Kişiye Özel El Yapımı Cüzdan Üreterek Para Kazanma


70
684 Paylaşım, 70 points

El yeteneği güçlü olan kişiler, bu yeteneklerini kullanarak oturdukları yerden para kazanabilmektedir. Üretim üzerinden kazanç elde edenlerin birçoğu, el yapımı cüzdan yapmayı tercih etmektedir. Bu yazımızda Kişiye Özel El Yapımı Cüzdan Üreterek Para Kazanma başlığının detaylarını anlatacağız.

El yapımı ürünler özellikle son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Bu ilginin karşısında el yapımı ürünler üreten kişiler de ciddi anlamda kazançlar elde etmeye başladılar. Üretilerek para kazanılan ürünler arasında en çok tercih edilen ise el yapımı cüzdanlar olarak gösterilebilir.KİŞİYE ÖZEL EL YAPIMI CÜZDAN ÜRETEREK NASIL PARA KAZANILIR?

Kişiye Özel El Yapımı Cüzdan Üreterek Para Kazanmak, en çok tercih edilen ek gelir kaynaklarından birisidir. El yeteneği olan ve üretim yapabilen kişiler, bu yeteneklerini kullanarak cüzdan üretip para kazanabilmektedir.

Kişiye Özel El Yapımı Cüzdan Üreterek Para Kazanan kişiler, üretecekleri cüzdanlar ile ilgili bilgi sahibi olmak zorundadır. Cüzdan üretimi çok kolay gibi görünmesine karşılık ince detayları olan ve çok dikkatli yapılması gereken bir iştir. Bu nedenle öncelikle cüzdan yapmayı iyi bilmek ya da öğrenmek gerekmektedir.

KİŞİYE ÖZEL EL YAPIMI CÜZDAN NASIL ÜRETİLİR?

Kişiye Özel El Yapımı Cüzdan nasıl üretilir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; el yapımı cüzdan yapabilen birçok kişi, bu yeteneklerini kolay bir şekilde ek gelire çevirebilmektedir. Ancak üretilen el yapımı cüzdanların kişiye özel olarak yapılması, bu kazancın çok daha yüksek olmasını sağlamaktadır.

Kişiye Özel El Yapımı Cüzdan üreterek tamamen o kişinin kullanabileceği bir ürün hazırlayarak normal cüzdanlara göre çok daha yüksek fiyatlara satmak mümkündür. Bu sayede oldukça yüksek tutarlarda kazanç elde edilebilecektir.

KİŞİYE ÖZEL EL YAPIMI CÜZDAN ÜRETMEK İÇİN GEREKLİ MALZEMELER NELERDİR?

Kişiye Özel El Yapımı Cüzdan üretmek için öncelikle belirli malzemelere sahip olmak gerekmektedir. Bu malzemeler ücretli olarak temin edileceği için mutlaka belirli tutarda bir maddi imkana sahip olmak gerektiği unutulmamalıdır.

Kişiye Özel El Yapımı Cüzdan üretmek için gerekli malzemeler şu şekilde sıralanıyor;

 • Deri, kauçuk gibi hammadde ürünleri
 • Kesim matı
 • Delme takozu
 • Tokmak perdah
 • Saraç iğnesi
 • Deri işaret kalemi
 • Yapıştırıcı
 • Mumlu ip
 • Yuvarlama
 • Maket bıçağı
 • Cetvel
 • Balmumu
 • Delme aparatı
 • İp temizleme makarası
 • Vernik
 • Bıçak
 • Pergel
 • Zımpara
 • Bakım kremi
 • Wax
 • Temizleme kauçuğu

Tüm bu ürünleri satın aldıktan sonra el yapımı cüzdan üretim aşamasına geçmek mümkündür. Kişiye Özel El Yapımı Cüzdan yapma işine başlarken öncelikle bazı örnek cüzdanlar hazırlayarak müşterilere sunacak ürünler elde etmek gerekmektedir.

Kişiye Özel El Yapımı Cüzdan üretimine başlamak için üreticinin mutlaka cüzdan yapımı hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir. Bu konuda bilgisi olmayan ancak yine de cüzdan üreterek ek gelir elde etmek isteyen üreticiler ise çeşitli eğitim videoları sayesinde kısa sürede Kişiye Özel El Yapımı Cüzdan yapımına başlayabilecektir.

KİŞİYE ÖZEL EL YAPIMI CÜZDAN ÜRETEREK NEREDE SATABİLİRİM?

Kişiye Özel El Yapımı Cüzdan üreterek nerede satabilirim? Sorusu bu işe adım atan tüm üreticilerin ortak sorularının başında gelmektedir. Cüzdan üreterek para kazanacak olan üreticiler, hazırladıkları cüzdan örneklerini farklı kanallar üzerinden müşterileri ile buluşturabilmektedir.

Kişiye Özel El Yapımı Cüzdan üreten bir girişimci, ürünlerini bu tür ürünleri satan mağazalar üzerinden sergileyebilmektedir. Mağaza sahibi ile anlaşarak cüzdanların mağazada satılması sağlanabilecektir. Bu şekilde satışlarda cüzdanları öncelikle mağazaya satmak ya da mağazaya satılan cüzdan başına ödeme yapmak yöntemlerinden birisi seçilebilir.

Kişiye Özel El Yapımı Cüzdan üreten girişimci, hazırladığı cüzdanları e ticaret siteleri üzerinden de satışa çıkartabilmektedir. Son yıllarda en çok alışveriş yapılan sektör olan e ticaret sitelerinden açılacak olan mağazaya ürünleri yükleyerek satış yapılabilmektedir.

Kişiye Özel El Yapımı Cüzdan üreten girişimci, hazırladığı cüzdanları sosyal medya hesapları üzerinden de kolay bir şekilde satabilecektir. Sosyal medyada açılacak işletme hesabı üzerinden ürünlerin resimlerini paylaşarak kısa sürede geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak mümkündür.

KİŞİYE ÖZEL EL YAPIMI CÜZDAN ÜRETME MALİYETİ NEDİR?

Kişiye Özel El Yapımı Cüzdan üretmek için belirli bir maliyet gerekmektedir. Girişimci, elinde olan para ile malzeme aldıktan sonra hazırladığı cüzdanları satışa çıkartabilecektir. Bu nedenle belirli bir tutarda paraya sahip olmak başlangıçta gereklidir.

Kişiye Özel El Yapımı Cüzdan üretme maliyeti nedir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; cüzdan üretimi için gerekli maliyet 1000 TL – 30 bin TL arasında değişmektedir. Bu rakam üretilen cüzdan sayısına, üretilen cüzdanlarda kullanılacak malzemelere, ürünlerin tanıtımı için verilecek reklam sayısına ve çıkabilecek ek masraflara göre değişiklik göstermektedir.

KİŞİYE ÖZEL EL YAPIMI CÜZDAN ÜRETEREK NE KADAR KAZANÇ ELDE EDİLİR?

Kişiye Özel El Yapımı Cüzdan üreterek ne kadar kazanç elde edilir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Kişiye Özel El Yapımı Cüzdan üreten bir girişimci cüzdan başına ortalama 200 TL – 500 TL arasında kazanç elde edebilmektedir.

Elde edilecek olan kazanç hazırlanan cüzdanın hangi malzemeden üretildiği, işçiliği, cüzdanın boyutu gibi etkenlere bağlı olarak değişebilmektedir. Tek bir cüzdandan bu kadar kazanç elde edilmesine bakılarak bir ayda oldukça iyi ek gelir sağlanacağını düşünmek ise mantıklı olacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

70
684 Paylaşım, 70 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
60
Şaşkın
Başarısız Başarısız
24
Başarısız
Komik Komik
12
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
60
Helal Olsun!
lol lol
96
lol
Aşk Aşk
85
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
61
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
24
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir