LC Waikiki İş Başvurusu Personel Alımı Çalışma Şartları


77
776 Paylaşım, 77 points

Türkiye’nin en büyük giyim perakende mağaza zinciri olan LC Waikiki, birçok ünlü marka ile yarışmaktadır. 7‘ den 70’e herkese hitap eden ürünler içeren bu mağazada herkes stiline uygun kıyafeti kolaylıkla bulabilmektedir. Mağaza zincirinin çok popüler olması, bu mağazada personel olmak isteyenlerin sayısını da her gün artırmaktadır. Bu yazımızda LC Waikiki iş başvurusu nasıl yapılır, LC Waikiki personel alımı çalışma şartları hakkında bilgi vereceğiz.

LC WAİKİKİ HAKKINDA BİLGİ

LC Waikiki, Türkiye’nin en büyük mağaza zincirlerinden birisidir. 81 ilde hizmet veren markanın 1000 civarında mağazası bulunmaktadır. Fransa’da kurulan LC Waikiki, günümüzde yerli bir firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir. LC Waikiki, şu anda Tema tekstil ürünleri ile sektörde yer almaya devam etmektedir.

LC WAİKİKİ İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

LC Waikiki, her gün yüzlerce iş başvurusu almaktadır. Bu dev mağaza zincirinin bir parçası olarak çalışmak isteyen kişiler, mağazaya farklı yollardan iş başvurusunda bulunmaktadır. LC Waikiki iş başvurusu için öncelikle mağazaya ait resmi internet sitesi kullanılabilmektedir. Site üzerinden bulunan LC Waikiki iş başvuru formu doldurularak başvuru işlemi sağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra kariyer siteleri üzerinden LC Waikiki iş başvurusu yapmak da mümkündür. Sitede kayıtlı olan özgeçmiş, mağazaya gönderilerek başvuru gerçekleştirilebilir. LC Waikiki bünyesinde çalışmak isteyenler, mağazalar üzerinden de başvuru yapma hakkına sahiptir.Başvurunun ardından olumlu olan adaylar mülakata çağrılacaktır. Mülakat sonrası uygun olan tüm adayların işe alım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

LC WAİKİKİ ÇALIŞMA SAATLERİ NASILDIR?

LC Waikiki mağazasında sadece Full time çalışma izni verilmektedir. LC Waikiki personel çalışma saati, günlük 8,5 saat çalışmaktadır. Bu çalışma saati içerisinde yemek, çay ve ihtiyaç molası da yer almaktadır. Personel, haftanın 6 günü çalışırken 1 günü izin yapma hakkına sahiptir. LC Waikiki personeli olarak 1 yılını dolduranlara 14+2 günlük yıllık izin hakkı verilmektedir. Sabah erken saatlerde başlayan çalışma geç saatlere kadar sürmektedir. Bu nedenle LC Waikiki çalışanları vardiyalı olarak görevlendirilecektir. LC Waikiki personel çalışma düzeni, mağaza müdürü tarafından ayarlanmaktadır.

LC WAİKİKİ ÇALIŞMA ŞARTLARI NASILDIR?

LC Waikiki, ülkemizdeki en fazla müşteriye sahip mağaza zincirlerinden birisidir. Bu nedenle markaya ait mağazalar günün her saatinde kalabalık olabilmektedir. Personel, bu kalabalık ortamda sürekli ayakta durmak ve müşterilerle ilgilenmek zorundadır. Personel olarak mağazada çalışanlar neredeyse oturmaya bile hiç fırsat bulamayacaktır.

LC WAİKİKİ PERSONEL MAAŞI NE KADAR?

LC Waikiki, yeni işe başlayan ve tecrübesi olmayan çalışanlarına asgari ücretten maaş vermektedir. LC Waikiki personel maaşı 2020 TL olmaktadır. Bu maaşa ek olarak fazladan çalışan personellere ek mesai ödemesi de yapılmaktadır. Mağazada çalışma süresi arttıkça gelir durumu da yükselecektir. LC Waikiki tecrübeli personel maaşı 3 bin TL olarak verilmektedir. Mağaza müdürlerinin ise 3,500 TL aldığı bilinmektedir. Tüm çalışanlara aylık belirli satış kotasını yakalamaları karşılığında prim ödemesi yapılmaktadır. Bu primlerle birlikte oldukça iyi maaş almak mümkündür. LC Waikiki, çalışanlarına yemek kartı avantajı da sunmaktadır. Böylelikle personelin yemek masrafı da ortadan kalkmış olacaktır.

LCW İŞ BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN TIKLA


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

77
776 Paylaşım, 77 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
49
Şaşkın
Başarısız Başarısız
13
Başarısız
Komik Komik
122
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
53
Helal Olsun!
lol lol
85
lol
Aşk Aşk
78
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
50
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
12
Kazandım!
Hatice

37 Yaşında Bilgisayar Mühendisiyim. Bilgi birikimimi negatif.net kullanıcılarına sunmaktan grur duyuyorum!

3 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir