Medyum Ali Gürses kimdir?


40
385 Paylaşım, 40 points

medyum ali gürses

Maneviyata dair ilimler konusunda dünyadaki sayılı ülkelerden biri olan Türkiye’de bu alanda uzmanlaşmış çok sayıda hoca bulunuyor. Sadece Türkiye’den değil, dünyanın her yerinden pek çok kişi tarafından ilgi gören bu medyum hocalar, vefkten yıldıznameye kadar sayısız işlem ile insanlara yardım ediyor.

Maneviyatla alakalı çalışmaların sadece doğu kültürlerinde var olduğuna dair bir kanı bulunuyor olsa da aslında maneviyata olan ilgi her yerde aynı ölçüde artıyor. Bugün, Türkiye’de çalışma yapan Medyum Ali Gürses gibi pek çok medyum hocaya, Avrupa’dan, Amerika’dan birçok kişi başvuruyor. Sınırlardan bağımsız olarak her zaman hayatımızda olan maneviyat, hangi ülkeye giderseniz gidin bir şekilde karşınıza çıkıyor.Medyumlar Çocukluktan Başlayan Bir Eğitimden Geçiyor

Dünyanın her yerinde maneviyatla alakalı çalışmalar yapıldığı söyleniyor olsa da yapılacak olan işlemlerin mutlaka profesyonel bir medyum tarafından gerçekleştirilmesi gerekiyor. Medyum Ali Hoca gibi bu alanda uzmanlaşmış kişilerin eğitimleri daha çok küçük yaşlardan başlayarak uzun yıllar sürüyor.

Medyumluk ve bu alanla alakalı bilgiler, her zaman için el verme yöntemi gibi özel teknikler ile aktarılıyor. Bir kişinin medyum olabilmesi için mutlaka daha önce bu alanda eğitim almış, kendini geliştirmiş bir kişiden el alması gerekiyor. Eğitimler çoğu zaman kişinin yatkınlığına bağlı olarak çocukluktan itibaren başlıyor, uzunca bir süre devam ediyor.

Teorik Eğitim Kadar Pratik de Önemli

Manevi dünyadaki kurallar içinde yaşadığımız dünyadaki gibi olmadığından, mutlaka detaylı ve özel bir eğitimden geçilmesi gerekiyor. Teorik eğitim, medyumlara sadece nasıl enerjiler ile çalışacaklarını öğretirken, pratik eğitim ile deneyim kazanmadan herhangi bir çalışmayı başarmak mümkün olamıyor.

Medyum Ali Hoca da dahil olmak üzere, tüm medyumların teorik olarak eğitim aldığı da bilinmekte. Bu eğitimlerin ne gibi detaylar içerdiği, hangi çalışmalarla ve nasıl koşullarda yapıldığı kadim dönemlerden bu yana gizli tutuluyor.

Eğitimlerin detayları bilinmiyor olsa da Medyum Ali Gürses gibi medyumların kullandıkları bilgilerin çok eski çağlara dayandığı belirtiliyor. Neredeyse insanlık tarihi ile yaşıt olan medyumluk mesleği, yıllar boyu oldukça iyi korunan ve bozulmadan bugüne kadar ulaşabilen bilgiler ile ikame edilebiliyor.

Manevi Alemlerin Anahtarı Yatkınlıktan Geçiyor

Medyum Ali Hoca gibi isimlerin bu mesleği sürdürebilmesi için her ne kadar teorik ve pratik eğitim önemli olsa da aslında çalışmaların başlangıcı bu işe olan yatkınlıkla ortaya çıkıyor. Sıradan bir insanın, çocukluk yıllarından gelen bir yatkınlığı olmaması halinde bu alanda eğitime devam etmesi mümkün olamıyor.

Bu sebeple, eğitim veren medyumların çok küçük yaşlardan itibaren öğrencilerini gözlemledikleri, yeri geldiğinde eğitimlerine son vermek zorunda kaldıkları biliniyor. Bugün, Medyum Ali Gürses gibi başarılı çalışmalar yapan medyumların daha küçük yaşlardan itibaren, detaylı bir takip altında oldukları, teorik ve pratik aşamaları içeren detaylı bir eğitimden geçtikleri belirtiliyor.

Facebook’ta 50 binden fazla takipçiye sahip olan Medyum Ali Hoca muhabbet, sıcaklık, kısmet açma, rızık açma, büyü bozma gibi birçok konuda çalışmalar gerçekleştiriyor. Kendisine resmi web sitesi olan medyumali.com‘daki irtibat formundan ulaşılabiliyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

40
385 Paylaşım, 40 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
120
Şaşkın
Başarısız Başarısız
84
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
120
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
120
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
84
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir