MNG Kargo Takip Ekranı, Kargom Nerede?


58
515 Paylaşım, 58 points

Ülkemizde kargo taşımacılığı yapan firmalardan birisi de MNG Kargo’dur. Sektörün liderlerinden birisi olan MNG Kargo, her gün yüzlerce kişinin kargo teslimatını yapmaktadır. Bu yazımızda MNG Kargo takip ekranı nasıl kullanılır ve MNG Kargom nerede sorularına cevap vereceğiz.

MNG KARGO HAKKINDA BİLGİ

MNG kargo, 2003 yılından bu yana aralıksız hizmet vermektedir. Şu anda 800 şubesi bulunan firma, 26 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü, 6 kargo uçağı, 2 bin taşıma aracı ve 8 bin çalışanıyla hizmet vermektedir. Ülke içi taşımacılığının yanı sıra diğer ülkelerde de kargo hizmetine devam etmektedir. Türkiye’nin en bilindik kargo firmalarından birisi olan MNG kargı, filosunda kendisine ait kargo uçağı bulunan tek kargo şirketidir. Türkiye genelinde tüm şehirlere 24 saat içerisinde kargo teslimatı yapabilmektedir. Sahip olduğu özel Teknolojik Aktarma Merkezi sayesinde kargolara el değmeden ve hiçbir zarar vermeden taşıma özelliğine de sahiptir.MNG GÖNDERİ TAKİP SORGULAMA NASIL YAPILIR?

MNG Kargo takip sorgulama, birden fazla yol kullanılarak yapılabilmektedir. MNG kargo ile çalışan kişiler, kargom nerede sorusuna kolaylıkla cevap bulacaktır. MNG kargo takip sorgulama yöntemleri şu şekilde yapılabilir;

• MNG kargo müşteri hizmetleri üzerinden kargo takip sorgulama
• MNG kargo şubeler üzerinden kargo takip sorgulama
• MNG Kargo Online sistem üzerinden kargo takip sorgulama

MNG KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÜZERİNDEN KARGO TAKİP SORGULAMA NASIL YAPILIR?

MNG kargo, müşteri hizmetleri ile aralıksız olarak hizmet vermektedir. MNG kargo üzerinden gönderi yapan kişiler, kargom nerede sorusunu müşteri temsilcilerine iletebilirler. MNG Kargo takip sorgulama işlemi için kullanılacak telefon numaraları bulunmaktadır. Telefon numaralarını arayarak müşteri temsilcisine kargo takip numarasını ileten kişiler, kargolarının nerede olduğunu kolaylıkla öğrenebilecektir. MNG Kargo takip numaraları;

• 444 06 06
• 0850 222 06 06

MNG KARGO ŞUBELER ÜZERİNDEN KARGO TAKİP SORGULAMA NASIL YAPILIR?

MNG kargo, şubeleri üzerinden de kargo takip sorgulama işlemi yaptırmaktadır. Bunun için en yakın MNG kargosuna gitmek ya da telefon etmek yeterli olacaktır. MNG Kargo en yakın şube bilgisi için kullanılacak internet adresi bulunmaktadır.

MNG Kargo en yakın şube bilgisi için TIKLAYIN

MNG KARGO ONLİNE SİSTEM ÜZERİNDEN KARGO TAKİP SORGULAMA NASIL YAPILIR?

MNG kargo takip sorgulama işlemi için birçok kişi Online sistem kullanmaktadır. MNG kargo Online kargo takip için yapılması gereken MNG Kargo internet sitesine giriş yapmaktır. Siteye giriş yaptıktan sonra sayfanın en üstünde bulunan Kargom Nerede? Yazan butona basılır. Açılacak ekrana gönderi takip numarası ya da fatura seri ve no bilgileri girildikten sonra ‘Sorgula’ butonuna basılarak kargonun nerede olduğu hakkında bilgi sahibi olunacaktır.

MNG kargo internet sitesine gitmek için TIKLAYIN

Gönderi takip numarası, sadece rakamlardan oluşmaktadır. Bu numara genel olarak sipariş sırasında kişilere takip için verilmektedir. Fatura seri ve NO bilgisi ise başında bir harf bulunan numaralardan oluşmaktadır. Her iki numara ile de gönderi sorgulama işlemi kolaylıkla yapılabilecektir. Bu iki numara nereden yapılırsa yapılsın tüm sorgulama işlemleri için gereklidir. Gönderi takip numarasını bilmeden sorgulama işlemi ne yazık ki yapılamayacaktır.

MNG KARGO TAKİP EKRANINDA HANGİ BİLGİLERİ GÖRÜRÜM?

MNG kargo takip ekranı üzerinden birçok bilgiye ulaşmak mümkündür. MNG kargo takip ekranında görülecek bilgiler şu şekilde sıralanabilir;

• Gönderen kişinin adı
• Gönderen kişinin adresi
• Alıcı kişinin adı
• Alıcı kişinin adresi
• Kargonun adedi
• Kargonun ağırlığı
• Kargonun nerede olduğu
• Kargo hareketleri
• Tahmini teslimat süresi


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

58
515 Paylaşım, 58 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
61
Şaşkın
Başarısız Başarısız
40
Başarısız
Komik Komik
12
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
67
Helal Olsun!
lol lol
101
lol
Aşk Aşk
86
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
62
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
26
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir