Komagene Çiğköfte Bayiliği Nasıl Alınır, Başvuru Şartları Nelerdir?


91
894 Paylaşım, 91 points

Çiğ köfte dendiği zaman akla gelen ilk markalardan birisi olan Komagene Çiğköfte, özellikle bu alanda girişimci olmak isteyenlerin tercih edeceği markaların başında gelmektedir. Türkiye genelinde yaygın bir bayilik ağı bulunan Komagene Çiğköfte, her geçen gün bayi ağını biraz daha genişletmektedir. Bu yazımızda Komagene Çiğköfte Bayiliği Nasıl Alınır, Başvuru Şartları Nelerdir? Sorularına cevap vereceğiz.

Komagene Çiğköfte, Çiğköfte sevenlerin ilk adreslerinden birisidir. oldukça lezzetli çiğköfte sunan bu firma, girişimcilerin ilk tercihlerinden birisi olmaktadır. Franchise bayilik sunan marka, her geçen gün bayi ağını genişletmeye devam etmektedir.KOMAGENE ÇİĞKÖFTE NEDİR?

Komagene çiğköfte, ülkemizde hizmet veren en büyük çiğköfte zincirlerinden birisidir. Kurduğu üretim tesisi sonrasında kısa sürede bir marka haline gelen Komagene Çiğköfte, kurumsal olarak en çok güven veren markaların da başında gelmektedir.

Komagene çiğköfte bayisi olmak isteyen girişimciler bu taleplerini kolaylıkla yerine getirebilirler. Bunun için Franchise sistemi ile bayilik almak mümkündür. Türkiye genelinde yayılmış en başarılı markalardan birisi olan Komagene çiğköfte, girişimcilerin ilk tercihleri arasındadır.

KOMAGENE ÇİĞKÖFTE BAYİLİĞİ NASIL ALINIR?

Komagene Çiğköfte Bayiliği Nasıl Alınır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Komagene çiğköfte bayiliği almak isteyen girişimciler öncelikle bayilik için başvuru formunu doldurmak zorundadır. Formu dolduran girişimciler bayi yetkililerince değerlendirildikten sonra uygun olan kişilere geri dönüş sağlanmaktadır.

Komagene Çiğköfte bayiliği Franchise yöntemi ile verildiği için başlangıç olarak girişimcilerden herhangi bir giriş bedeli talep edilmemektedir. Ancak girişimcinin istediği bayiliğin özelliklerine göre belirli oranda bir peşinat yatırması talep edilmektedir.

KOMAGENE ÇİĞKÖFTE BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Komagene çiğköfte bayiliği almak için öncelikle belirlenen Franchise şartlarına uygun olmak gerekmektedir. Komagene Çiğköfte bayilik şartları şu şekilde sıralanır;

 • Ticari ve adli olarak sicilin herhangi bir şekilde bozuk olmaması
 • Lokasyonun çiğköfte yatırımcılığı için uygun olması
 • Şubeyi açmayı düşünülen merkezin işlek, insanların kolay erişebileceği bir noktada olması
 • Peşinat ücretini girişim akabinde hızlı bir şekilde teslim edip edilemeyeceği
 • Bankacılık sicilinin hali hazırdaki mevcut durumu

Bu şartlara uygun olan girişimcilerin Komagene çiğköfte bayiliği alma şansı çok daha fazla olacaktır. Komagene çiğköfte bayiliği için başlangıç aşamasında bir ücret ödemek gerekmez.

KOMAGENE ÇİĞKÖFTE BAŞVURU ÜCRETİ NE KADAR?

Komagene çiğköfte bayiliği almak isteyen girişimcilerin başvuru için belirli oranda bir peşinat yatırması gerekmektedir. Komagene Çiğköfte başvuru ücreti, küçük bir işletme düşünülüyor ise 35 bin TL + KDV olarak söylenebilir. Bu rakam, açılacak olan bayinin büyüklüğüne göre daha da fazla artış gösterebilecektir.

Komagene Çiğköfte, bayilik için girişimcilere özel paketler de sunmaktadır. Daha çok büyük ölçekli yatırım yapmak isteyen girişimcilere yönelik hazırlanan bu özel paketler içerisinde farklı özellikler ve menüler bulunmaktadır. Seçilen pakete göre fiyat belirlenmektedir.

KOMAGENE ÇİĞKÖFTENİN BAYİLERİNE SUNDUĞU İMKANLAR NELERDİR?

Komagene çiğköfte bayilerine desteğin yanı sıra birçok imkan da sunmaktadır. Komagene çiğköftenin bayilerine sunduğu imkanlar şu şekilde sıralanır;

 • Girişimcilere ve bayide çalışacak olan personele 1 hafta boyunca girişimcilik ve çiğköfte eğitimi verilir
 • Girişimciye çiğköfte, sebze ve içecek tedariki saplanır
 • Tüm girişimciler için Online ve sosyal medya üzerinden reklam desteği sunulur
 • Bayilerin kampanya için afişleri merkez tarafından tasarlanır
 • Bayilere sürekli olarak haftada 2 – 3 kere ürün sevkiyatı
 • Bayi konseptini girişimcinin kendisinin belirlemesine olanak sağlama
 • Bayi çalışanlarına paket servis hakkında bilgi verme
 • Soğuk hava deposuna sahip özel araçlar ile vakumlu poşetlerde ürün teslimi

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

91
894 Paylaşım, 91 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
120
Başarısız
Komik Komik
108
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
36
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
60
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
120
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir