Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?


59
558 Paylaşım, 59 points

Bankalar, kredi çekmek isteyen müşterilerinden genellikle kefil talep ederler. Kefil, banka tarafından borcun ödenmemesi durumunda bir garanti olarak görülmektedir. Ancak kefil bulmak günümüzde çok kolay değildir. Bu nedenle birçok banka müşterisi kefilsiz kredi veren bankalarla çalışmayı tercih eder. Bu yazımızda Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir sorusuna cevap vereceğiz.

Bankalar, kredi verme karşılığında genel olarak kefil şartı koyarlar. Özellikle yüksek miktarlı kredilerde kefil neredeyse bir zorunluluk haline gelmiştir. Ancak kredi için kefil bulmak oldukça zordur. Günümüz ekonomik koşulları, insanların kefil olmaya temkinli yaklaşmasına neden olmaktadır. Bu göz önünde bulundurulduğu zaman birçok kişi kredi için kefilsiz kredi veren bankaları tercih etmektedir.KEFİLSİZ KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Günümüzde kefilsiz olarak kredi veren bazı bankalar bulunur. Bu bankalardan çekilen hiçbir kredi için kefil gösterme zorunluluğu bulunmaz. Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

  • TEB
  • Aktif Bank
  • En Para
  • Odeabank
  • ING Bank

TEB KEFİLSİZ KREDİ NASIL ALINIR?

TEB kefilsiz kredi olarak CEPTETEB ihtiyaç kredisini verir. Herhangi bir koşul aranmadan verilen bu kredinin en yüksek tutarı 50 bin TL olarak sınırlandırılmıştır. Dijital bankacılık sistemi olan CEPTETEB kredisi çekmek için internet sitesi üzerinden başvuruda bulunmak gerekir. www.cepteteb.com.tr adresi üzerinden gerçekleştirilen başvurular otomatik olarak değerlendirmeye alınır. Kredi başvurusu 3 dakika içerisinde sonuçlanacaktır. CEPTETEB üzerinden çekilen kefilsiz kredi 60 ay vadeli olarak ödenebilir. CEPTETEB üzerinden yapılan kredi başvurularında sadece kredi notuna bakılmaktadır.

AKTİF BANK KEFİLSİZ KREDİ NASIL ALINIR?

Aktif bank kefilsiz kredi olarak N Kolay Kredisini verir. Şubeye bile gitmeye gerek kalmadan çekilebilen bu kredi için kefil istenmemekle birlikte tahsis ücreti ve sigorta kesintisi yapılmaktadır. 3 – 60 ay arası vade seçeneği sunan Aktif Bank internet üzerinden başvuru ile kredi vermektedir. Başvuru yapan kişi Aktif Bank müşterisi ise, kredi karşılığı tutar hemen hesaba geçirilecektir.

ENPARA KEFİLSİZ KREDİ NASIL ALINIR?

En Para kefilsiz kredi olarak ihtiyaç kredisi verir. Kefilsiz ve belgesiz olarak verilen kredi internet üzerinden sunulmaktadır. Dijital bankacılık sistemi olan Enpara.com, kefil ile birlikte dosya masrafı ve tahsis ücreti de talep etmemektedir. 3 – 60 ay arası vade sunulan kredi kapsamında Enpara.com müşterisi olan kişilere onaylı kredi anında gönderilecektir.

ODEABANK KEFİLSİZ KREDİ NASIL ALINIR?

Odeabank kefilsiz kredi olarak Nakit Hazır Kredisi verir. 15 bin TL’ye kadar sunulan bu kredi kapsamında belge talebinde de bulunulmaz. 60 aya varan vade seçenekleri ile alınabilen Odeabank kefilsiz kredi için başvuran kişilerin kredi notuna bakılmaktadır. Odeabank kefilsiz kredi başvurusu sadece banka şubeleri üzerinden yapılmaktadır.

ING BANK KEFİLSİZ KREDİ NASIL ALINIR?

ING Bank kefilsiz kredi, hiçbir evrak talebinde bulunmadan verilir. Mini kredi olarak sunulan bu kredi türünde 5 bin TL’ye kadar kredi sunulmaktadır. ING Bank internet sitesi üzerinden sunulan kefilsiz kredisi, 60 ay vade ile alınabilir. ING Bank, hemen verilen kefilsiz kredi vermek için sadece yüksek kredi notu şartı aramaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

59
558 Paylaşım, 59 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
96
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
49
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
97
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
96
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
60
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir