Mikro İşler Yaparak Para Kazanmak


49
475 Paylaşım, 49 points

Yeni nesil artık bir patrona bağlı olmadan serbest çalışmayı daha çok tercih ediyor. Bu kapsamda evden bile çıkmaya gerek olmadan yapılabilecek mikro işler dikkat çekmeye başladı. Bu yazımızda Mikro İşler Yaparak Para Kazanmak hakkında bilgi vereceğiz.

Serbest çalışmak isteyen birçok kişi son dönemde evden yapabilecekleri mikro işleri araştırmaya başladı. Günümüz teknolojisi sayesinde artık evden hiç çıkmadan yapılabilecek birçok mikro iş kolu bulunuyor.MİKRO İŞLER YAPARAK NASIL PARA KAZANILIR?

Mikro İşler Yaparak Para Kazanmak isteyen kişiler, serbest yazı yazma, yazı düzenleme, grafik oluşturma ve pazarlama gibi alanlarda kolaylıkla çalışabilirler. Çevrim içi platform üzerinden yapılabilecek nikro işler sayesinde hem çalışanlar, hem öğrenciler hem de ev hanımları kolaylıkla kazanç elde edebilirler.

Mikro işler, kazanç elde etmenin yanı sıra ek gelir isteyenler için de tercih edilebilmektedir. İnternet üzerinden mikro iş yapılarak kazanç elde edilebilecek çok sayıda site bulunmaktadır. Bu siteler üzerinden kolaylıkla para kazanılabilir.

MİKRO İŞLER YAPARAK PARA KAZANILABİLEN SİTELER HANGİLERİDİR?

Mikro işler yaparak para kazanılabilen siteler şu şekilde sıralanır;

  • Fiverr
  • SEOClerks
  • Envato Studyosu
  • Truelancer
  • Guru
  • Amazon Mekanik Turk
  • UpWork
  • CrowdSource

FİVERR SİTESİ ÜZERİNDEN MİKRO İŞLER YAPARAK NASIL PARA KAZANILIR?

Fiverr sitesi üzerinden mikro işler yaparak para kazanmak, en çok tercih edilen yöntemlerden birisidir. Fiverr sitesi, insanların el becerilerini satarak para kazanabilecekleri Online bir Pazar yeridir.  Tamamen ücretsiz üyelik sistemi ile çalışan site, kazanç elde etmek için kullanılabilecek sitelerden birisidir.

SEOCLERKS SİTESİ ÜZERİNDEN MİKRO İŞLER YAPARAK NASIL PARA KAZANILIR?

SEOClerks sitesi üzerinden mikro işler yaparak para kazanmak, en çok tercih edilen yöntemlerden birisidir. Çevrim içi mikro iş yeri olarak da adlandırılan bu site, makale yazma, link oluşturma, logo tasarımı, makale okuma ve çevirme, blog yorumlama gibi birçok işlem üzerinden kazanç elde edilebilecek sitelerden birisi olarak gösterilebilir.

ENVATO STUDYOSU SİTESİ ÜZERİNDEN MİKRO İŞLER YAPARAK NASIL PARA KAZANILIR?

Envato Stüdyosu sitesi üzerinden mikro işler yaparak para kazanmak, en çok tercih edilen yöntemlerden birisidir. Dünya üzerinden birçok uzmanın tam zamanlı gelir sağlamak amacı ile kullandığı bu site, çevirmenlik, video düzenleme, tema tasarımı, ses uzmanlığı, script hazırlama gibi birçok işlem üzerinden kazanç elde etmeyi sağlamaktadır.

TRUELANCER SİTESİ ÜZERİNDEN MİKRO İŞLER YAPARAK NASIL PARA KAZANILIR?

Truelancer sitesi üzerinden mikro işler yaparak para kazanmak, en çok tercih edilen yöntemlerden birisidir. Hint platformu olarak bilinen bu sitede çeviri hizmetleri, logo tasarımı, web tasarımı, seslendirme, web geliştirici, UI tasarımı gibi birçok işlem üzerinden kazanç elde edilebilir.

GURU SİTESİ ÜZERİNDEN MİKRO İŞLER YAPARAK NASIL PARA KAZANILIR?

Guru sitesi üzerinden mikro işler yaparak para kazanmak, en çok tercih edilen yöntemlerden birisidir. Mikro işlemler için harika bir platform olarak gösterilen bu sitede kodlama, web tasarımı, komut dosya tasarımı, çeviri, Photoshop, grafik tasarlama gibi birçok işlem üzerinden kazanç elde edilebilir.

AMAZON MEKANİK TURK SİTESİ ÜZERİNDEN MİKRO İŞLER YAPARAK NASIL PARA KAZANILIR?

Amazon Mekanik Türk sitesi üzerinden mikro işler yaparak para kazanmak, en çok tercih edilen yöntemlerden birisidir. İnsan zekası görevlerine odaklanan bu sitede araştırmacılar, işletmeler, üniversiteler ve tüketici ürün gruplarının çalışanları görevlerini tamamlamak için kullanım sağlarlar. Bu site üzerinden de kazanç elde etmek mümkündür.

UPWORK SİTESİ ÜZERİNDEN MİKRO İŞLER YAPARAK NASIL PARA KAZANILIR?

UpWork sitesi üzerinden mikro işler yaparak para kazanmak, en çok tercih edilen yöntemlerden birisidir. Uzman kişilerin ciddi kazançlar elde ettiği bu platform üzerinden çevrim işi iş alarak para kazanmak mümkündür. Site içerisinde yayımlanan iş ilanlarına başvurarak iş sahibi olan kullanıcılar, aldıkları işler üzerinden para kazanabilirler.

CROWDSOURCE SİTESİ ÜZERİNDEN MİKRO İŞLER YAPARAK NASIL PARA KAZANILIR?

CrowdSource sitesi üzerinden mikro işler yaparak para kazanmak, en çok tercih edilen yöntemlerden birisidir. Yazma, moderasyon ve transkriptlere odaklanan bu site üzerinden yazma becerisini kullanarak kazanç elde etmek mümkün olacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

49
475 Paylaşım, 49 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
60
Şaşkın
Başarısız Başarısız
24
Başarısız
Komik Komik
12
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
60
Helal Olsun!
lol lol
96
lol
Aşk Aşk
84
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
60
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
24
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir