Kamerasıyla Harikalar Yaratan En İyi Huawei Telefon Modelleri


77
754 Paylaşım, 77 points

Cep telefonu dendiği zaman son dönemde en çok tercih edilen markalardan birisi kuşkusuz Huawei oluyor. Özelliklerinin yanı sıra yüksek çözünürlüklü kamerası ile de dikkat çeken Huawei cep telefonları kullanıcılardan övgü almaya devam ediyor. Bu yazımızda Kamerasıyla Harikalar Yaratan En İyi Huawei Telefon Modelleri hakkında bilgi vereceğiz.

Telefon piyasasının önemli akıllı telefon markalarından birisi olan Huawei, her geçen gün popülerliğini biraz daha artırmaya devam ediyor. Huawei cep telefonlarının en büyük özelliklerinden birisi de yüksek çözünürlüklü kameraya sahip olması.KAMERASIYLA HARİKALAR YARATAN EN İYİ HUAWEİ TELEFON MODELLERİ HANGİLERİDİR?

Kamerasıyla Harikalar Yaratan En İyi Huawei Telefon Modelleri şu şekilde sıralanıyor;

 • Huawei P30 Pro
 • Huawei Mate 20 Pro
 • Huawei P30
 • Huawei Mate 40 Pro
 • Huawei P40 Pro
 • Huawei P40
 • Huawei Mate 30 Pro
 • Huawei P40 Pro Plus
 • Huawei Mate 20
 • Huawei P20 Pro
 • Huawei P30 Lite
 • Huawei Mate Xs

HUAWEİ P30 PRO AKILLI TELEFON ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Huawei P30 Pro akıllı telefon modeli, kamerası en iyi Huawei modellerinden birisidir. Android V9 Pie işletim sistemi kullanan bu modelde 6,47 inç ekran bulunmaktadır. 8 GB RAM bulunan modelde 1080 x 2340 piksel OLED ekranın yanı sıra 4 çekirdekli işlemci de yer almaktadır. Kamerası ile dikkat çeken bu modelde 40 + 8 + 20 MP kameralara ek olarak 3D özellikli sensör de dikkat çekmektedir. Ön kamerası 32 MP olan bu telefon markanın ilgi çeken modellerinden birisidir.

HUAWEİ MATE 20 PRO AKILLI TELEFON ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Huawei Mate 20 Pro akıllı telefon modeli, kamerası en iyi Huawei modellerinden birisidir. Tasarımı ile dikkat çekmeyi başaran bu model genmiş açılı kamerası ile harika görüntüler elde etmeyi sağlamaktadır. 6,39 inç ekranı ile dikkat çeken modelde 1440 x 3120 piksel çözünürlük bulunmaktadır. 40 + 8 + 20 MP arka kameraya sahip olan model ile 4K kalitesinde video çekmek mümkündür. Ön kamerası 24 MP olan bu akıllı telefonda birbirinden kaliteli fotoğraflar çekmek mümkündür.

HUAWEİ P30 AKILLI TELEFON ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Huawei P30 akıllı telefon modeli, kamerası en iyi Huawei modellerinden birisidir. 6,1 inç ekrana sahip olan bu modelde 40 + 8 + 16 MP kameranın yanı sıra 4K video çekimine fırsat veren OLED ekran da bulunmaktadır. Ön kamerası 32 MP olan bu telefon modelinde oldukça kaliteli görüntü elde etmek mümkündür.

HUAWEİ MATE 40 PRO AKILLI TELEFON ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Huawei Mate 40 Pro akıllı telefon modeli, kamerası en iyi Huawei modellerinden birisidir. 6,76 inç ekrana sahip olan bu modelde 8 GB RAM ve 512 GB dahili hafıza bulunmaktadır. Hem ön hem de arka kamerası ile 4K video kalitesi sunan modelde yüksek kamera çözünürlüğü oldukça kaliteli görüntüler elde edilmesini sağlamaktadır.

HUAWEİ P40 PRO AKILLI TELEFON ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Huawei P40 Pro akıllı telefon modeli, kamerası en iyi Huawei modellerinden birisidir. 6,58 inç ekrana sahip olan bu telefon modeli 50 MP arka ana kamerası ile dikkatleri çekmeyi başarmaktadır. 50 + 12 + 40 MP çözünürlükte 3 kameraya sahip olan akıllı telefonda bulunan 3D sensörü sayesinde kaliteli videolar çekmek mümkündür. Ön kamerası 32 MP olan model ile 4K çözünürlüklü videolar kolaylıkla çekilebilmektedir.

HUAWEİ P40 AKILLI TELEFON ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Huawei P40 akıllı telefon modeli, kamerası en iyi Huawei modellerinden birisidir. 6,1 inç ekrana sahip olan bu modelde 256 GB dahili bellek ve 8 GB RAM bulunmaktadır. 50 MP 4 K çözünürlüklü ana kameraya sahip olan modelin 50 + 8 + 16 MP arka kameralarının yanı sıra 32 MP çözünürlüklü ön kamerası bulunmaktadır. Kameralarının yüksek çözünürlükte olması 4K videolar çekilmesini de sağlamaktadır.

HUAWEİ MATE 30 PRO AKILLI TELEFON ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Huawei Mate 30 Pro akıllı telefon modeli, kamerası en iyi Huawei modellerinden birisidir. 6,53 inç ekrana sahip olan bu modelde 40 MP arka kamera bulunmaktadır. Bu çözünürlük sayesinde 4K videolar çekmek mümkün olmaktadır. 40 + 8 + 40 MP çözünürlükte arka kameraya sahip olan akıllı telefon modelinin 32 MP ön kamerası da bulunmaktadır.

HUAWEİ P40 PRO PLUS AKILLI TELEFON ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Huawei P40 Pro Plus akıllı telefon modeli, kamerası en iyi Huawei modellerinden birisidir. 6,58 inç ekrana sahip olan bu modelde 50 MP arka kamera ve 4K çözünürlüklü video çekme şansı bulunmaktadır. Arka kamera çözünürlükleri 50 + 8 + 8 + 40 MP olan bu akıllı telefonun 32 MP ön kamerası bulunmaktadır. Kamera çözünürlükleri sayesinde yüksek kaliteli videolar çekmek mümkün olacaktır.

HUAWEİ MATE 20 AKILLI TELEFON ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Huawei Mate 20 akıllı telefon modeli, kamerası en iyi Huawei modellerinden birisidir. 6,53 inç ekrana sahip olan bu modelde 16 MP arka kamera bulunmaktadır. 12 + 8 + 16 MP arka kamera çözünürlüğüne sahip olan bu model ile 4K çözünürlükte video çekmek mümkündür. Ön kamerası 24 MP olan akıllı telefon modelinde 1080p kalitede videolar çekilebilmektedir.

HUAWEİ P20 PRO AKILLI TELEFON ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Huawei P20 Pro akıllı telefon modeli, kamerası en iyi Huawei modellerinden birisidir. 6,10 inç ekrana sahip olan bu modelde 40 GB arka kamera çözünürlüğü sayesinde kaliteli çekim yapmak mümkün olmaktadır. 40 + 8 + 20 MP arka kamerası bulunan bu modelin ön kamerası ise 24 MP çözünürlüktedir. Yüksek çözünürlüğü sayesinde kaliteli çekim yapmak mümkün olacaktır.

HUAWEİ P30 LİTE AKILLI TELEFON ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Huawei P30 Lite akıllı telefon modeli, kamerası en iyi Huawei modellerinden birisidir. 6,15 inç ekrana sahip olan bu modelde 48 MP arka kamera bulunmaktadır. 4 GB RAM’ e sahip olan bu modelde 48 + 8 + 2 MP arka kamerası bulunan akıllı telefon 24 MP ve 32 MP olmak üzere iki farklı ön kamera çözünürlüğü bulunmaktadır. Bu çözünürlükler sayesinde kaliteli fotoğraf ve video çekimi sağlamak mümkün olacaktır.

HUAWEİ MATE XS AKILLI TELEFON ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Huawei Mate Xs akıllı telefon modeli, kamerası en iyi Huawei modellerinden birisidir. 8,0 inç ekrana sahip olan bu akıllı telefon modeli 40 MP arka kamera çözünürlüğü ile dikkat çekmektedir. 4 K çözünürlüklü video çekme şansı sunan akıllı telefon modeli ile kaliteli fotoğraf ve video çekmek mümkün olmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

77
754 Paylaşım, 77 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
96
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
96
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
96
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
60
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir