Kalıcı Kokulu Ve Doğal Duş Jeli Markaları 


62
604 Paylaşım, 62 points

Duş jeli, hem kadınlar hem de erkekler için banyonun vazgeçilmezleri arasındadır. Banyodan çıktığında etrafa mis gibi kokular saçmak isteyen herkesin vazgeçilmezleri arasında yer alan duş jelleri özellikle kalıcı kokulu ve doğal markalardan tercih edilmektedir. Bu yazımızda Kalıcı Kokulu Ve Doğal Duş Jeli Markaları hakkında bilgi vereceğiz.

Piyasada farklı kalitede ve özelliklerde duş jeli bulmak mümkündür. Duş jellerinin bazıları doğal ve kalıcı kokuya sahipken bazıları saniyeler içerisinde etkisini kaybedebilir. Bu nedenle duş jeli alan birçok kişi kalıcılığına ve doğallığına dikkat etmektedir.KALICI KOKULU VE DOĞAL DUŞ JELİ MARKALARI NELERDİR?

Kalıcı Kokulu Ve Doğal Duş Jeli Markaları şu şekilde sıralanır;

 • Duru Fresh Sensations Okyanus Esintisi Duş Jeli
 • Pelmolive Arıma Sensations Feel The Massage Duş Jeli,
 • Duru Natural Olive Zeytinyağı Özlü Duş Jeli
 • Avon Whte Lily Zambak Banyo Köpüğü Ve Duş Jeli
 • Le Petit Marseillais Narlu Duş Jeli
 • Pure Line Yasemin Sarı Kantoron Duş Jeli
 • La Roche Posay Lipikar Sydnet Duş Jeli
 • Farmasi Dr. C. Tuna Çayağacı Duş Jeli
 • Nivea Creme Care Duş Jeli
 • Prozinc Nemlendirici Duş Jeli
 • Nuxe Yüz Ve Vücut Yıkama Jeli
 • Rebul Duş Jeli
 • Le Petit Marseillais Vanilya Sütlü Duş Jeli
 • Faberlic Vita Mania Vitaminli Duş Jeli
 • Sebamed Zeytinyağlı Yüz Ve Vücut Jeli

DURU FRESH SENSATİONS OKYANUS ESİNTİSİ DUŞ JELİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Duru Fresh Sensations Okyanus Esintisi Duş Jeli, en çok tercih edilen duş jeli markalarından birisidir. Okyanus esintisinin ferahlığını hissetmek isteyenler için hazırlanan duş jeli özel formülü sayesinde cildi canlandırır ve temizler. Ölü hücrelerden arındırma özelliğine sahip olan duş jeli, cildin parlamasını da sağlamaktadır.

PALMOLİVE AROMA SENSATİONS FEEL THE MASSAGE DUŞ JELİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Palmolive Aroma Sensations Feel The Massage Duş Jeli, en çok tercih edilen duş jeli markalarından birisidir. İçerisinde Aloe vera bulunan bu duş jeli, bu özelliği sayesinde cildin hem yenilenmesi hem de temiz kalmasını sağlamaktadır. Ölü deniz tuzu ve su nanesi özü bulunan duş jeli ölü derilerin temizlenmesi konusunda da oldukça etkilidir.

DURU NATURAL OLİVE ZEYTİNYAĞI ÖZLÜ DUŞ JELİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Duru Natural Olive Zeytinyağı Özlü duş jeli, en çok tercih edilen duş jeli markalarından birisidir. Zeytinyağı özü içeriği sayesinde arındırıcı ve ölü hücrelerden temizleyici etkileri sunan duş jeli, içerdiği %100 zeytinyağı sayesinde cildin nemlenmesini de sağlamaktadır.

AVON WHİTE LİLY ZAMBAK BANYO KÖPÜĞÜ VE DUŞ JELİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Avon White Lily Zambak Banyo Köpüğü ve Duş Jeli, en çok tercih edilen duş jeli markalarından birisidir. Tüm cilt tipleri ile uyumlu olan bu duş jeli, zambak kokusu ile kullanıcılara mis gibi bir koku garantisi vermektedir. Cildi arındıran özelliği bulunan duş jeli, bol su ile köpürtülerek kullanılmalıdır.

LE PETİT MARSEİLLAİS NARLI DUŞ JELİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Le Petit Marseillais Narlı Duş Jeli, en çok tercih edilen duş jeli markalarından birisidir. Beyaz şeftali ve nektarin birleşmesiyle oluşan duş jeli, cildin yumuşacık olmasını ve nemlenmesini sağlamaktadır. Hafif ve kolay köpüren yapısı sayesinde büyük ilgi gören duş jellerinden birisidir.

PURE LİNE YASEMİN VE SARI KANTARON DUŞ JELİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Pure Line Yasemin ve Sarı Kantaron Duş Jeli, en çok tercih edilen duş jeli markalarından birisidir. 12 saat boyunca kalıcı koku garantisi veren marka, %100 doğal içeriğe sahiptir. Yasemin ve kantaron kokusuna sahip olan bu duş jeli, cildi tamamen arındırma özelliği de sunmaktadır.

LA ROCHE POSAY LİPİKAR SYDNET DUŞ JELİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

La Roche Posay Lipikar Sydnet duş jeli, en çok tercih edilen duş jel markalarından birisidir. Cildi anında temizleme özelliğine sahip olan duş jeli, 24 saat boyunca cildi nemlendirir. Cildi parlatma özelliği de bulunan bu marka, ölü derilerin temizlenmesi ve gözeneklerin açılmasını da sağlamaktadır.

FARMASİ DR. C. TUNA ÇAY AĞACI DUŞ JELİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Farmasi Dr. C. Tuna Çay Ağacı Duş Jeli, en çok tercih edilen duş jeli markalarından birisidir. Cildi ferahlatma özelliğine sahip olan duş jeli aynı zamanda nem dengesini de sağlamaktadır. Yoğun köpüklü formülü sayesinde cildi tamamen arındıran duş jeli, cildin pürüzsüz hale gelmesini de sağlamaktadır.

NİVEA CREME CARE DUŞ JELİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Nivea Creme Care Duş Jeli, en çok tercih edilen duş jeli markalarından birisidir. Cildi nemlendirmesinin yanı sıra bakım da yapan duş jeli, her türlü ciltte sorunsuz şekilde kullanılabilir. Dermatolojik olarak onaylanmış olan duş jeli, güvenle kullanılabilir.

PROZİNC NEMLENDİRİCİ DUŞ JELİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Prozinc Nemlendirici Duş Jeli, en çok tercih edilen duş jeli markalarından birisidir. Tercihen şampuan olarak da kullanılabilen bu ürün kepekten kurtulma konusunda da oldukça başarılıdır. İçeriğinde yer alan ardış katranı, salisik asit, allontoin, ihtamol sayesinde vücuttaki yağ dengesinin kontrol altına alınmasını sağlar.

NUXE YÜZ VE VÜCUT YIKAMA JELİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Nuxe Yüz ve Vücut Yıkama Jeli, en çok tercih edilen duş jeli markalarından birisidir. Her türlü cilt tipi ile uyumlu olan duş jeli, cilde tazelik ve yumuşaklık sunmaktadır. Akasya ağacı ve ayçiçeği yağları ile zenginleştirilmiş olan duş jeli, cildi nazik şekilde temizleme ve masaj yapma özelliklerine sahiptir.

REBUL DUŞ JELİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Rebul Duş Jeli, en çok tercih edilen duş jeli markalarından birisidir. İçeriğinde bulunan ananas ve yeşil biberiye sayesinde uzun süre kalıcı bir kokuya sahiptir. Solmuş ve nemini kaybetmiş olan cildin beslenmesini ve eski parlaklığına kavuşmasını sağlar.

LE PETİT MARSEİLLAİS VANİLYA SÜTLÜ DUŞ JELİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Le Petit Marseillais Vanilya Sütlü Duş Jeli, en çok tercih edilen duş jeli markalarından birisidir. İçerdiği vanilya sütü sayesinde cildi nazikçe temizleyen duş jeli, cildin yumuşacık olması ve kalıcı kokuya sahip olmak için kullanılır. Cildi nemlendirme özelliğine sahip olan duş jeli, aynı zamanda nemin vücutta depolanmasını da sağlamaktadır.

FABERLİC VİTA MANİA VİTAMİNLİ DUŞ JELİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Faberlic Vita Mania Vitaminli Duş Jeli, en çok tercih edilen duş jeli markalarından birisidir. Doğal ve sağlıklı bir duş jeli olan bu marka, içerdiği meyve kokteyli sayesinde parfümlü bir his sağlar. İçeriğindeki proteinler sayesinde cildi besleme özelliğine de sahiptir.

SEBAMED ZEYTİNYAĞLI YÜZ VE VÜCUT JELİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Sebamed Zeytinyağlı Yüz ve Vücut Jeli, en çok tercih edilen duş jeli markalarından birisidir. Ufacık bir damlasıyla bile derinlemesine temizlik sağlayan duş jeli, cildin nemlenmesi ve parlamasını sağlamaktadır. Bu duş jelinin en büyük özelliklerinden birisi de vücutta oluşabilecek mantarı engellemeyi başarmasıdır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

62
604 Paylaşım, 62 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
120
Şaşkın
Başarısız Başarısız
84
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
120
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
120
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
84
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir