Kaşlar Daha Gür Nasıl Gösterilir? İşte Tüyolar


67
654 Paylaşım, 67 points

Kadınların yüz ifadesini en çok etkileyen bölge kuşkusuz kaşlardır. Kaşların görünümü, yüz ifadesinin oldukça değişmesine neden olmaktadır. Bu nedenle birçok kadın daha gür kaşlara sahip olmak istemektedir. Bu yazımızda Kaşlar Daha Gür Nasıl Gösterilir? İşte Tüyolar başlığının detaylarını anlatacağız.

Kaş modası sıklıkla değişmekle birlikte genel olarak bakıldığı zaman gür kaşlar her zaman kadınların yüzünü daha güzel göstermektedir. Yüz güzelliğini vurgulayan gür kaşlara sahip olmak için bazı püf noktalarına dikkat etmek gerekmektedir. Ufak tüyolar ile kaşları olduğundan gür göstermek mümkündür.KAŞLAR DAHA GÜR NASIL GÖSTERİLİR?

Kaşlar Daha Gür Nasıl Gösterilir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

  • Kaşları yukarı doğru taramak
  • Kapatıcı uygulamak
  • Kaş kalemi ve kaş fırçası kullanmak
  • Kaşları sık sık aldırmamak
  • Bakım yağları ve vitamin kullanmak
  • Kaşları çerçevelemek ve kaş farı kullanmak
  • Kaş kemiğini aydınlatmak
  • Kaşlara masaj yapmak

KAŞLARI YUKARI DOĞRU TARAYARAK KAŞLAR NASIL GÜR GÖSTERİLİR?

Kaşları yukarı doğru tarayarak kaşları gür göstermek mümkündür. Kaşlarını olduğundan daha gür göstermek isteyen kadınlar, kaşlarını küçük bir kaş fırçası yardımı ile yukarı doğru taramalıdır. Yukarı doğru taranan kaşların fazlalık olan uzun kısımları makas yardımı ile kırpılmalıdır. Böylece çok daha gür kaşlara sahip olmak mümkün olacaktır.

KAPATICI KULLANARAK KAŞLAR NASIL GÜR GÖSTERİLİR?

Kapatıcı kullanarak kaşları gür göstermek mümkündür. Kapatıcılar kaşların çok daha gür görünmesini sağlayacaktır. Bunun için bir kaş fırçası yardımı ile kapatıcıyı kaş bölgesinin seyrek kısımlarına uygulamak ve birkaç dakika beklemek gerekmektedir. Kapatıcı kuruduktan sonra kaş kalemi ve fırça yardımı ile kapatıcı uygulanan bölgelerden geçilerek daha gür kaş görünümü elde edilebilmektedir.

KAŞ KALEMİ VE KAŞ FIRÇASI KULLANARAK KAŞLAR NASIL GÜR GÖSTERİLİR?

Kaş kalemi ve kaş fırçası kullanarak kaşları gür göstermek mümkündür. Kaçların özellikle seyrek olan kısımlarına bir kaş kalemi yardımı ile boyamak gerekmektedir. Ardından bu bölgeye kaş fırçası ile tarayarak çok daha doğal ve gür kaş görünümü elde edilebilmektedir.

KAŞLARI SIK ALDIRMADAN KAŞLAR NASIL GÜR GÖSTERİLİR?

Kaşları sık aldırmadan kaşları gür göstermek mümkündür. Kalın ve gür kaşlara sahip olmak isteyen kadınların bir süre kaşlarını aldırmaması doğru olacaktır. Bu süre içerisinde uzayan kaşlar profesyonel bir kişi tarafından alındığında çok daha gür kaşlara sahip olmak mümkün olacaktır. Bu süre içerisinde kaşların çok fazla dağılması durumunda cımbız yardımı ile aralardan temizlemek doğru olacaktır.

BAKIM YAĞLARI VE VİTAMİN KULLANARAK KAŞLAR NASIL GÜR GÖSTERİLİR?

Bakım yağları ve vitamin kullanarak kaşları gür göstermek mümkündür. Kaşlarını doğal yollardan gürleştirmek isteyen kadınlar için kullanabilecekleri çok sayıda bakım yağı ve vitamin bulunmaktadır. Bu yağ ve vitaminleri düzenli kullanarak kısa sürede kaşları gürleştirmek mümkün olacaktır.

KAŞLARI ÇERÇEVELEME VE KAŞ FARI KULLANARAK KAŞLAR NASIL GÜR GÖSTERİLİR?

Kaşları çerçeveleme ve kaş farı kullanarak kaşları gür göstermek mümkündür. Kaşlarını daha gür göstermek isteyen kadınların öncelikle yumuşak bir kaş kalemi ile kaşlarını çerçevelemesi gerekmektedir. Ardından kaş rengine uygun bir kaş farı ile seyrek yerler doldurularak çok daha gür kaşlar elde etmek mümkün olacaktır.

KAŞ KEMİĞİNİ AYDINLATARAK KAŞLAR NASIL GÜR GÖSTERİLİR?

Kaş kemiğini aydınlatarak kaşları gür göstermek mümkündür. Bunun için kaşların bitim yerinin hemen altına aydınlatıcı ya da cilt tonundan daha açık renkte bir kapatıcı kullanmak gerekmektedir. Bu küçük makyaj hilesi sayesinde kaşları daha gür göstermek mümkün olmaktadır.

KAŞLARA MASAJ YAPARAK KAŞLAR NASIL GÜR GÖSTERİLİR?

Kaşlara masaj yaparak kaşları gür göstermek mümkündür. Kaşlarını doğal olarak gürleştirmek isteyen kadınlar herhangi bir yağ yardımı ile masaj yaparak bu amaçlarına ulaşabilmektedir. Kaşa uygulanan yağın ardından düzenli olarak masaj yaparak kıl köklerindeki kan dolaşımını hızlandırmak ve kaşların gürleşmesini sağlamak mümkündür.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

67
654 Paylaşım, 67 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
84
Şaşkın
Başarısız Başarısız
48
Başarısız
Komik Komik
36
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
84
Helal Olsun!
lol lol
120
lol
Aşk Aşk
108
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
84
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
48
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir