.

CALL OF DUTY MOBİLE OYUNU NEDİR?

Call of Duty Mobile oyunu, evde oynanabilecek en iyi mobil oyunlardan birisidir. Efsane bilgisayar oyununun mobil versiyonu olan bu oyunda 5 – 5 takımlar halinde farklı modlarda hazırlanmış ölüm maçlarına çıkmak mümkündür. Çevrim içi olarak da oynanabilen bu oyun, 50 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiştir.

CLASH OF CLANS OYUNU NEDİR?

Clansh of Clans oyunu, evde oynanabilecek en iyi mobil oyunlardan birisidir. Strateji oyunu olarak hazırlanmış olan bu oyunda oyuncular kendi köylerini kurarak hazırladıkları birlikleri eğitme ve diğer köylere saldırarak ele geçirme görevlerini yerine getirmektedir. 13 yaşından büyükler için hazırlanmış olan bu oyun 500 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiştir.

BRAWL STARS OYUNU NEDİR?

Brawl Stars oyunu, evde oynanabilecek en iyi mobil oyunlardan birisidir. Savaş oyunu olarak hazırlanmış olan bu oyunda elmas kapmaca, hesaplaşma, ödül avı, soygun, savaş topu gibi birbirinden farklı savaş modları bulunmaktadır. Oyun 100 milyondan fazla indirilmiştir.

ASPHALT 9: LEGENDS OYUNU NEDİR?

Asphalt 9: Legends oyunu, evde oynanabilecek en iyi mobil oyunlardan birisidir. En iyi araba asfaltı oyunu olarak gösterilebilen bu oyun, farklı kamera açıları ile mükemmel bir konsol deneyimi sunmaktadır. Bu oyun 10 milyondan kişi tarafından indirilmiştir.

CLASH ROYALE OYUNU NEDİR?

Clash Royale oyunu, evde oynanabilecek en iyi mobil oyunlardan birisidir. Savaş oyunu olarak hazırlanmış olan bu oyunda dünyanın her yerinde gerçek oyuncular ile savaşmak mümkündür. Klan savaşları ve özel savaşlar ile strateji geliştirmenin mümkün olduğu bu oyun 100 milyondan fazla indirilmiştir.

CANDY CRUSH SAGA OYUNU NEDİR?

Candy Crush Saga oyunu, evde oynanabilecek en iyi mobil oyunlardan birisidir. Hemen her yaş grubunun rahatlıkla oynayabileceği bu oyun, aynı renkteki şekerlerin eşleştirilerek patlatılması şeklinde oynanmaktadır. Etaplar halinde oynanan bu oyun, zorlaşan seviyeleri ile dikkat çekmektedir.

FİFA MOBİL OYUNU NEDİR?

Fifa Mobile oyunu, evde oynanabilecek en iyi mobil oyunlardan birisidir. Efsanevi bilgisayar oyununun mobil oyun modu olarak hazırlanmış olan bu oyunda çevrim içi olarak rakiplerle mücadele edilmektedir. 650’ den fazla etkinlik içeren oyun, futbolseverler için vazgeçilmezler arasında yer almaktadır.

EFOOTBALL PES 2020 OYUNU NEDİR?

eFootball PES 2020 oyunu, evde oynanabilecek en iyi mobil oyunlardan birisidir. Mobil cihazlardan oynanabilen en iyi futbol oyunlarından birisi olan bu oyunda birbirinden farklı modlarda maçlar hazırlamak, takım kurarak ligde mücadele etmek ve şampiyonalara katılmak mümkündür.

MORTAL KOMBAT MOBİLE OYUNU NEDİR?

Mortal Kombat Mobile oyunu, evde oynanabilecek en iyi mobil oyunlardan birisidir. Oyunda efsanevi savaşçılar ile mükemmel dövüşlerde yer almak mümkün olmaktadır. 3 – 3 savaşlarda mücadele edilen bu oyunda kariyer modu sayesinde oyuncular kendi Mortal kombat hikayelerini hazırlayabilirler.

SHADOWGUN LEGENDS OYUNU NEDİR?

Shadowgun Legends oyunu, evde oynanabilecek en iyi mobil oyunlardan birisidir. En iyi FPS oyunlarından birisi olarak gösterilen bu oyunda 4 farklı gezegen üzerinde savaşlara katılmak mümkündür. Oyun 5 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiştir.

KAFA TOPU 2 OYUNU NEDİR?

Kafa Topu 2 oyunu, evde oynanabilecek en iyi mobil oyunlardan birisidir. Son yılların en popüler oyunlarından birisi olan Kafa Topu 2 oyununda efsanevi yorumcu Ercan Taner’ in anlatımı ile maçlara katılmak mümkündür. Oyunda topa kafa ile vurarak karşı kaleye gol atmak için mücadele edilmektedir.

HAY DAY OYUNU NEDİR?

Hay Day oyunu, evde oynanabilecek en iyi mobil oyunlardan birisidir. Efsanevi çiftlik oyunlarından birisi olan bu oyunda oyuncular sahip oldukları topraklarda kendi mahsullerini üreterek, hayvan besleyerek ve kendisine verilen görevleri yerine getirerek ilerleme kaydetmeye çalışmaktadır.

SİMCİTY BUİLDLT OYUNU NEDİR?

SimCity Buildlt oyunu, evde oynanabilecek en iyi mobil oyunlardan birisidir. Oyuncuların kendi şehirlerini inşa edip belediye başkanlığını yapabilecekleri bir oyundur. Oyuncu, küçük bir şehir kurduktan sonra ilerleyerek kısa sürede kendi metropol şehrini kurmak için mücadele vermektedir.

ONLİNE SOCCER MANAGER 2020 OYUNU NEDİR?

Online Soccer Manager 2020 oyunu, evde oynanabilecek en iyi mobil oyunlardan birisidir.  Tüm zamanların en iyi futbol oyunlarından birisi olan bu oyunda oyuncular kendi futbol kulüplerini kurarak rakipleri ile müsabakalara çıkmalıdır. Menajerlik kariyerine odaklanılan bu oyunda diğer futbol takımları ile anlaşmalar yaparak futbolcu transferleri ile takımı güçlendirmek mümkündür.

SHADOW FİGHT 3 OYUNU NEDİR?

Shadow Fight 3 oyunu, evde oynanabilecek en iyi mobil oyunlardan birisidir.  En iyi dövüş oyunlarından birisi olarak gösterilebilen bu oyunda gerçekçi dövüş sahneleri, ekipmanlar ve silahlar ön plana çıkmaktadır. Bir hikaye üzerinden ilerleyen oyunda düello modları sayesinde rakiplerle zorlu savaşlara girmek de mümkün olmaktadır.

BOOM BEACH OYUNU NEDİR?

Boom Beach oyunu, evde oynanabilecek en iyi mobil oyunlardan birisidir.  Stratejik bir savaş oyunu olarak hazırlanmış olan bu oyunda dünyanın hemen her yerinden online oyuncular ile birlikte strateji oluşturarak düşmanlara karşı mücadele etmek mümkündür. Harita üzerinden ilerlenen bu oyunda kazanılan her savaş, harita üzerinde biraz daha ilerlemeyi sağlamaktadır.

 REAL RACİNG 3 OYUNU NEDİR?

Real Racing 3 oyunu, evde oynanabilecek en iyi mobil oyunlardan birisidir. En gerçekçi yarış deneyimlerinden birisinin sunulduğu bu oyunda oyuncular hayallerindeki otomobilleri tasarlayarak zorlu araba yarışlarına girmek mümkün olmaktadır. Gerçekçi grafikleri ile dikkat çeken bu oyun 100 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanmaktadır.

WORLD OF TANKS BLİTZ OYUNU NEDİR?

World of Tanks Blitz oyunu, evde oynanabilecek en iyi mobil oyunlardan birisidir. Efsanevi tank savaşlarından birisi olarak hazırlanmış olan bu oyunda 350’ den fazla tank modeli üzerinden rakiplere karşı mücadele etmek mümkündür. Klan savaşları içerisinde de yer alınabilen oyun içerisinde hem stres atmak hem de eğlenceli savaşlara katılmak mümkün olacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

89
874 Paylaşım, 89 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
48
Şaşkın
Başarısız Başarısız
12
Başarısız
Komik Komik
120
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
48
Helal Olsun!
lol lol
84
lol
Aşk Aşk
72
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
48
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
12
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir