Kısa Sürede Etki Gösteren En İyi Kreatin Markaları


69
674 Paylaşım, 69 points

Spor yapanların en önem verdiği şeylerden birisi de sporu destekleyici takviye ürünleridir. Takviye ürünler alındığında çok daha iyi performans gösteren sporcular, özellikle Kreatin takviyelerine önem vermektedir. Bu yazımızda Kısa Sürede Etki Gösteren En İyi Kreatin Markaları hakkında bilgi vereceğiz.

Takviye dendiği zaman ilk akla gelen ürünlerden birisi Kreatin’ dir. Vücut tarafından doğal olarak üretilen bu bileşen, sporcuların daha çabuk hacim kazanması, daha kısa sürede toparlanması ve çok daha iyi performans göstermesini sağlamaktadır.KISA SÜREDE ETKİ GÖSTEREN EN İYİ KREATİN MARKALARI NELERDİR?

Kısa Sürede Etki Gösteren En İyi Kreatin Markaları şu şekilde sıralanıyor;

  • Dynamic Nutrition Creatine
  • Ronic Nutrition Creatine
  • Proteinocean Creatine
  • Bigjoy Sports Bigjoy Creabig
  • BPN Eco Beta Micronized Creatine
  • Hardline Creatine Creapure
  • Protouch Nutrition Touch Black
  • Olimp Creatine Monohydrate Powder
  • Grenade Creatine
  • SSN Sports Style Nutrition Ssn Creatine

DYNAMİC NUTRİTİON CREATİNE ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Dynemic Nutrition Creatine, kısa sürede etki gösteren en iyi Kreatin markalarından birisidir. Ağızda koku bırakmayan hoş bir tada sahip olan bu Kreatin, kullanıcıları daha güçlü ve büyük yapmaktadır. İçerisinde bir adet ölçeği bulunan bu marka, 60 porsiyon hazırlanacak şekilde sunulmaktadır. Kısa sürede değişim özelliğine sahip olan bu Kreatin 1 bardak suya bir ölçü karıştırılacak şekilde hazırlanarak antrenman öncesinde tüketilebilir.

RONİC NUTRİTİON CREATİNE ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Ronic nutrition Creatine, kısa sürede etki gösteren en iyi Kreatin markalarından birisidir. Uygun fiyatı ile dikkat çeken bu ürün, 900 gramlık ambalajı ile de sıklıkla tercih edilmektedir. İçerisinde bulunan bileşenler sayesinde topaklanma yapmayan Kreatin, dengeli bir diyet ile tüketildiği zaman kısa sürede çok iyi etki göstermektedir. Ürünün avantajlarından faydalanmak için antrenmanlardan 30 dakika önce 100 ml su ile 1 ölçek Kreatin karıştırılarak günde 2 kere olmak üzere tüketilmelidir. Ürünün tek eksisi acı bir tada sahip olmasıdır.

PROTEİNOCEAN CREATİNE ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Proteinocean Creatine, kısa sürede etki gösteren en iyi Kreatin markalarından birisidir. Yüksek performansa sahip olan bu ürün hoş tadı ile ilgi çekmektedir. Kısa sürede kullanıcıları forma kavuşturan Kreatin, 60 porsiyon olarak tüketilebilmektedir. Antrenmanlarda %30’ a kadar güç katkısı sağlayan Kreatin, uzun süre enerjik kalmayı da desteklemektedir. 5 g ölçeği ile kullanılan bu ürün günde bir defa tüketilmelidir. Ürünün tek eksisi yüksek fiyatı olarak gösterilebilir.

BİGJOY SPORTS BİGJOY CREABİG ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Bigjoy Sports Bigjoy Creabig, kısa sürede etki gösteren en iyi Kreatin markalarından birisidir. Profesyonel sporcuların sıklıkla tercih ettiği bu ürün, üç farklı amino asitten oluşan bir zincire sahiptir. İçerisinde Arjinin, Glisin ve Metiyonin bulunduran bu Kreatin, karbonhidrat iler birlikte tüketildiği zaman çok daha etkili olmaktadır. Ürünün tek eksisi suda zor çözülmesi olarak gösterilebilir.

BPN ECO BETA MİCRONİZED CREATİNE ÖZELLİKLERİ NEDİR?

BPN Eco Beta Micronized Creatine, kısa sürede etki gösteren en iyi Kreatin markalarından birisidir. 40 porsiyon olan bu ürün, içerisinde bulunan yüksek orandaki Kreatin sayesinde özellikle yoğun antrenmanlarda sporculara yardımcı olmaktadır. Kana karıştığı andan itibaren uzun süre zinde tutan bu ürün, enerjinin de düşmesini engellemektedir. Ürünün tek eksisi ise fiyatının yüksek olmasıdır.

HARDLİNE CREATİNE CREAPURE ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Hardline Creatine Creapure, kısa sürede etki gösteren en iyi Kreatin markalarından birisidir. 100 porsiyonluk yüksek servis sayısına sahip olan bu Kreatin, 6 haftalık kullanım sonrası 1 hafta ara verilmesi gereken bir üründür. Ürün sonraki kullanımlarda da aynı şekilde ilerlemelidir. Kreatinin kullanımı için 1 ölçek Kreatin 100 ml ya da 200 ml suya karıştırılarak tüketilmelidir. Ürünün tek eksisi ağır bir kokusunun olmasıdır.

PROTOUCH NUTRİTİON TOUCH BLACK ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Protouch Nutrition Touch Black, kısa sürede etki gösteren en iyi Kreatin markalarından birisidir. Yüksek yoğunluklu antrenman yapan kişilere yönelik olan bu ürün, kas hücrelerinin enerji üretimini artırmaktadır. Ürünün tüketimi sonrasında bolca su içmek gerekmektedir. 40 porsiyonluk olan bu kreatinin günlük 5 gramdan fazla tüketilmemesi gerekmektedir. Ürünün tek eksisi topaklanma sorunu olduğu için 200 ml suyun içerisinde tamamen çözülene kadar çalkalanması doğru olacaktır.

OLİMP CREATİNE MONOHYDRATE POWDER ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Olimp Creatine Monohydrate Powder, kısa sürede etki gösteren en iyi Kreatin markalarından birisidir. Toz formda hazırlanmış olan bu ürün, suda çok daha hızlı şekilde karıştırıldığı için sıklıkla tercih edilmektedir. Günlük Kreatin ihtiyacını fazlasıyla karşılayan bu ürün, antrenmandan 30 dakika önce 1 servis olacak şekilde tüketilmelidir. İçimi rahat olan ve tadı güzel olan bu Kreatinnin tek eksisi topaklanma yapması olarak gösterilebilir.

GRENADE CREATİNE ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Grenade Creatine, kısa sürede etki gösteren en iyi Kreatin markalarından birisidir. 5 gramlık ölçeği sayesinde kolayca ayarlanabilen bu ürün içerisindeki bileşenler sayesinde kullanıcıların kısa sürede hacme kavuşmasını sağlamaktadır. Antrenman öncesinde alınacak olan 1 ölçek Kreatin 250 ml su ile karıştırılarak tüketilmelidir. Tadı oldukça iyi olan bu ürün, yüksek gramajı sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir.

SSN SPORTS STYLE NUTRİTİON SSN CREATİNE ÖZELLİKLERİ NEDİR?

SSN Sports Style Nutrition Ssn Creatine, kısa sürede etki gösteren en iyi Kreatin markalarından birisidir. Yoğun antrenman yapan sporculara yönelik olan bu ürün, kullanıcılara antrenman sırasında güç ve enerji sunmaktadır. Aromasız olan bu Kreatin benzerlerine oranla çok daha kolay içilebilir bir yapıya sahiptir. Oldukça verimli bir ürün olan bu kreatinin tek eksisi porsiyon olarak az olması olarak gösterilebilir. 5 gramlık ölçeğe sahip olan ürün 70 porsiyon içilebilir özelliktedir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

69
674 Paylaşım, 69 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
108
Şaşkın
Başarısız Başarısız
73
Başarısız
Komik Komik
61
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
108
Helal Olsun!
lol lol
24
lol
Aşk Aşk
13
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
108
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
72
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir