Limit Ve Kota Sınırı Olmayan Evde İnternet Kampanyaları


73
726 Paylaşım, 73 points

Evde internet kullanan kişilerin en büyük talepleri, kullandıkları internetin kotasız olmasıdır. Sürekli kotası dolan ve kullanılamayan bir internet paketi kimsenin işine yaramayacaktır. Bu nedenle evde internet kullananlar öncelikle limit ve kota sınırı olmayan paketlere yönelmektedir. Bu yazımızda limit ve kota sınırı olmayan evde internet kampanyalarının detaylarını vereceğiz.

Limit ve Kota Sınırı Olmayan Evde İnternet Paketleri Nelerdir?

Günümüzde sınırsız evde internet fırsatı sunan çok sayıda internet paketi bulunmaktadır. Bu paketler şu şekilde sıralanabilir;

 • Millenicom limitsiz evde internet paketleri
 • Vodafone limitsiz evde internet paketleri
 • Turkcel limitsiz evde internet paketleri
 • Kablo net limitsiz evde internet paketleri
 • Turknet limitsiz evde internet paketleri
 • D – Smart limitsiz evde internet paketleri

1-) Millenicom Limitsiz Evde İnternet Paketleri

Millenicom tarafından evde internet kullananlara özel limitsiz internet paketleri bulunmaktadır. Bu paketleri inceleyelim… • Millenicom Özgürüm Kotasız İnternet Kampanyası

Taahhütsüz olarak hazırlanmış olan bu kampanyada 35 Mbit hızında fiber internet kullanılmaktadır. Kota aşım ücreti bulunmayan bu paket sınırsız internet kullanımı için ayda 69.90 TL ücret almaktadır.

 • Millenicom Prestij Kotasız İnternet Kampanyası

Taahhütsüz olarak hazırlanmış olan bu kampanyada 100 Mbit hızında fiber internet kullanılmaktadır. Kota aşım ücreti bulunmayan bu paket, sınırsız internet kullanımı için ayda 84.90 TL ücret almaktadır.

2-) Vodafone Limitsiz Evde İnternet Paketleri

Vodafone’ da kullanıcılarına evde sınırsız internet keyfi sunmaktadır. Vodafone tarafından sunulan sınırsız ev internet paketlerini inceleyelim…

 • Vodafone Evde+16 Limitsiz İnternet Kampanyası

24 ay taahhütlü olan bu kampanyada 16 Mbit hızında fiber internet kullanılmaktadır. Kota aşım ücreti bulunmayan bu paket, sınırsız internet kullanımı için ayda 59.90 TL ücret almaktadır.

 • Vodafone Evde+6 ADSL Limitsiz İnternet Kampanyası

24 ay taahhütlü olarak hazırlanmış olan bu kampanya 6 Mbit hızında fiber internet sunmaktadır. Kota aşım ücreti bulunmayan bu paket, sınırsız internet kullanımı için ayda 64.90 TL ücret almaktadır.

 • Vodafone Evde+35 Limitsiz İnternet Paketi

24 ay taahhütlü olarak hazırlanmış olan bu kampanya 35 Mbit hızında fiber internet sunmaktadır. Kota aşım ücreti bulunmayan bu paket, sınırsız internet kullanımı için ayda 79.90 TL ücret almaktadır.

 • Vodafone Evde+16 Limitsiz İnternet Paketi + Kablo TV Gold Paketi

24 ay taahhütlü olarak hazırlanmış olan bu kampanya 16 Mbit fiber internet sunmaktadır. Kota aşım ücreti bulunmayan bu paket, Kablo TV Gold paketi hediyesi ile birlikte ayda 79.90 TL talep etmektedir.

3-) Turkcell Limitsiz Evde internet Paketleri

Turkcell kullanıcılarına evde sınırsız internet keyfi yaşayabilmesi için birbirinden avantajlı evde internet paketleri sunmaktadır. Turkcell evde internet paketlerini inceleyelim…

 • Turkcell Ev İnternetine Hoş Geldin Kampanyası

12 ay taahhütlü olarak hazırlanmış olan bu kampanya 16 Mbit fiber internet sunmaktadır. Kota aşım ücreti bulunmayan bu paket, sınırsız internet kullanımı için ayda 69.90 TL ücret almaktadır.

 • Turkcell Fiber Hoş Geldin Paketi

12 ay taahhütlü olarak hazırlanmış olan bu kampanya, 15 Mbit fiber internet sunmaktadır. Kota aşım ücreti bulunmayan bu paket, sınırsız internet kullanımı için ayda 79.90 TL ücret almaktadır.

 • Turkcell Efsane Üçlü İnternet Paketi + TV+ Giriş Paketi

12 ay taahhütlü olarak hazırlanmış olan bu kampanya, 10 Mbit fiber internet sunmaktadır. Kota aşım ücreti bulunmayan bu paket, TV+ giriş paketi hediyesi ile ayda 84,90 TL ücret almaktadır.

 • Turkcell Efsane Üçlü İnternet Paketi + TV+ Aile Paketi

12 ay taahhütlü olarak hazırlanmış olan bu kampanya, 10 Mbit fiber internet sunmaktadır. Kota aşım ücreti olmayan bu paket, TV+ Aile paketi hediyesi ile ayda 99.90 TL ücret almaktadır.

4-) Kablo Net Limitsiz Evde İnternet Paketleri

Evde kullanılan internet paketleri arasında en fazla tercih edilen Kablo net, birbirinden avantajlı kampanyaları ile kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Kablo Net evde internet paketlerini inceleyelim…

 • Kablo Net Eğlenceyi Kaçırma İnternet Kampanyası

24 ay taahhütlü olarak hazırlanmış olan bu kampanya, 25 Mbit fiber internet sunmaktadır. Kota aşım ücreti olmayan bu paket, Kablo TV Temel Paketi + Vizioon Sinema Paketi hediyesi ile ayda 69.90 TL ücret almaktadır.

 • Kablo Net Akıllı Sınırsız İnternet Kampanyası

24 ay taahhütlü olarak hazırlanmış olan bu kampanya, 16 Mbit fiber internet sunmaktadır. Kota aşım ücreti olmayan bu paket, ayda 69.90 TL ücret almaktadır.

 • Kablo Net hayatı Yakalayan İnternet Kampanyası

24 ay taahhütlü olarak hazırlanmış olan bu kampanya, 50 Mbit fiber internet sunmaktadır. Kota aşım ücreti olmayan bu paket, analog Kablo TV + Kablo Tv Üst Paket Vizioon Sinema Paketi hediyesi ile ayda 79.99 TL ücret almaktadır.

 • Kablo Net Sınır Sizsiniz İnternet Kampanyası

24 ay taahhütlü olarak hazırlanmış olan bu kampanya, 16 Mbit fiber internet sunmaktadır. Kota aşım ücreti bulunmayan bu paket, ayda 79.99 TL ücret almaktadır.

5-) Turknet Evde İnternet Kampanyaları

Turknet tarafından evde internet kullanmak isteyen abonelerine yönelik birçok kampanya hazırlanmaktadır. Turknet evde internet kampanyalarını inceleyelim…

 • Turknet Özgür İletişim İnternet Kampanyası

Taahhütsüz olarak hazırlanmış olan bu kampanya, 16 Mbit fiber internet sunmaktadır. Kota aşım ücreti olmayan bu paket, sınırsız internet kullanımı için ayda 75.99 TL ücret almaktadır.

 • Turknet Özgür İletişim 100 Mbit İnternet Kampanyası

Taahhütsüz olarak hazırlanmış olan bu kampanya, 100 Mbit fiber internet sunmaktadır. Kota aşım ücreti olmayan bu paket, sınırsız internet kullanımı için ayda 75.99 TL ücret almaktadır.

6-) D – Smart Evde İnternet Kampanyası

Evde internet paketi sunan D – Smart, hazırladığı kampanyalar ile dikkat çekmeye devam ediyor. D – Smart evde internet kampanyalarını inceleyelim…

 • D – Smart GO ADSL İnternet Kampanyası

24 ay taahhütlü olarak hazırlanmış olan bu kampanya, 10 Mbit fiber internet sunmaktadır. Kota aşım ücreti olmayan bu paket, ADSL limitsiz internet için ayda 79.90 TL ücret almaktadır.

 • D – Smart Film – Dizi Paketi GO İnternet Kampanyası

24 ay taahhütlü olarak hazırlanmış olan bu kampanya, 10 Mbit fiber internet sunmaktadır. Kota aşım ücreti olmayan bu paket, D – Smart film – dizi paketi hediyesi ile ayda 89.90 TL ücret almaktadır.

 • D – Smart VDSL Limitsiz İnternet Kampanyası

24 ay taahhütlü olarak hazırlanmış olan bu kampanya, 24 Mbit fiber internet sunmaktadır. Kota aşım ücreti olmayan bu paket, VDSL internet kullanımı için ayda 94.90 TL ücret almaktadır.

 • D – Smart Mega Paket İnternet Kampanyası

24 ay taahhütlü olarak hazırlanmış olan bu kampanya, 10 Mbit fiber internet sunmaktadır. Kota aşım ücreti olmayan bu paket, d – Smart Mega Paket hediyesi ile birlikte ayda 94.90 TL ücret almaktadır.

Evde en uygun fiyatlı internet kampanyalarından yararlanmak için bu tarifeler detaylı incelenerek gerekli şekilde başvuru yapılabilmektedir. Sınırsız internet kullanımı için birden fazla internet firması tarafından uygun fiyatlı kampanyalar sunulmaktadır. Kişi, öncelikle ihtiyacı olan internet hızını ve verdiği hediyeleri göz önünde bulundurarak yazdığımız internet kampanya paketleri arasından kendisine en uygun olanını seçerek evde sınırsız internet keyfini doya doya yaşayabilecektir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

73
726 Paylaşım, 73 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
120
Şaşkın
Başarısız Başarısız
85
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
120
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
120
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
84
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir