Kıskançlık Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur?


78
764 Paylaşım, 78 points

Kıskançlık büyüsü bilinen en eski büyülerden birisidir. Kısa sürede insanları derinden etkileyecek kadar kuvvetli olan bu büyü, yapılan kişinin bambaşka davranışlar sergilemesine neden olacaktır. Bu yazımızda Kıskançlık Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur sorularına cevap vereceğiz.

KISKANÇLIK BÜYÜSÜ NEDİR?

Kıskançlık büyüsü, iki farklı şekilde kullanılır. Bunlardan ilki kıskançlığı olumsuz bir duygu durumu olarak göstererek insanların hayatını alt üst etmek için yapılır. İkinci kıskançlık büyüsü ise kişiye kıskançlık duygusu yaşatarak aşık etmeyi amaçlar. Kısacası kıskançlık büyüsü hem ayırma büyüsü hem de aşık etme büyüsü olarak kullanılabilir.KISKANÇLIK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Kıskançlık büyüsü oldukça güçlü bir büyüdür. Büyü yapılan kişi hemen harekete geçer ve hiç olmayacak işler yapmaya başlar. Büyü yapılan kişi kıskançlıktan aklını ve mantığını kullanamaz bir hale gelir. Çok güçlü büyü olması nedeniyle bu büyünün yapıldığı kişinin nasıl davranışlar sergileyeceğini bilmek mümkün değildir.

Kıskançlık büyüsü nasıl yapılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; kıskançlık büyüsü 4 aşamadan oluşur. Büyünün tüm aşamaları tek bir günde yapılabilir. Ancak büyünün tam sonuç vermesi için 11 gün beklemek gerekir.

Kıskançlık büyüsünün aşamaları şu şekildedir;

KISKANÇLIK BÜYÜSÜ BİRİNCİ AŞAMA

Kıskançlık büyüsünün birinci aşamasında iki farklı ayna temin etmek gerekir. Öncelikle büyük boy ayna alınır ve bu ayna parçalara ayrılır. Kırılan parçalardan büyüklüğü birbirine en yakın olan iki parça seçilir. Bu aynalar erkek ve kadını temsil eder.

KISKANÇLIK BÜYÜSÜ İKİNCİ AŞAMA

Seçilen iki aynanın birisinin ön yüzüne kadının ismi yazılır. Diğer aynanın ise yansıtma özelliğine sahip olmayan arka kısmına erkeğin adı yazılır. Bu yazıların sütle yazılması gerekir. Sütle yazılan yazılar birkaç dakika sonra silinir ve okunamaz bir hale gelir. Sütle yazılmasındaki amaç da silinmesidir. Aynanın üzerine şarapla isim yazanlar da vardır. Bu durumda kıskançlığın dozu biraz daha artacaktır.

KISKANÇLIK BÜYÜSÜ ÜÇÜNCÜ AŞAMA

Bu aşamada yapılacak büyünün soğutma büyüsüaşık etme büyüsü mü olacağı belirlenir. Büyü türünün belirlenmesinin ardından her iki ayna parçası yassı şekilde üst üste konur ve beyaz bir bez ile iyice sarılır. Eğer büyüden olumlu sonuç almak isteniyorsa sütle yazılan yazılar birbirine değecek şekilde bağlanır. Eğer büyü kötü amaçla yapılıyorsa o zaman yazılı olmayan bölümler birbirine değecek şekilde bağlanır.

KISKANÇLIK BÜYÜSÜ DÖRDÜNCÜ AŞAMA

Kıskançlık büyüsünün son aşamasında beyaz bezle bağlanan aynalar insanlarda uzakta ıssız bir yere götürülerek toprağa gömülür. Bunun amacı, hissedilecek kıskançlığın ölene kadar sürmesini sağlamaktır. Bu aynaların topraktan çıkartılması ile büyü kendinden bozulacaktır.

KISKANÇLIK BÜYÜSÜ KAÇ GÜNDE TUTAR?

Kıskançlık büyüsü uygulandıktan hemen sonra etkisini göstermeye başlar. Ancak kesin olarak etki göstermesi için en az 11 gün beklenmesi gerekir. Büyünün en güçlü şekilde tesir ettiği gün 12. Gündür. Kıskançlık büyüsü zamanla tesiri azalan büyülerden değildir. Tam tersine gün geçtikçe daha tesirli bir hale gelir. Kıskançlık, kişinin tüm benliğini sarar ve onu içinden çıkılamaz bir hale sokar.

KISKANÇLIK BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR?

Kıskançlık büyüsü bazen evli kişilerin arasını bozmak için yapılır. Böyle durumlarda kıskançlık büyüsünün vakit kaybetmeden bozulması gerekir. Kıskançlık büyüsünü bozmak için iki farklı yol izlenebilir. Bu yollardan ilki 2 adet ayna alıp yeni bir büyü yapmak ve büyünün tam tersi şekilde uygulamaktır. İkinci yol ise dua ederek büyünün etkisiz hale gelmesini sağlamaktır.

Kıskançlık büyüsü dahil tüm büyüler İslam dinine göre büyük günahlardan birisidir. İnsanlar büyülerden medet ummak yerine sorunlarını ve sıkıntılarını farklı yöntemlerle çözmenin yollarını bulmalıdır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

78
764 Paylaşım, 78 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
97
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
96
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
96
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
61
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir