Karantina Anında Alışveriş Yapabileceğiniz En İyi Online Market Uygulamaları


97
954 Paylaşım, 97 points

Corona virüs nedeniyle alınan tedbir kararlarından birisi de karantina oldu. Karantinada sürecinde birçok işyeri de geçici olarak kapanma kararı aldı. Firmaların kapanması ve alışverişin kısıtlı olması nedeniyle insanlar internet üzerinden alışverişe yönelmeye başladı. Bu yazımızda Karantina Anında Alışveriş Yapabileceğiniz En İyi Online Market Uygulamaları hakkında bilgi vereceğiz.

Karantinada evde internet üzerinden alışveriş yapılabilecek birçok internet sitesi bulunur. Bu sitelerin uygulamaları da sıklıkla kullanılmaktadır. Cep telefonlarına indirilen Online market uygulamaları üzerinde kolaylıkla alışveriş yapılabilir.KARANTİNA ANINDA ALIŞVERİŞ YAPABİLECEĞİNİZ EN İYİ ONLİNE MARKET UYGULAMALARI NELERDİR?

Karantina Anında Alışveriş Yapabileceğiniz En İyi Online Market Uygulamaları şu şekilde sıralanır;

  • İstegelsin
  • Getir
  • Banabi
  • Migros sanal market
  • Taze direkt
  • CarrefourSA
  • A101
  • Bakkaldan
  • Yunus Online
  • Happy com tr

KARANTİNA ANINDA İSTEGELSİN UYGULAMASINDAN ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR?

Karantina anında İstegelsin uygulamasından alışveriş yapmak mümkündür. 2017 yılında faaliyete giren istegelsin sitesi, ürün çeşitliliği ve hızlı servisi ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Uygun fiyatlı ürün satan İstegelsin, bu özelliği sayesinde de sıklıkla kullanılan mobil alışveriş uygulamalarından birisidir.

KARANTİNA ANINDA GETİR UYGULAMASINDAN ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR?

Karantina anında Getir uygulamasından alışveriş yapmak mümkündür. getir uygulaması son dönemin en beğeni toplayan online market uygulamalarından birisidir. Ara yüzünün kolay kullanılıyor olması ile dikkat çeken bu uygulama, ne yazık ki diğer uygulamalara göre daha pahalı ürün satışı yapmaktadır. Getir uygulaması, gönderim ücreti de talep etmektedir.

KARANTİNA ANINDA BANABİ UYGULAMASINDAN ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR?

Karantina anında Banabi uygulamasından alışveriş yapmak mümkündür. Yemek Sepeti sitesinin yan uygulaması olan banabi, sitenin alt yapısını kullandığı için çok daha hızlı şekilde teslimat yapmaktadır. Banabi uygulaması da aynı Getir uygulamasında olduğu gibi gönderim ücreti talep etmektedir.

KARANTİNA ANINDA MİGROS SANAL MARKET UYGULAMASINDAN ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR?

Karantina anında Migros Sanal Market uygulamasından alışveriş yapmak mümkündür. Migros ’un en eski online market uygulamalarından birisi olarak bilinen Migros Sanal Market, birbirinden cazip kampanyaları ile dikkat çekmektedir. Migros’un sanal alışveriş uygulaması olan Migros Sanal Market, gönderim ücreti talep etmektedir.

KARANTİNA ANINDA TAZEDİREKT UYGULAMASINDAN ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR?

Karantina anında Tazedirekt uygulamasından alışveriş yapmak mümkündür. Sağlıklı beslenmek isteyenlere yönelik olarak satış yapan bu uygulama üzerinden sebze ve meyvelerin en tazesini almak mümkündür. Organik ürün reyonuna da sahip olan Tazedirekt uygulaması, gönderim ücreti talep etmektedir.

KARANTİNA ANINDA CARREFOURSA UYGULAMASINDAN ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR?

Karantina anında carrefourSA uygulamasından alışveriş yapmak mümkündür. Migros’ un ardından online market uygulaması hazırlama kararı veren CarrefourSA, müşterilerinin market zincirinden talep ettiği ürünleri hazırlayarak kısa sürede teslimat gerçekleştirmektedir. CarrefourSA uygulaması da gönderim ücreti talep etmektedir.

KARANTİNA ANINDA A101 UYGULAMASINDAN ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR?

Karantina anında A101 uygulamasından alışveriş yapmak mümkündür. son yılların en popüler market zincirlerinden birisi olan A101 marketlerinden alışveriş yapmak isteyenlere yönelik hazırlanmış olan uygulama, müşterilerinin alışverişlerinde online olarak destek vermektedir. A101 alışveriş uygulamasının en kötü tarafı ürünler kargo ile göndermesidir.

KARANTİNA ANINDA BAKKALDAN UYGULAMASINDAN ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR?

Karantina anında Bakkaldan uygulamasından alışveriş yapmak mümkündür. Bakkaldan uygulaması son dönemde dikkat çeken uygulamalardan birisidir. Bakkaldan uygulaması belirli bir firma yerine sipariş veren kişinin çevresinde bulunan bakkallardan alışverişini yapmaktadır. Online ödeme ve kredi kartı ile bu uygulamayı kullanmak mümkündür.

KARANTİNA ANINDA YUNUS ONLİNE UYGULAMASINDAN ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR?

Karantina anında Yunus Online uygulamasından alışveriş yapmak mümkündür. Yunus marketler zincirinin Online market uygulaması olan Yunus Online, geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekmektedir. Birçok kampanya da hazırlayan bu uygulama üzerinden uygun fiyata alışveriş yapmak mümkündür.

KARANTİNA ANINDA HAPPY COM TR UYGULAMASINDAN ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR?

Karantina anında Happy Com Tr uygulamasından alışveriş yapmak mümkündür.  Happy marketler zincirinin uygulaması olan Happy Com tr uygulaması, online ve kapıda ödeme seçenekleri ile alışveriş şansı sunmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

97
954 Paylaşım, 97 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
96
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
96
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
96
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
60
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir