Kahve Dünyası Bayilik Nasıl Alınır Başvuru Şartları Nelerdir?


85
817 Paylaşım, 85 points

Kahve, birçok insan için vazgeçilmezler arasındadır. Kahvesiz güne başlayamayan ya da gün içerisinde çok sayıda kahve tüketen kişiler, en fazla kahve evi ya da cafeleri tercih etmektedir. Müşteri potansiyeli oldukça yüksek olan kahve firmalarının başında Kahve Dünyası gelir. Kahve Dünyası, her gün yüzlerce müşteri ağırlayan oldukça işlek kahve evlerinden birisidir. Bu kadar çok talep görmesi, sektöre gireceklerin de kahve Dünyası bayiliği almasını sağlamaktadır. Bu yazımızda Kahve Dünyası bayilik nasıl alınır, Kahve Dünyası bayilik başvuru şartları nelerdir sorularına cevap vereceğiz.

KAHVE DÜNYASI NEDİR?

Kahve Dünyası, 2004 yılından bu yana ülkemizde faaliyet göstermektedir. İstanbul Eminönü şubesi ile hayata geçen Kahve Dünyası, kısa sürede oldukça büyük ve ünlü bir kahve zinciri haline gelmiştir. Kendisine has bir konsepte sahip olan Kahve Dünyası, müşterilerine sunduğu birbirinden lezzetli kahve seçenekleri ile ilgi odağı olmaya devam etmektedir.Müşteri memnuniyeti oldukça yüksel olan Kahve Dünyası, pozitif yöndeki ilerleyişini bayilik vererek daha da ileriye götürmeyi amaçlar. Bu nedenle kahve sektörüne girmeyi düşünenlerin ilk tercihi, Kahve Dünyası bayiliği olmaktadır.

KAHVE DÜNYASINDA HANGİ ÜRÜNLER SATILIR?

Kahve Dünyası firması birçok farklı ürünün satışını üstlenir. Kahve Dünyası’nda satılan ürünler şu şekildedir;

 • Sıcak ve soğuk kahve çeşitleri
 • Çay
 • Sıcak çikolata
 • Salep
 • Sıcak içecekler
 • Çikolata
 • Dondurma
 • Unlu mamuller
 • Hediyelik ürünler
 • Paketli ürünler
 • Aksesuarlar (fincan takımı, kahve makinesi gibi)

KAHVE DÜNYASI BAYİLİK NASIL ALINIR?

Kahve Dünyası, sürekli büyüyen bir firmadır. Bu büyümesinin başlıca nedenlerinden birisi ise verdiği bayilik imkanıdır. 2014 yılından bu yana bayilik vermeye devam eden Kahve Dünyası, Franchise yöntemi ile bayilik fırsatı sunmaktadır.

“En iyi kahve evi” unvanına sahip olan Kahve Dünyası bayiliğini almak için oldukça zorlu şartları kabul etmek gerekir. marka olarak çok kaliteli hizmet verdiğinin altını her fırsatta çizen Kahve Dünyası, kolay kolay dışarıya bayilik veren bir firma değildir. genel olarak kendi içerisinde bayilikler açmaktadır.

KAHVE DÜNYASI BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

Kahve Dünyası, mümkün olduğunca bayilik vermemeye gayret gösterir. Bu durumun başlıca nedeni, kahve dünyası markasının kalitesini düşürmemektir. Tüm işleyişi yönetmek ve elinin altında tutmak isteyen marka, Franchise yöntemi ile maddi durumu çok iyi olan ve markayı daha da ileriye taşıyabileceğine inandıkları kişilere bayilik şansı sunarlar.

Franchise bayilik yönteminde, Kahve Dünyası bayiliği almak isteyen kişilere ve çalışanlarına özel eğitim programı uygulanır. Bu programda gerek kahveler hakkında gerek Kahve Dünyası işleyişi hakkında detaylı bilgilendirmeler yapılır. Türkiye genelinde Kahve Dünyası bayiliği almak için bu eğitimleri mutlaka almak gerekmektedir.

Kahve Dünyası bayiliği için büyük bir alan sahibi olmak da önemlidir. Genel olarak geniş alanlarda hizmet veren kahve Dünyası, en az 80 metrekarelik bir alana sahip olan kişiler ile bayilik görüşmesi gerçekleştirir. Bayilik konusunda anlaşmanın sağlanması ve eğitim süresi ardından gerekli sermayenin sunulması ile Kahve Dünyası olacak alanın dekorasyon ve düzenlemeleri gerçekleştirilecektir.

KAHVE DÜNYASI BAYİLİK ÜCRETİ NE KADARDIR?

Kahve Dünyası bayilik ücreti için net bir rakam söylemek mümkün değildir. Bu ücret, Kahve Dünyası bayiliğinin açılacağı şehre ve alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Ancak bilinmesi gereken, Kahve Dünyası bayiliği sayesinde kar marjının %200 olacağıdır.

KAHVE DÜNYASI BAYİLİĞİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?

Kahve Dünyası bayiliği, zor alınan bir bayilik olmakla birlikte çok fazla avantaj da sağlar. Kahve Dünyası bayilik avantajları şu şekildedir;

 • Yer seçimi konusunda firma desteği sunulur
 • En fazla kazanç sağlayacak alanlar, öneri olarak sunulur
 • Uzmanlardan oluşan Kahve Dünyası ekibi, bayinin verimliliğinin artması için alanı en iti şekilde dekore eder
 • Tüm bayilere aşamalı olarak sürekli eğitimler verilir
 • Deneyimli bir ekipten oluşan faaliyet ekibi, bayilere sürekli olarak destek sağlar
 • Kahve Dünyası markasını daha da güçlendirmek için bayilere sadık müşteri tabanı oluşturulur
 • Yüksek standartlarda bayilikler oluşmasını sağlar
 • Kazancın kısa sürede ikiye katlanması için çalışır

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

85
817 Paylaşım, 85 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
50
Şaşkın
Başarısız Başarısız
16
Başarısız
Komik Komik
134
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
54
Helal Olsun!
lol lol
86
lol
Aşk Aşk
76
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
52
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
13
Kazandım!
Pinar

2 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir