İzlenmesi Gereken En İyi 10 Japon Dizisi


56
544 Paylaşım, 56 points

Asya yapımı diziler dendiği zaman akla ilk gelen Japon dizileri oluyor. Romantizmi, aksiyonu ve macerayı bir arada sunan Japon dizileri, geniş bir hayran kitleri tarafından yakından takip ediliyor. Bu yazımızda Japon dizisi izlemeyi sevenler için İzlenmesi Gereken En İyi 10 Japon Dizisi hakkında bilgi vereceğiz.

Japon dizileri konuları ve oyuncuları ile ilgi çekmeye devam ediyor. Oldukça geniş bir izleyici kitlesi bulunan Japon dizileri arasında bazıları var ki açık ara ön plana çıkmayı başarıyor. Bu diziler, hem içerikleri sayesinde büyük bir ilgi ile takip ediliyor.İZLENMESİ GEREKEN EN İYİ 10 JAPON DİZİSİ HANGİLERİDİR?

İzlenmesi Gereken En İyi 10 Japon Dizisi şu şekilde sıralanıyor;

  • Alice İn Borderland (2020) – IMDB: 7,7
  • 24 Japan (2020) – IMDB: 5,8
  • Love Begins When The Money Ends (2020) – IMDB: 6,8
  • K2: Dodgy Badge Brothers (2020) – IMDB: 6,0
  • 35 Years Old Girl (2020) – IMDB: 6,4
  • Mıu 404 (2020) – IMDB: 6,4
  • Switched (2018) – IMDB: 7,1
  • Love And Fortune (2018) – IMDB: 7,0
  • Re: Mind (2017) – IMDB: 5,0
  • The Naked Director (2019) – IMDB: 7,7

ALİCE İN BORDERLAND DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Alice in Borderland dizisi, izlenmesi gereken en iyi 10 Japon dizisinden birisidir. Dizide, bir grup gencin paralel evrende yer alan Tokyo2ya gitmesi ve acımasız oyunlarla dolu olan bu yeni dünyada hayatta kalabilmek için kendilerine verilen görevleri tek tek yerine getirme mücadeleleri konu edilmektedir.

24 JAPAN DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

24 Japan dizisi, izlenmesi gereken en iyi 10 Japon dizisinden birisidir. Dizide, terörle mücadele biriminin en güçlü komiserlerinden birisi olan Genba Shido isimli komiserin suç dünyasını dize getirmek için verdiği zorlu mücadele ve günlük hayatta yaşadığı sorunlar konu edilmektedir.

LOVE BEGİNS WHEN THE MONEY ENDS DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Love Begins When the Money Ends dizisi, izlenmesi gereken en iyi 10 Japon dizisinden birisidir. Dizide, bir oyuncakçıda işe başlayan ve oldukça tutumlu olan Reiko Kuki isimli genç kızın aşık olduğu ve çok savurgan olmasıyla bilinen patronun oğlu Adam Keita Saruwatari ile birlikte çalışmaya başlaması sonrasın yaşanan olaylar konu edilmektedir.

K2: DODGY BADGE BROTHERS DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

K2: dodgy Badge Brothers dizisi, izlenmesi gereken en iyi 10 Japon dizisinden birisidir. Dizide, iki genç dedektifin suçlulara karşı birlikte verdikleri farklı ve oldukça komik mücadele ve karşılarına çıkan tüm zorlukların üzerinden gelmeleri konu edilmektedir.

 

35 YEARS OLD GİRL DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

35 Years Old Girl dizisi, izlenmesi gereken en iyi 10 Japon dizisinden birisidir. Dizide, 10 yaşındayken bitkisel hayata giren ve 35 yaşına geldiğinde uyanan ancak kalbi ve aklı hala 10 yaşında kalmış olan genç bir kadının uyandığı dünyaya alışmak için verdiği komik mücadele konu edilmektedir.

MIU 404 DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Mıu 404 dizisi, izlenmesi gereken en iyi 10 Japon dizisinden birisidir. Dizide, olayları 24 saat içerisinde çözmekle görevli olan bir ekibe katılan zeki ve çalışkanlığı ile bilinen dedektif Kazumi ve ona ortak olarak verilen polis memuru Ibuki Ai’ nin birlikte verdikleri mücadele konu edilmektedir.

SWİTCHED DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Switched dizisi, izlenmesi gereken en iyi 10 Japon dizisinden birisidir. Dizide, mükemmel bir hayat sahip olan ve çok mutlu yaşayan Ayumi isimli lise öğrencisinin sınıf arkadaşı Zenko’ nun saldırısına uğraması sonrasında hayatının alt üst olması ve yaşadığı zorbalıklar konu edilmektedir.

LOVE AND FORTUNE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Love and Fortune dizisi, izlenmesi gereken en iyi 10 Japon dizisinden birisidir. Dizide, 30’ lu yaşlarda olan ve sevgilisi ile birtakım sorunlar yaşayan Wako isimli genç bir kadının karşısına çıkan liseli Yumeaki ile tanışması ve ona aşık olması sonrasında yaşadıkları konu edilmektedir.

RE: MİND DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Re: Mind dizisi, izlenmesi gereken en iyi 10 Japon dizisinden birisidir. Dizide, uyandıkları zaman kendilerini hapishanede bulan ve ayaklarında prangalar olan 11 lise öğrencisinin bu hapishaneye neden düştüklerini anlamak ve buradan kurtulmak için verdikleri mücadele konu edilmektedir.

THE NAKED DİRECTOR DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

The Naked Director dizisi, izlenmesi gereken en iyi 10 Japon dizisinden birisidir. Dizide, beyaz yakalı bir çalışanken işinden kovulan ve ardından kendisini film sektörüne atarak erotik filmler çekmeye başlayan ve bunu çıplak olarak yapan genç bir adamın yaşadıkları konu edilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

56
544 Paylaşım, 56 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
24
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
72
Helal Olsun!
lol lol
108
lol
Aşk Aşk
96
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
72
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir