Kolay Yoldan Para Kazanma Yöntemleri Nelerdir?


62
598 Paylaşım, 62 points

Zorlanmadan, kısa yoldan, yorulmadan zengin olmak hepimizin hayalidir. Kim bir gecede milyoner olmak istemez ki? Bazen hayatta bir şey sahibi olmak için istemek tek başına yetmiyor. İstediğimiz şeylerin peşinden ne kadar koştuğumuz önemlidir. Elinizden geleni yaptığınız halde yerinizde sayıklıyor bir türlü ekonomik yönden gelişemiyorsanız bu duruma üzülmeyin. Çünkü yapabileceğiniz bir şey yoktur. Elinizde imkân olduğu halde yerinizde sayıyor ve gelişmiyorsanız bu durumda başınızı duvardan duvara vurabilirsiniz. Bu yazı dizimizde sizlere kolay yoldan para kazanma tekniklerini anlatacağız. Yazı dizimizi dikkatlice okumanızı tavsiye ederim. Sizler için meşru para kazanma yollarını araştırdık. Ek iş yaparak para kazanmak için şu yolları deneyebilirsiniz.

SATIŞ TEMSİLCİSİ OLUN

Avon gibi kozmetik ürün satan firmalarla iletişime geçerek ürün satış temsilcisi olabilirsiniz. Ürünler çevrenizdeki eşinize dostunuza satarak ciddi gelir elde edebilirsiniz. Kozmetik sektöründe % 50 ye varan komisyon ürünleri ile sattığınız ürün bedelinin yarısını kazanç olarak elde edebilirsiniz. Pier Cardin, Avon, beymen gibi önemli mağazalarla iletişime geçerek satış temsilcisi olabilirsiniz. Komşularınıza temizlik ve makyaj ürünleri satabilirsiniz.MAKALE YAZARAK PARA KAZANIN

İnternet sitelerine içerik sağlayarak gelir elde edebilirsiniz. İnternet üzerinde yayınlanmış yazıları kendi dilinizle ve anlatımınızla çevirip yeniden yazmaya makale denir. İnternet siteleri özgün yazılarla ayaktadır. Kopya içerikler siteyi bozar. Bu yüzden sitelerin gelişmesi için özgün makaleye ihtiyaç vardır. Makale ihtiyaçlarını karşılamak için her gün binlerce insan r10.net sitesine giriş yapar. Bu sitede her gün binlerce site sahibi ve reklamcı bir araya gelir. İnsanlar sitelerinin makale ihtiyaçlarını da bu platform üzerinden yapar. Makale yazanlar 100 kelime için 1,5 tl ödeme alırlar. Günde 500 kelime 4 makale yazan birisi ortalama aylık 1000 lira kazanç elde edebilirsiniz.

Makale Yazarak İnternetten Para Nasıl Kazanılır, Tüm Detaylar… TIKLA

WEB SİTESİ AÇARAK PARA KAZANIN

İnternet sitesi açarak bu siteleri geliştirip siteleri satabilirsiniz. Sitelerden link ve tanıtım yazısı satabilirsiniz. Site üzerinden adsense reklam geliri elde edebilirsiniz. Normal bir siteden link başına aylık 50 tl gelir elde edebilirsiniz. Tanıtım yazılarını 20 lira ile 150 lira arasında değişen fiyatlarda satabilirsiniz. Web sitesinde özgünlük ve içerik kalite önemlidir.

SESLİ E KİTAP HAZIRLAYIN!

Günümüzde birçok kişinin kullandığı fakat birçok kişi tarafından bilinmeyen yöntemlerden birisi de sesli ve e-kitap hazırlamaktır. Konusu ne olursa olsun yazmaya yeteneğiniz varsa ve bu eylemi seviyorsanız e-kitap hazırlayarak para kazanmanız mümkün.. Hazırladığınız kitapları ilgili yerlerde satarak kazanç elde edebilirsiniz. Aynı şekilde sesli kitaplar hazırlamak da bir gelir yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu işlerin basit olduğunu söylemek elbette mümkün değildir. Gerçekten bu işleri seviyor olmalısınız. Emek harcamalı ve insanların sizin yazdığınız kitapları okuyacağına inanmanız gerekiyor. Üstelik bir kere yaptıktan sonra geri dönüşlere göre vazgeçmek yerine üzerine giderek hatalarınızı düzelterek nasıl daha fazla okutacağınızı düşünmelisiniz. Denemekten hiç vazgeçmeyin ve ilgili yerlere muhakkak başvurularınızı yapın.

BİNG KULLANIN!

Microsoft’un diğer ürünleri ile kıyas ettiğimiz zaman, belki de en başarısız olanı arama motorlarından biri Bing’dir. Google gölgesinde kendine bir yer edinmeye çalışan Bing, arama motoru olarak fazla tercih edilmese bile para kazanma açısından önemli avantajlara sahiptir.

Bing kullanarak gelir sağlamak, belki de pek inandırıcı gelmeyebilir; fakat uygulanmış ve sonuç alınmış bir yöntemdir.. Microsoft Reward hesabı oluşturarak işe başlayın ve yaptığınız aramalarda veya satın almalarda belli bir puanın sahibi olun. Bu puanlar, belli miktara ulaştıktan sonra gerçek para olarak karşınıza çıkmaktadır. Türkiye’de henüz bu sistem tam olarak işlemiyor; farklı bir ülkede yaşıyorsanız bu yöntemi kullanabilirsiniz.

WEB SİTESİ TEST EDEREK PARA KAZANMA!

Son yıllarda web sitelerinin sayılarının giderek arttığını biliyoruz. Üstelik bu siteler haberden e-ticarete kadar birçok farklı alanda olabiliyor. Bu sitelerin oluşturulması size basit gibi görünebilir; ama temellerinde birçok kullanıcı deneyimi yatmaktadır ve sizin karşınıza ondan sonra çıkmaktadır. İşte bu deneyim kısmında yer alarak para kazanabilirsiniz.

 Tripadvisor, Mc Kinsey, Four Seasons gibi isimlerle çalışan Userfeel, UBS, Doodle, Trivago gibi devlerle çalışan Testing Time gibi platformlar size kullanıcı deneyimi ile para kazanma fırsatı sunuyor. Bu platformlar üzerinden web sitelerini test ederek, kullanıcı görüşünü bildirmeniz size 10 dolara yakın bir ücret sunmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

62
598 Paylaşım, 62 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
98
Şaşkın
Başarısız Başarısız
64
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
99
Helal Olsun!
lol lol
13
lol
Aşk Aşk
122
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
97
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
63
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir