Kokusuyla Büyüleyen En İyi 10 Vücut Spreyi Tavsiyesi


73
690 Paylaşım, 73 points

Vücut spreyleri kadınlar için vazgeçilmez kozmetik ürünlerden birisidir. Güzel kokuları ve vücuda sundukları kalıcılık ile ilgi gören vücut spreyleri, çekiciliğin de artmasına katkıda bulunmaktadır. Bu yazımızda Kokusuyla Büyüleyen En İyi 10 Vücut Spreyi Tavsiyesi hakkında bilgi vereceğiz.

Vücut spreyleri, direk vücut üzerine uygulanan ve tenin güzel kokmasını sağlayan ürünlerdir. Ferahlık ve gün boyu güzel bir koku sağlayan vücut spreyleri, kadınların vazgeçilmez kozmetik ürünlerinin başında gelmektedir.KOKUSUYLA BÜYÜLEYEN EN İYİ 10 VÜCUT SPREYİ TAVSİYESİ NELERDİR?

Kokusuyla Büyüleyen En İyi 10 Vücut Spreyi şu şekilde sıralanıyor;

  • Victoria’s Secret Bare Vanilla Fragrance 250 ml
  • THE BODY SHOP Vanilya 100 ml
  • Sephora Scented 100 ml
  • Vakko INFINITI FOR HER NO.1 100 ml
  • Chakra Soft Linen 55 ml
  • Eda Taşpınar Vanilya Crunch 200 ml
  • Cecile Diva 150 ml
  • Avon Incandessence 100 ml
  • Flormar Creamy Coconut 200 ml
  • Mara Coco Bongo Centella 150 ml

VİCTORİA’S SECRET BARE VANİLLA FRAGRANCE VÜCUT SPREYİ ÖZELLİĞİ NEDİR?

Victoria’s Secret Bare Vanilla Fragrance vücut spreyi, kokusuyla büyüleyen en iyi 10 vücut spreyinden birisidir. Vanilya ve yumuşak kaşmir karışımı olan bu vücut spreyi, uzun süreli kullanım sağlamak amacı ile 250 ml olarak hazırlanmıştır. Yumuşak kokulardan hoşlanan kadınlar için vazgeçilmezler arasında yer almaktadır.

THE BODY SHOP VANİLYA VÜCUT SPREYİ ÖZELLİĞİ NEDİR?

The Body Shop Vanilya vücut spreyi, kokusuyla büyüleyen en iyi 10 vücut spreyinden birisidir. Gerçek vanilya özleri içeren bu vücut spreyi, 100 ml olarak hazırlanmıştır. Kalıcı kokulu bir vücut spreyi isteyenler için sunulan bu sprey, etkileyici ve çekici kokusu sayesinde kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

SEPHORA SCENTED VÜCUT SPREYİ ÖZELLİĞİ NEDİR?

Sephora Scented vücut spreyi, kokusuyla büyüleyen en iyi 10 vücut spreyinden birisidir.  Kiraz çiçeği kokusuna sahip olan bu vücut spreyi, 100 ml olarak hazırlanmıştır. Ferahlatan ve etkileyici bir kokuya sahip olan vücut spreyi, kış aylarında bile yaz aylarının izlerini sunmaktadır. Egzotik ve rahatlatıcı kokulardan hoşlanan kadınlar için doğru seçeneklerden birisi olacaktır.

VAKKO INFINITI FOR HER NO.1 VÜCUT SPREYİ ÖZELLİĞİ NEDİR?

Vakko Infinity For Her No.1 vücut spreyi, kokusuyla büyüleyen en iyi 10 vücut spreyinden birisidir. Menekşe, sandal ağacı, gül ve vanilya karışımı oldukça büyüleyici bir vücut spreyi olan bu koku, 100 ml olarak hazırlanmıştır. Pembe biber ve böğürtlen notalarının da eklendiği bu koku, kadınların en çok tercih ettiği vücut spreylerinden birisidir.

CHAKRA SOFT LİNEN VÜCUT SPREYİ ÖZELLİĞİ NEDİR?

Chakra Soft Linen vücut spreyi, kokusuyla büyüleyen en iyi 10 vücut spreyinden birisidir. Gelin çiçeği kokusu ile dikkat çeken bu vücut spreyi, 55 ml olarak hazırlanmıştır. Gün boyu ferahlık ve taze bir his arayanlara özel tasarlanmış olan bu vücut spreyini hem vücuda hem de saça kullanmak mümkündür.

EDA TAŞPINAR VANİLYA CRUNCH VÜCUT SPREYİ ÖZELLİĞİ NEDİR?

Eda Taşpınar Vanilya Crunch vücut spreyi, kokusuyla büyüleyen en iyi 10 vücut spreyinden birisidir. Vanilya, yasemin ve iris kokularından oluşan bu vücut spreyi, 200 ml olarak hazırlanmıştır. Ferah ve uzun süreli kalıcılık arayanlara özel hazırlanmış olan vücut spreyi, etkili kokusu sayesinde kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

CECİLE DİVA VÜCUT SPREYİ ÖZELLİĞİ NEDİR?

Cecile Diva vücut spreyi, kokusuyla büyüleyen en iyi 10 vücut spreyinden birisidir. Mango, mandalina, greyfurt, erik, şeker, inci çiçeği sedir ağacı kokularından oluşan bu vücut spreyi, 150 ml olarak hazırlanmıştır. Egzotik ve çekici bir koku arayanlar için doğru seçenek olan bu vücut spreyi, titiz tasarımı sayesinde kıyafetlerde iz ve leke de bırakmamaktadır.

AVON INCANDESSENCE VÜCUT SPREYİ ÖZELLİĞİ NEDİR?

Avon Incandessence vücut spreyi, kokusuyla büyüleyen en iyi 10 vücut spreyinden birisidir. Orkide, sarı lale ve frezya kokularının karışımı olan çiçeksi vücut spreyi, 100 ml olarak hazırlanmıştır. Hem ferah hem de kalıcı koku isteyen kadınlar için doğru seçenek olan vücut spreyi, saça ve tüm vücuda uygulanma özelliğine sahiptir.

FLORMAR CREAMY COCONUT VÜCUT SPREYİ ÖZELLİĞİ NEDİR?

Flormar Creamy Coconut vücut spreyi, kokusuyla büyüleyen en iyi 10 vücut spreyinden birisidir. Hindistan cevizi kokusu ile dikkat çeken vücut spreyi, 200 ml olarak hazırlanmıştır. Besleyici ve ferahlatan kokusu ile dikkat çeken bu vücut spreyi, gün içerisinde her saat rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hem saça hem de cilde uyumlu özelliği sayesinde kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

MARA COCO BONGO CENTELLA VÜCUT SPREYİ ÖZELLİĞİ NEDİR?

Mara Coco Bongo Centella vücut spreyi, kokusuyla büyüleyen en iyi 10 vücut spreyinden birisidir. Hindistan cevizi kokusu ile dikkat çeken vücut spreyi, 150 ml olarak hazırlanmıştır. İçeriğindeki Hyaluronik asit desteği ile nemlendirme ve canlandırma etkisine de sahip olan bu vücut spreyi, egzotik kokusu ile dikkat çekmektedir. Hem saça hem vücuda uygulanma özelliğine sahip ola sprey, kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

73
690 Paylaşım, 73 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
109
Şaşkın
Başarısız Başarısız
75
Başarısız
Komik Komik
60
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
108
Helal Olsun!
lol lol
25
lol
Aşk Aşk
14
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
108
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
72
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir