LC Waikiki Bayilik Nasıl Alınır Başvuru Şartları Nelerdir?


77
766 Paylaşım, 77 points

Türk hazır giyim sektörünün önde gelen markası olan LC Waikiki, Pazar liderliğini kimseye kaptırmamaktadır. Oldukça yüksek müşteri potansiyeline sahip olan bu marka, her geçen gün müşteri sayısını artırmaya devam etmektedir. Popülerliğinin zirvesinde olan LC Waikiki markasına bayilik talepleri de oldukça fazladır. Bu yazımızda LC Waikiki bayilik nasıl alınır, LC Waikiki bayilik başvuru şartları nelerdir sorularına cevap vereceğiz.

LC WAİKİKİ NEDİR?

Kısa adı LCW olarak bilinen LC Waikiki firması 1988 yılından bu yana sektörde yer almaktadır. İlk olarak Fransa’da satışa başlayan marka, çocuk giyimi üzerine satış gerçekleştirmiştir. Uzun yıllar sadece çocuk giyim üzerine çalışan LC Waikiki, 1997 yılından itibaren Türk markası olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Zamanla müşteri potansiyelini artıran marka, kadın ve erkek giyim kategorilerini de bünyesine ekleyerek daha geniş kitleye ulaşmayı başarmıştır.LC Waikiki markası günümüzde 7 hissedardan oluşan bir yapı üzerinden üretim sağlamaktadır. Türkiye başta olmak üzere 32 ülkede faaliyet gösteren marka, 712 şubeye sahiptir.

LC WAİKİKİ BAYİLİK NASIL ALINIR?

LC Waikiki 20 yıldır ülkemizde faaliyet göstermektedir. 2012 yılına kadar bayilik sistemi ile çalışan LC Waikiki, bu tarihten sonra bayilik verme kararını durdurmuş ve günümüze kadar kimseye bayilik vermemiştir. Şu anda LC Waikiki bayiliği almak mümkün değildir.

LC Waikiki, 2012 yılından bu yana çok ağırlık vermemek koşulu ile LCW Corner Uygulaması üzerinden bayilik fırsatı sunmaktadır.

LC WAİKİKİ CORNER UYGULAMASI NEDİR?

LC Waikiki Corner Uygulaması, markanın bayilik yerine büyük mağaza zincirlerine ürünlerini satmak için bir stant sunmaları işlemidir. Bayilik olarak çalışmak istemeyen LC Waikiki, bunun yerine bilindik ve çok büyük mağazalara bünyelerinde bir bölüm ayırarak LCW ürünlerini satma şansı sunmaktadır.

Genel olarak hem mağazalarının sürekli artış gösteren hem de internet üzerinden satış gerçekleştiren LC Waikiki, bu nedenle Corner uygulaması ile satışlarda da azalmaya gitmiştir. LCW Corner uygulaması ile ürünleri satma görevi kurumsal yapıda olan, şehir merkezinden uzakta ve şehirlerarası yollar üzerinde işletme sahibi olan firmalara verilmektedir. LCW Corner uygulaması ile satışlar için mağaza içinde markanın ürünlerine özel bir alan hazırlanması gerekir. Bu alanda sadece markaya ait ürünler belirlenmiş fiyatlara satılmak zorundadır. LCW Corner uygulaması ile ürün satanların fiyatlarda oynama yapma hakkı yoktur.

LC WAİKİKİ DÜKKAN KİRALAMA NASIL YAPILIR?

LC Waikiki, bayilik vermek yerine Corner uygulaması üzerinden ya da dükkan kiralama yöntemi ile çalışmayı tercih etmektedir. Bu nedenle uygun koşullarda dükkan sahibi olanlar, LCW mağazaları ile çalışma şansına sahip olacaktır. LC Waikiki kiralık dükkan olarak genelde AVM içlerini ve işlek alanları tercih etmektedir. AVM içlerinde bulunan büyük mağazalarla kira sözleşmesi yapan marka, işlek yerlerde açacağı mağazalar için ortalama 3 katlı yerleri tercih etmektedir.

LC Waikiki mağazasına dükkan kiralamak için birden fazla kat sahibi olmak gerekir. AVM içinde işlek ve görünür bir konumda dükkan sahibi olanlar da mağazalarını kiralamak konusunda oldukça şanslıdır.

LC WAİKİKİ BAYİLİK ÇALIŞMASI NASIL YAPILIR?

LC Waikiki ile bayilik çalışması kapsamında Corner uygulamasının parçası olmak ya da dükkan kiralamak isteyenler iletişim kanalları üzerinden LCW merkezine ulaşmak ve başvuruda bulunmak zorundadır. Marka ile çalışmak isteyenlerin gerçekleştirecekleri başvuruların sonrasında yapılan inceleme ile şartlara uygun olan kişiler ile corner uygulaması üzerinden ya da dükkan kiralama şeklinde çalışmak mümkün olacaktır. LCW, çalışmak istediği kişilerle bir sözleşme imzalayacaktır. Söz konusu sözleşme 5 – 10 yıllık olarak gerçekleştirilir.

LC Waikiki iletişim telefon numarası:  0 212 657 55 55

LC Waikiki iletişim internet sitesi: www.lcwaikiki.com.tr


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

77
766 Paylaşım, 77 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
96
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
49
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
96
Helal Olsun!
lol lol
13
lol
Aşk Aşk
126
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
97
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
60
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir