Maximum Kart Mobil Ödeme Her Gün 5 TL Hediye


60
584 Paylaşım, 60 points

İş Bankası’nın en fazla tercih edilen kredi kartı olan Maximum Kart, mobil ödemelerde kullanıcılarına hediye TL veriyor. Maximum kart ile yapılan mobil ödemelerde kart sahipleri 5 TL hediye kazanıyor. Bu yazımızda Maximum Kart Mobil Ödeme Her Gün 5 TL Hediye kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Maximum Kart, kullanıcılarına hediye dağıtmaya devam ediyor. Kredi kartı kullanıcılarına kart ile yaptıkları harcamalar kapsamında Maxi puan veren Maximum kart, şimdi de cep telefonu üzerinden mobil ödeme yapan abonelerine özel TL hediye etmeye başladı.MAXİMUM KART MOBİL ÖDEME HER GÜN 5 TL HEDİYE NASIL ALINIR?

Maximum Kart Mobil Ödeme Her Gün 5 TL Hediye kampanyası kapsamında kredi kartı kullanan banka müşterileri, cep telefonları ile yapacakları 50 TL ve üzeri harcamalarına karşılık günlük 5 TL olmak üzere toplamda 25 TL kazanma şansına sahip olacak.

Maximum kart kullanımlarında kazanılacak olan 25 TL, kart sahiplerine Maxi puan olarak yüklenecek. Kazanılmış olan Maxi puan ile bedava alışveriş yapılabilecek.

MAXİMUM KART MOBİL ÖDEMEYE 5 TL KAMPANYASINA DAHİL OLMAYAN KARTLAR NELERDİR?

Maximum Kart Mobil Ödeme Her Gün 5 TL Hediye kampanyasından yararlanmak için kredi kartı kullanan banka müşterilerinin İş Bankası Maximum kredi kartı ve bankamatik kartı kullanması gerekir. Maximum Kart Mobil Ödeme Her Gün 5 TL kampanyasına dahil olmayan kredi kartları şu şekilde sıralanır;

  • Ticari Kredi Kartı
  • Vadematik Kart
  • Maximum Aidatsız Kartlar
  • İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı
  • Maximum Fırsat kartı

Kampanya dahilinde Maximum kart sahiplerine yaptıkları mobil alışverişler karşılığında verilecek olan 5 TL hediye puandan yararlanmak için kart sahiplerinin mutlaka mobil ödeme yöntemini kullanması gerekir. Kredi kartlarının temassız özelliği ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

MAXİMUM KART MOBİL ÖDEME HER GÜN 5 TL HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Maximum kart mobil ödeme her gün 5 TL hediye kampanyasından yararlanmak için Maximum kart sahiplerinin cep telefonlarından mobil ödeme yapması gerekir. Kampanya kapsamında hediye TL kazanabilmek için kart sahiplerinin tek seferde en az 50 TL’lik harcama yapması gerekmektedir.

50 TL’lik mobil ödeme ile gerçekleştirilen alışverişin ardından kart sahiplerine 5 TL hediye verilmektedir. 50 TL karşılığında yapılan alışverişlerde her gün 5 TL ödeme ile birlikte toplamda 25 TL hediye edilecektir. Maximum kart üzerinden hazırlanmış olan kampanya kapsamında kart sahiplerinin en fazla 25 TL kazanması mümkün olacaktır.

MAXİMUM KART MOBİL ÖDEME HER GÜN 5 TL HEDİYE NASIL KULLANILIR?

Maximum kart mobil ödeme her gün 5 TL hediye kampanyasından kazanılacak 25 TL’ Lik hediye, kart sahiplerine Maxi puan olarak yüklenecektir. Yüklenen maxi puanlar, anlaşmalı olan tüm noktalarda rahatlıkla bedava alışveriş olarak harcanabilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

60
584 Paylaşım, 60 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
60
Şaşkın
Başarısız Başarısız
24
Başarısız
Komik Komik
12
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
60
Helal Olsun!
lol lol
96
lol
Aşk Aşk
84
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
60
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
24
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir