Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Şirketleri, En Güvenilir Olanları Hangileridir?


100
975 Paylaşım, 100 points

Bankadan kredi çekmek ne yazık ki herkes için geçerli olmaz. Bankalar, kredi vermek için birçok şart sunarlar. Bu şartlara uygun olmayan kişilerin kredi çekmesi mümkün değildir. Acil kredi ihtiyacı olan ancak bankalardan bu konuda yardım alamayan kişilerin imdadına ise kredi çeken şirketler yetişir. Bu yazımızda en güvenilir kredinizi biz çekelim firmaları hakkında bilgi vereceğiz.

KREDİNİZİ BİZ ÇEKELİM FİRMALARI NEDİR?

Kredinizi biz çekelim firmaları, bankalardan kredi alma şansına sahip olmayan kişilerin acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çalışır. Krediyi kişilerin yerine kendi adlarına çeken bu firmalar, komisyonla nakit ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Kredinizi biz çekelim firmaları, ihtiyaç sahiplerine 5 bin – 30 bin TL arasında 36 ay vadeli kredi fırsatı sunar.KREDİNİZİ BİZ ÇEKELİM FİRMALARI GÜVENİLİR MİDİR?

Bankalar tarafından kredi sicili düşürülmüş ve kara listede yer alan kişilere yönelik olarak sunulan bu fırsat, kredinizi biz çekelim firmaları tarafından tüm zorda kalan kişilere için hazırlanır. Ancak böyle bir firmadan yardım alma aşamasında çok dikkatli olmak gerekir. Kredinizi biz çekelim firmaları güvenilir midir? Sorusuna şöyle cevap verilebilir.  Özellikle internet üzerinden kredi konusunda yardım edeceği vaadinde bulunan firmalara asla başvurulmaması gerekir. İnternetten kredinizi biz çekelim firması olarak hizmet veren yerler, başvuru için kişilere kapıda ödemeli PTT aracılığı ile kargo gönderirler. Bu kargodan yaklaşık 600 TL dosya parası talep edilir. Bu parayı kredi başvurusu yapma amacıyla talep ederler. Ancak bu yöntemle dolandırılarak parası alınmış ve hiçbir şekilde kredi başvurusu yapılmamış çok sayıda kişi vardır.

Kredinizi biz çekelim firmasından yardım almak isteyenlerin mutlaka yüz yüze görüşmesi gerekir. Bu tür firmalar kredi notu yüksek bir kişi adına çekilmiş olan krediyi, kredi alamayan kişilere senet karşılığında verir. Bir nevi modern tefecilik olduğu da söylenebilir.

 KREDİNİZİ BİZ ÇEKELİM FİRMALARI İLE NASIL ÇALIŞILIR?

Kredinizi biz çekelim firması ile çalışmak için bazı şartlara uygun olmak gerekir. Bu tür firmalarla daha önce kredi iş yapmış olan kişiler yüklü miktarda krediyi kolaylıkla alma hakkına sahiptir. Ancak ilk kez bu tür firmalar ile kredi işine girecek olan kişilerin firmaya tatmin edici cevaplar vermesi gerekir.

Kredisini biz çekelim firmalarıyla yapılan anlaşma sonucunda çekilen kredinin %15’lik kısmı firma tarafından komisyon olarak alınır. Kredinizi biz çekelim firmaları nasıl çalışır sorusunun cevabı şu şekildedir;  Bu tür şirketlerin çalışma mantığı bellidir. Krediyi onlar çeker, ödemeyi kişiler yapar. Firma ise aradan kredi çekmesine karşılık olarak komisyonunu alır.

EN GÜVENİLİR KREDİNİZİ BİZ ÇEKELİM FİRMALARI HANGİLERİDİR?

Güvenilmez birçok kredinizi biz çekelim firmasının yanı sıra güvenilir olan ve kredi çekmek isteyenlerin kolaylıkla yardım alabilecekleri bazı kredinizi biz çekelim firmaları vardır. En güvenilir kredinizi biz çekelim firmaları şu şekildedir;

SAKARYA GÖZDE KREDİ DANIŞMANLIK FİRMASI

Sakarya Gözde Kredi Danışmanlık Firması, Türkiye’nin ilk gayrimenkul ve kredi danışmanlık firması olarak bilinir. 2002 yılından bu yana hizmet vermektedir. Firmanın hizmeti, banka kredileri konusunda aracılık yapmaktır. Firma, tüketici, araç ve konut kredisi için ticari kredi müşterisi kullanır. Firma, öncelikle kredi çekmek isteyen kişilerin bilgilerinin banka kriterleri ile uyuşup uyuşmadığını kontrol eder. Eğer onaylanma gerçekleşirse kredi için gerekli evraklar hazırlanır. Evrakların teslim edilmesinden 1 gün sonra kredi sonucu alınacaktır. Kredi çekimi sırasında kişiye bir araç ve bir asistan eşlik eder. Bankadan kredi alındıktan sonra firmaya belli oranda hizmet bedeli ödenmesi gerekir.

MİSYON KREDİ DANIŞMANLIK FİRMASI

Misyon kredi danışmanlık firması, telefon aracılığı ile hizmet vermektedir. Her gün saat 09:00 – 18:00 arasında hizmet veren firma, İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Türkiye geneline hizmet veren firma, kredi çekmek isteyen kişileri yönlendirme görevini üstlenir.

İNTERAKTİF KREDİ DANIŞMANLIK FİRMASI

İnteraktif kredi danışmanlık firması, İstanbul ve İzmir’de faaliyet gösterir. Şubeler üzerinden hizmet veren bu firma, kredi çekme konusunda sıkıntı yaşayan kişilerin kolay kredi çekmesini sağlarlar.

YÜKSEK FİNANS VE KREDİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Yüksek finans ve kredi danışmanlık hizmetleri, İstanbul genelinde hizmet veren kredinizi biz çekelin firmalarından birisidir. Bankalardan kredi çekme konusunda zorluk yaşayan kişilere belirli komisyon karşılığında kolaylıkla kredi verme konusunda yardım sağlamaktadır.

UZMANLAR FİRMASI

Kredi başvurusu yapan ancak olumlu yanıt alamayan kişilere hizmet veren Uzmanlar firması, kredi başvuru formunu dolduran kişilere hizmeti hakkında detaylı bilgi vermektedir.

İSTANBUL FİNANS DANIŞMANLIK

İstanbul Finans Danışmanlık, adından da anlaşıldığı gibi İstanbul genelinde kredi hizmeti veren firmalardan birisidir. İstanbul Finans Danışmanlık firması, kredi çekme konusunda sıkıntı yaşamış olan kişilere kolay kredi çıkabilmesi için her türlü yardımı yapacaktır.

DARICI FİNANS KREDİ DANIŞMANLIK

Kredinizi biz çekelim firması olarak hizmet veren Darıcı finans kredi danışmanlık, 4 büyük şehirde hizmet veren firmalar arasındadır. Firmaya ait İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’da şubeler bulunur. Bu şubeler kredi çekmek isteyen ancak kredi sicili düşük olması ya da kredi notunun düşük olması nedeniyle bankalardan kredi alamayan kişilere yardımcı olmaktadır.

KREDİNİZİ BİZ ÇEKELİM FİRMALARI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Kredinizi biz çekelim firması olarak bilinene güvenilir yerlerden kredi çekmek isteyenler öncelikle başvuruda bulunmalıdır. Kredinizi biz çekelim firmaları başvurusu için öncelikle güvenilir bir firma belirlemek ve yüz yüze görüşmek gerekir. Kişi, firma yetkilisine bankadan kredi çekememe durumu ve ihtiyaç duyduğu kredi miktarı hakkında bilgi verir. Gerekli bilgileri alan firma, kredi notu yüksek bir kişi üzerinden kredi çıkmasını jet hızıyla sağlar. Kredinin çıkmasının ardından belirlenmiş oranda hizmet bedeli alan firma, kredinin ödenmesi için kişiye belirlenmiş taksit seçeneği ile senet hazırlar. Kredi çeken kişi, her ay bu senetleri ödeyerek kredi çekmiş olur.

KREDİNİZİ BİZ ÇEKELİM DOLANDIRICILARI NASIL ANLAŞILIR?

Güvenilir Kredinizi biz çekelim firmaları, asla kişilerin evine dosya göndererek para talep etmezler. Bu firmaların çalışma şekli, kredinin çıkmasının ardından bir miktar hizmet bedeli talep etmektir. Henüz başvurusu bile yapılmamış olan bir kredi için para tahsil edilmesi, firma adı altında dolandırıcılık yapıldığının açık göstergesidir. Böyle kişilere asla itibar edilmemesi gerekir.

Kredinizi biz çekelim firmaları üzerinden kredi çekmek isteyen kişiler, firmanın güvenilir olup olmadığını kolayca anlayabilir. Firmaya kredi için gerekli masrafların kredi çekildikten sonra alınabileceğini söylemek yeterlidir. Dolandırıcı olanlar bu teklifi asla kabul etmeyerek masrafları peşin talep edecektir. Gerçek ve güvenilir firmalar ise bu teklifi kabul ederek kredinin çıkmasından sonra gerekli ödemeyi alacaktır.

KREDİNİZİ BİZ ÇEKELİM FİRMALARI İÇİN NEREYE BAŞVURMAK GEREKİR?

Kredinizi biz çekelim firmalarına ulaşmak için başvurulabilecek belli yerler bulunur. Bu yerler, güvenilir olmakla birlikte dolandırılma ihtimali oldukça düşüktür. Kredinizi biz çekelim firmaları için başvurulacak yerler şu şekildedir;

  • Özel bankalar
  • BDDK onaylı Faktoring şirketleri
  • BDDK onaylı danışmanlık firmaları
  • BDDK onaylı finans kuruluşları
  • Katılım bankaları
  • Kanunlara uygun çalışan finans şirketleri

KREDİNİZİ BİZ ÇEKELİM FİRMALARI İLE NE KADAR KREDİ ÇEKİLEBİLİR?

Kredinizi biz çekelim firmaları üzerinden kredi çekmek isteyenler, belirli limitler dahilinde bu işi yapabilir. Kredinizi biz çekelim firmaları ile çekilebilecek kredi miktarı, firmanın kendi politikalarına bağlıdır. Her firma kendisine göre bir kredi limiti belirler ve bu limitin altında kredi yardımında bulunur. Eğer kredi çekmek isteyen kişinin sahip olduğu ev, araba, arsa, tarla gibi bir teminat varsa firmanın kredi çekme tutarı daha da yükselecektir.

Kredinizi biz çekelim firmaları çok dikkatli yaklaşılması gereken firmalardır. Bu firmalar genel olarak çok çaresiz kalmış kişilere yardım etmektedir. Bu nedenle dolandırıcılık olayları çok sık görülür. İnsanlar biran önce sıkıntılarından kurtulmak için hiç güvenilmeyecek firmalardan bile medet umabilirler. Ancak sonrasında maddi sıkıntı yaşamamak ve daha kötü duruma düşmemek için mutlaka dikkatli davranmak ve güvenilir olmayan firmalardan uzak durmak gerekir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

100
975 Paylaşım, 100 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
98
Şaşkın
Başarısız Başarısız
62
Başarısız
Komik Komik
49
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
104
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
121
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
96
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
61
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir