Migros Bonus Kart 250’ye 35 TL Hediye Para Kampanyası


70
684 Paylaşım, 70 points

Migros son zamanlarda hazırladığı kampanyalar ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Kredi kartlarına özel kampanyalar da hazırlayan Migros, son olarak bonus kart ile birlikte bir kampanya hazırladı. Bu yazımızda Migros Bonus Kart 250’ye 35 TL Hediye Para kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Migros ve Garanti Bankası ortak hazırladıkları kampanya ile Bonus kart kullanıcılarına bedava TL kazanma şansı sunuyor. Hazırlanan kampanya kapsamında Migros üzerinden Bonus kart ile yapılacak 250 TL’lik alışverişe 35 TL hediye para kazanılacak.MİGROS BONUS KART KAMPANYASI NEDİR?

Migros Bonus Kart Kampanyası, Migros ve Garanti Bankası ortaklığı ile hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Garanti Pay ile Migros mağazalarından yapılacak olan her 250 TL ve üzeri alışverişe hediye TL ödemesi yapılır.

Türkiye’nin hemen her ilinde bulunan Migros marketlerle birlikte Migros Sanal market üzerinden de alışveriş yapma oranı oldukça yüksek. Migros, sanal market üzerinden alışveriş yapan müşteri sayısını artırmak için oldukça dikkat çekici bir kampanya hazırladı.

Migros Bonus Kart 250’ye 35 TL Hediye Para Kampanyası kapsamında Bonus kart kullanıcılarının Garanti Pay ile Migros Sanal market üzerinden yapacakları alışverişlerde hediye TL kazanma şansı sunulacak. Hediye TL kazanmak için bonus kart kullanıcılarının tek seferde 250 TL ve üzerinde alışveriş yapması gerekecek. 250 TL ve üzeri alışverişlerde Bonus kart sahiplerine 35 TL hediye bonus yüklenecek.

MİGROS BONUS KART 250’YE 35 TL HEDİYE PARA KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Migros Bonus Kart 250’ye 35 TL Hediye Para Kampanyasına nasıl katılırım sorusuna şu şekilde cevap verilebilir. Bonus kart kullanıcıları, Migros alışverişlerinden 35 TL kazanmak için öncelikle Bonus Flaş uygulamasını cep telefonlarına indirmek zorunda. Uygulamanın indirilmesinin ardından bonus kart kullanıcıları uygulamaya giriş yapmaları gerekir.

Uygulamanın ana ekranında yer alan kampanyalar menüsünden Migros Bonus Kart 250’ye 35 TL Hediye Para Kampanyası seçilerek “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır. Bu işlemin ardından bonus kart kullanıcıları kampanyaya katılım sağlamış olurlar. Kampanyaya katılan Bonus kart sahipleri ardından Migros Sanal Market üzerinden 250 TL ve üzeri alışveriş yaptıkları anda kartlarına 35 TL bonus yüklemesi otomatik olarak gerçekleşecektir.

MİGROS BONUS KART 250’YE 35 TL HEDİYE PARA KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Migros Bonus Kart 250’ye 35 TL Hediye Para Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Migros Bonus Kart 250’ye 35 TL Hediye Para Kampanyası, Garanti Bankası Bonus kart kullanıcıları için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanya kapsamında 35 TL kazanmak için Migros Sanal market üzerinden alışveriş yapmak gerekmektedir.
 • Bonus kart kullanıcıları Migros sanal market üzerinden en az 250 ve üzerinden alışveriş yaptığı takdirde 35 TL bonus kazanma şansına sahip olacaktır.
 • Migros Bonus Kart 250’ye 35 TL Hediye Para Kampanyasından yararlanmak isteyen kart kullanıcıları öncelikle cep telefonuna Bonus Flaş uygulamasını indirmelidir.
 • Uygulamanın içerisinde kampanya bölümüne gelerek hemen katıl butonuna basıldığı anda kampanyaya dahil olunmuş olur.

 • Migros Bonus Kart 250’ye 35 TL Hediye Para Kampanyasından bonus kazanmak için yapılan alışverişlerin kredi kartında provizyon işleminden provizyona dönmüş olması gerekir.
 • Teslimat sırasında net 250 TL ve üzeri ödeme yapılması durumunda 35 TL bonus kazanılacaktır.
 • Migros sanal market alışverişinden 35 TL kazanmak için Garanti Pay ile ödeme yapmak gerekir.
 • Garanti Pay ile ödeme sayesinde bonus kullanıcıları internet üzerinden çok daha güvenle alışveriş yapma şansına sahip olmuş olurlar.
 • Kampanyadan bonus kazanmak için ödeme sayfasında Garanti Pay seçeneğini işaretlemek gerekir. Açılan ekrana Garanti Bankasında kayıtlı telefon numarası ya da T.C. kimlik numarası yazılmalıdır.
 • Migros Bonus Kart 250’ye 35 TL Hediye Para Kampanyası kapsamında kart kullanıcıları en fazla 35 TL bonus kazanabilirler.
 • Bonus kart ile Migros sanal market üzerinden yapılan alışverişlerin iade ya da iptali durumunda bonus yüklemesi iptal edilecektir.
 • Kampanyada Garanti Bonus, Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Bonus American Express kartlarının kullanımı geçerlidir.
 • Migros Bonus Kart 250’ye 35 TL Hediye Para Kampanyasından kazanılan 35 TL bonus, Garanti Bankası ile anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilir.
 • Garanti Bankası, Migros Bonus Kart 250’ye 35 TL Hediye Para Kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

70
684 Paylaşım, 70 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
60
Şaşkın
Başarısız Başarısız
24
Başarısız
Komik Komik
12
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
60
Helal Olsun!
lol lol
96
lol
Aşk Aşk
84
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
60
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
24
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir