Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar Hangileridir?


63
634 Paylaşım, 63 points

Çalışmayan ev hanımları ve evde ek gelir elde etmek isteyenler için yapılabilecek birçok iş vardır. Bu işler, firmalara giderek alınabileceği gibi kargo ile iş gönderen firmalar ile de çalışmak mümkündür. Kargo ile iş veren firmalar sayesinde hemen her ildeki firmalar üzerinden iş almak mümkündür. Böylece daha geniş çaplı iş seçeneği elde edilmiş olur. Bu yazımızda Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar hakkında bilgi vereceğiz.

Evde çalışmak isteyen kişiler, genel olarak çevrelerinde yer alan ve evlere ek iş veren firmalar ile çalışırlar. Ancak birçok kişinin çevresinde evde iş veren firma yoktur. Ulaşmanın oldukça güç olması nedeniyle evde iş yapma fikrinden vazgeçerler. Ancak kargo ile evlere iş veren firmalar sayesinde kişilere evde daha fazla ek iş fırsatı sunulmaktadır.KARGO İLE EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR NASIL ÇALIŞIR?

Kargo ile evlere iş veren firmalar, Türkiye’nin hemen her yerine paketleme şekliyle iş gönderen firmalardır. Normal şartlarda eleman çalıştırarak yatırılacak olan işin fazla maliyetli olması nedeniyle birçok firma kargo yolu ile evlere iş göndererek kara geçmektedir. Bu şekilde SGK + yemek + yol gibi masraflardan da kurtulmuş olurlar.

Küçük şehirlerde çok fazla olmamakla birlikte büyük şehirlerde oldukça fazla firma, kargo ile evlere iş göndermektedir. Bu sayede boş vakti olan ya da evde ek gelir elde etmek isteyen kişiler, kolaylıkla bir iş sahibi olma şansına sahip olur.

KARGO İLE EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR NASIL BULUNUR?

Kargo ile evlere iş veren firmalar, farklı yollarla bulunabilir. Günümüzde birçok firma sosyal medya hesapları açarak bu hesaplar üzerinden kendileri ile çalışacak eleman aramaktadır. Evde ek iş yapmak isteyen bir kişi, Facebook, Instagram gibi sosyal medya platformları üzerinden Kargo İle Evlere İş Veren Firmaları takip ederek kolaylıkla iş bulabilir.

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar, internet sitelerine de ilan vermektedir. İş ve kariyer sitelerinde bulunabilecek bu firmalar üzerinden kargo ile iş alan kişiler, evde hazırladıkları ürünleri yine kargo ile göndererek para kazanabilir.

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar genel olarak fason firmalardır. Bu firmalar, ellerindeki işi yapmak için eleman bulmakta sıkıntı çekerler. Bu nedenle evde ek iş yapan kişilerle çalışmayı daha kolay ve garanti olarak görürler.

KARGO İLE EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR İLE NASIL ÇALIŞILIR?

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar tespit edildikten sonra mail yolu ile ya da iletişim numarası üzerinden firma ile iletişime geçilir. Firma ile görüşmenin ardından çalışacak olan kişinin adresine yapılacak iş ile ilgili tüm gereçler kargolanır. Belirlenen süre dahilinde hazırlanan ürünler yine kargoyla firmaya gönderilir. Ürünlerin kargoyla gönderilmesi ve alınması ücretleri ile birlikte malzeme ücretinin de tamamı firmaya aittir.

KARGO İLE EVLERE GÖNDERİLEN İŞLER NELERDİR?

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar, birçok farklı alanda iş gönderimi yaparlar. Kargo ile evlere gönderilen işler şu şekildedir;

 • Paketleme ve ambalajlama işleri
 • Takı tasarım işleri
 • Hac malzemeleri işleri
 • Kalem montaj ve paketleme işleri
 • Mandal poşetleme işleri
 • Nikah şekeri – davetiyesi işleri
 • Kına paketleme işleri
 • Ev dekorasyon – süs eşyası işleri
 • Yemek sektörü işleri
 • Boncuk paketleme işleri
 • Mum yapım işleri
 • Tespih yapım işleri
 • Organik sabun işleri
 • Plastik ürün paketleme işleri

KARGO İLE EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR ÖDEMEYİ NASIL YAPAR?

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar, çalıştıkları kişinin IBAN numarasını ya da hesap numarasını alırlar. Bu numara üzerinden kargo ile gönderilen işlerin teslim edilmesiyle birlikte ödeme sürecine geçilir. Firma, yapılan iş eline ulaştıktan sonra istediği gibi yapılması karşılığında çalıştığı kişinin hesabına ücretini yatırır. Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar sayesinde aylık ek gelir olarak 500 – 5000 TL arası kazanç elde edilecektir.

SİZ DE KARGO İLE EVLERE İŞ VEREN FİRMALARA ULAŞMAK İSTERSENİZ YORUM KISMINDAN YAPABİLECEĞİNİZ İŞLER VE YAŞADIĞINIZ İL HAKKINDA BİLGİ VEREREK FİRMALARIN SİZE ULAŞMASINI SAĞLAYABİLİRSİNİZ.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

63
634 Paylaşım, 63 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
24
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
76
Helal Olsun!
lol lol
109
lol
Aşk Aşk
96
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
72
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Pinar

14 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Ankara Keçiören de oturuyorum. Her türlü ise ihtiyacım var. Lütfen dönüş yaparsanız sevinirim. Saygılarımla

 2. İstanbul Kağıthane Sanayi Mahallesi paket ambalaj işi bende istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler

 3. Paketleme işi yapamakbostiyorum ihtiyacım var.kina yada başka biniş olabilir paketlemede Tekirdağ merkez

 4. Amasya Suluova da oturuyorum işe ihtiyacım var paketleme işi istiyorum bana dönermisiniz sevinirim elimden her iş gelir

 5. Ben Gaziantep’te oturuyorum boncuk dizme işini yapmak istiyorum iki küçük çocuğun var kiracıyım dönüş yaparsanız sevinirim