Maskeye Bulaşmayacak Ruj Önerileri


50
484 Paylaşım, 50 points

Pandemi sürecinde Corona virüs salgınından korunmak için herkesin maske takması zorunlu hale geldi. Maske takmak zorunda olan kadınların yaşadığı en büyük sorunların başında ruj kullanımı geliyor. Maskeye bulaşan ruj, kadınların hem ruj sürmede hem de maske takmada sıkıntı yaşamasına neden oluyor. Bu yazımızda Maskeye Bulaşmayacak Ruj Önerileri hakkında bilgi vereceğiz.

Corona virüs nedeniyle maske takmak zorunda kalan kadınlar, ruj sürme konusunda büyük sıkıntılar yaşıyorlar. Kendisini iyi hissetmek için makyaj yapan kadınlar, özellikle maske takma sürecinde bulaşmayan rujlara daha fazla ilgi göstermeye başladılar.MASKEYE BULAŞMAYACAK RUJ ÖNERİLERİ NELERDİR?

Maskeye Bulaşmayacak Ruj Önerileri şu şekilde sıralanır;

  • Maybelline Süper Stay Matte Ink Likit Mat Ruj
  • YSL Beauty Tatouage Couture Likit Mat Ruj
  • NYX Professional Makeup Lip Linferie Push – Up Kalem Ruj
  • L’oreal Paris Rouge Signature Likit Mat Ruj
  • Lancome Matte Shaker Likit Mat Ruj
  • Giorgio Armani Beauty Lip Magnet Likit Mat Ruj

MAYBELLİNE SÜPER STAY MATTE INK LİKİT MAT RUJ ÖZELLİĞİ NEDİR?

Maybelline Süper Stay Matte Ink Likit Mat Ruj, maskeye bulaşmayacak ruj çeşitlerinden birisidir. Süper kalıcı ve süper mat formüle sahip olan bu marka rujlar maskeye bulaşmama özelliğinin yanı sıra yemek yemek, bir şeyler içmek, duş almak ve yüzmek gibi durumlarda da kalıcılığını korumaktadır. Geniş bir renk yelpazesine sahip olan bu ruj modeli, her türlü makyaj ile uyumlu olarak kullanılabilir.

YSL BEAUTY TATOUAGE COUTURE LİKİT MAT RUJ ÖZELLİĞİ NEDİR?

YSL Beauty Tatouage Couture Likit Mat Ruj, maskeye bulaşmayacak ruj çeşitlerinden birisidir. Dövme etkisine sahip olan bu ruj hem çok ince hem de çok kalıcı özelliğe sahiptir. Su gibi ince bir yapısı olan ve son derece ince dokusu bulunan bu ruj tek katta renk verme özelliğine sahiptir. Kesik uçlu aplikatör ile uygulanabilen markanın rujları yüz maskesi ile kullanıldığı zaman asla sorun çıkarmayacaktır.

NYX PROFESSİONAL MAKEUP LİP LİNFERİE PUSH – UP KALEM RUJ ÖZELLİĞİ NEDİR?

NYX Professional Makeup Lip Linferie Push – Up Kalem Ruj, maskeye bulaşmayacak ruj çeşitlerinden birisidir. Kalem şeklinde tasarlanmış olan bu ruj ince ucu sayesinde oldukça kolay uygulanmaktadır. Gün içerisinde yenilenme ihtiyacı duyulmayan bu ruj modeli mat yüzeyi ve uzun ömürlü formülü sayesinde daha dolgun dudak görünümü de sunmaktadır.

L’OREAL PARİS ROUGE SİGNATURE LİKİT MAT RUJ ÖZELLİĞİ NEDİR?

L’oreal Paris Rouge Signature Likit Mat Ruj, maskeye bulaşmayacak ruj çeşitlerinden birisidir. Dudaklarda hiç yokmuş gibi bir his sunan bu marka rujlar, ultra hafif formülü ve birbirinden harika renkleri ile büyük beğeni toplamaktadır. Lekelenmeye ve bozulmaya karşı dirençli özelliği bulunan bu markanın rujları yüz maskesi takanlar için oldukça kolay kullanım sunmaktadır.

LANCOME MATTE SHAKER LİKİT MAT RUJ ÖZELLİĞİ NEDİR?

Lancome Matte Shaker Likit Mat Ruj, maskeye bulaşmayacak ruj çeşitlerinden birisidir. İnce ve su benzeri bir yapıya sahip olan bu marka rujlar dudakları kısa sürede renklendirme özelliğine sahiptir. Çalkalanarak uygulanan likit ruj modeli sünger aplikasyonu ile kolaylıkla uygulanabilir. Gün boyu maskeye bulaşmadan rahatlıkla uygulanabilir.

GİORGİO ARMANİ BEAUTY LİP MAGNET LİKİT MAT RUJ ÖZELLİĞİ NEDİR?

Giorgio Armani Beauty Lip Magnet Likit Mat Ruj, maskeye bulaşmayacak ruj çeşitlerinden birisidir. Ultra ince formüle sahip olan markanın rujları dövme etkisi sayesinde oldukça kalıcıdır. Gün boyu kalıcılığını kaybetmeyen ruj, ok şeklindeki aplikatörü sayesinde dudak kalemi kullanmaya gerek kalmadan kusursuz şekilde uygulanabilir. Yoğun renk pigmentleri sayesinde tek sürüşte tam renk vermektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

50
484 Paylaşım, 50 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
108
Şaşkın
Başarısız Başarısız
72
Başarısız
Komik Komik
60
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
108
Helal Olsun!
lol lol
24
lol
Aşk Aşk
12
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
108
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
72
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir