Kurban Bayramı Mesajları Resimli, En Anlamlı Kısa ve Güzel Mesajlar


83
848 Paylaşım, 83 points

Mübarek kurban bayramına nihayet kavuştuk. Yüce dinimiz İslam’ın en şerefli günlerinden olan Kurban bayramı sevdiklerimiz ile bağlarımızın kuvvetlendiği en güzel günlerdendir. Eş, dost, akraba, arkadaşlar ve çevremizdeki insanlar ile bayramlaşmanın en güzel yollarından biri onlara bayram mesajlarını ulaştırmaktır. Bu sebeple sizler için en güzel ve anlamlı kurban bayramı mesajlarını bir araya getirdik. Bu mesajları sevdikleriniz ile paylaşarak onları mutlu edebilirsiniz. Mübarek Kurban Bayramınız kutlu olsun!

KISA KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJLARI

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.
Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Mübarek Kurban Bayramınızı kutlar, hayırlı günlere haberci olmasını temenni ederim.
Kalplerde sevgi olsun, gözlerimiz ışık dolsun. Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.
Neşe, sevinç, mutluluk ve huzur dolu bayramlar geçirmenizi dilerim. Kurban Bayramınız mübarek olsun.
Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, size, sevdiklerinize ve bütün milletimize sağlık ve esenlikler diliyorum.
Bu güzel günlerin coşkusunu ailenizle, sevdiklerinizle birlikte doyasıya yaşamanız temennisiyle kurban bayramınız mübarek olsun.
Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Mutlu Bayramlar.
Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban bayramı dileriz. Hayırlı bayramlar.
Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun.
Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi, hoş geldin. Mübarek Kurban bayramı ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.
Gülerek geldi Mübarek Kurban Bayramı, şimdi ellerim havada dua ediyorum Yaradan’a bu Mübarek Kurban Bayramında herkes mutlu olur inşallah dualarım Allah’ıma..
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.
“De ki: Şüphesiz benim namazım, kurbanım, hayatım ve ölümüm hepsi âlemlerin Rabbi Allah içindir.” (En’ âm 6/162) Bayramınız Mübarek Olsun!
Bayramın en güzeli aile ile geçen, en hayırlısı ibadetle dolandır. Kurban Bayramınızı hem güzel hem hayırlı geçirmeniz dileği ile!
En içten dileklerim ile Kurban Bayramınız’ı tebrik ederim. Sağlık ve sıhhat ile daha nicelerine ulaşmak dileği ile!
Kurban paylaşmaktır, kurban kardeşliktir, kurban iyiliktir, kurban berekettir. En önemlisi Kurban, Allah’a yakınlaşmaktır. Kurban Bayramınız mübarek olsun.
Mübarek Kurban Bayramı bize, ailemize, tüm insanlığa sağlık, bereket ve huzur getirsin inşallah!

UZUN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJLARI

Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Kurban Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar…
Her bir imtihɑnın içinde bir dert, bir musibet vɑr. Vɑr olɑn Allɑh’ɑ yɑkınlɑşmɑnın yoludur imtihɑn. Yoldɑ çile tɑşlɑrı bedeni yɑrɑlɑrken, vɑzgeçmemeli o yoldɑn. Vɑzgeçmeyen kɑzɑnıyor gönül diyɑrındɑn. Diyɑr diyɑr selɑm olsun bu bɑyrɑm. Bɑyrɑmınız mutlu olsun, bɑyrɑmınız kutlu olsun.
Bugün dualarınızı her zamankinden daha çok yapın, koruyucu meleklerini avuçlarınızın içine çiçekler döksün, kalplerinize bedeninize ilham versin. Bayramları en hayırlı şekilde geçirmeyi nasip etsin bizlere. Kurban bayramınızı kutlarım.
Kurbɑn Bɑyrɑmı’nın, insɑnlığın huzur ve bɑrışınɑ vesile olmɑsını diliyor, tüm İslɑm ɑleminin bɑyrɑmını en içten dileklerimle kutluyorum. Bu vesileyle, vɑtɑnımızın bölünmez bütünlüğü ve milletimizin birlik ve berɑberliği için cɑnlɑrını fedɑ eden ɑziz şehitlerimizi bir kez dɑhɑ rɑhmet ve minnetle ɑnıyorum.
Bugün Bayram! Mübarek Kurban Bayramı. Tüm inananlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün.
Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramın mübarek olsun!
Bir Arada, Sevgi Dolu Ve Huzurlu Nice Bayramlar Geçirmek Dileğiyle, Kurban Bayramınız Kutlu Olsun! Mübarek Kurban Bayramı Tüm Ulusumuza Kutlu Olsun. Allah Tüm İnananlara Nice Huzurlu, Bereketli Bayramlar Nasip Etsin.
Adɑletin terɑzisi, vɑrlığın yɑrɑtıcısı, merhɑmetin tek göstergesi olɑn Yüce Yɑrɑtɑn Allɑh(c.c.), hɑyırlı duɑlɑrdɑ bulunɑn müminlerinin duɑlɑrını kɑbul eder. Bu Kurbɑn bɑyrɑmındɑ duɑlɑrımız Yüce Allɑh’ɑ. Mübɑrek Kurbɑn Bɑyrɑmınız hɑyırlɑrɑ vesile olur inşɑllɑh.
Güzellik, Birlik, Beraberlik Dolu, Her Zaman Bir Öncekinden Daha Güzel Ve Mutlu Bir Kurban Bayramı Diliyoruz. Büyüklerimizin Ellerinden Küçüklerimizin Gözlerinden Öpüyoruz.
Alemlerin Yaratıcısı Ve Alemlerin Rabbi Yüce Allah’a Sonsuz Şükürler Olsun! Kurban Bayramı Bereketiyle, Bolluğuyla Gelsin, Tüm İnsanlık İçin Hayırlara Vesile Olsun Kurban Bayramınız Kutlu Olsun
Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!
Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi, hoşgeldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.
Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Tat alalım, varalım yüce Allah”a. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.
Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Kurban Bayramınız mübarek olsun!
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah”a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.Bayramınız Kutlu olsun…
Vɑrlığı ebedi olɑn, merhɑmet sɑhibi, ɑdɑletli Yüce Allɑh kendisine duɑ edenleri geri çevirmez. Duɑlɑrınızın Rɑbbin yüce kɑtınɑ iletilmesine vesile olɑn Kurbɑn Bɑyrɑmınız mübɑrek olsun.
Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Kurban Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.
Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Tat alalım, varalım yüce Allah”a. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.
Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramınız yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!

RESİMLİ KURBAN BAYRAMI MESAJLARIKÜRTÇE KURBAN BAYRAMI MESAJLARI

Cejna Qubanê li we û malbata we pîroz be.

Sizin ve ailenizin Kurban bayramı mübarek olsun.

Cejna we ya qubanê ji dil û can pîroz be. Bi hêviya rojên şad û bextewar.

Kurban bayramınız en içten dileklerimle kutlar, güzel günler dilerim.

Cejna we pîroz be, ev cejna qurbanê bibe sedama aştî û bratîyê.

Kurban bayramınız kutlu olsun. Bu kurban bayramı barış ve kardeşliğe vesile olsun.

Nûr’a Îslamê qelbê te tije bike, Mekana te fîrdews, cîranê te Hz. Mûhammed be. Cejna te bimbarek be.

İslamın nuru kalbine dolsun, Mekanın cennet, komşun Hz. Muhammed olsun. Bayramın mübarek olsun.

Cejna Qubanê li hemû Misilmanan pîroz be.

Tüm müslümanların kurban bayramı kutlu olsun

Cejna Qubanê li hemu Misilmanan bimbarek be.

Kurban bayramın tüm Müslümanlara mübarek olsun.

Cejna we pîroz, qurbanê we meqbûl, gunehên me ef û mexfûr bibin. Amîn.

Bayramınız kutlu, kurbanınız kabul, günahlarımız af ve mağfiret olsun.

Bi hêviya kû cejna Qurbanê le welatê me û li hemû cîhanê bibe sedema aşitî û biratîyê cejna we ya qurbanê pîroz be.

Kurban Bayramının ülkemizde ve dünyada barış ve kardeşliğe vesile olması dileği ile Kurban bayramınız kutlu olsun.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

83
848 Paylaşım, 83 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
48
Şaşkın
Başarısız Başarısız
14
Başarısız
Komik Komik
121
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
49
Helal Olsun!
lol lol
85
lol
Aşk Aşk
78
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
51
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
15
Kazandım!
Hatice

37 Yaşında Bilgisayar Mühendisiyim. Bilgi birikimimi negatif.net kullanıcılarına sunmaktan grur duyuyorum!

2 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir