İzlemekten Keyif Alacağınız Az Bilinen 10 Youtube Kanalı


74
734 Paylaşım, 74 points

Youtube, hemen her yaştan insanın büyük keyifle video izlemesini sağlayan bir paylaşım sitesidir. Youtube ‘ da her konu ile alakalı videolar bulmak mümkündür. Youtube üzerinden bilgilendirici olduğu kadar eğlenceli de çok sayıda video bulunur. Ancak bazı videolar vardır ki izlemesi keyif verdiği halde çok kişi tarafından bilinmez. Bu yazımızda İzlemekten Keyif Alacağınız Az Bilinen 10 Youtube Kanalı hakkında bilgi vereceğiz.

İZLEMEKTEN KEYİF ALACAĞINIZ AZ BİLİNEN 10 YOUTUBE KANALI HANGİSİDİR?

İzlemekten Keyif Alacağınız Az Bilinen 10 Youtube Kanalı şu şekilde sıralanır;

  • Daire
  • Konumuz Ne TV – Mesut Süre ile İlişki Testi
  • Şok – O – Pop
  • Chaby Han – 3 Yabancı 1 Türk
  • Nebuch
  • 140 Journos
  • Bant Magazine
  • Emir Yargın’ la Çakal Lezzetler
  • Cep Hikayeleri
  • Kamusal MizahDAİRE YOUTUBE KANALININ İÇERİĞİ NEDİR?

Daire Youtube kanalı, her hafta yaratıcılığı ve zevkli dekorasyonu ile dikkat çekici döşenmiş olan evleri gezme şansını sunan bir video kanalıdır. Bu kanalda her hafta bir kişinin muhteşem özelliklere sahip evini ve bu evin sahiplerini tanıma fırsatı sunulur. Daire isimli kanalı takip eden ve videolarını izleyen kişilerin kendi evlerinde ufak dekorasyonlar yapmak için farklı fikirlere sahip olması sağlanıyor.

KONUMUZ NE TV – MESUT SÜRE İLE İLİŞTİ TESTİ YOUTUBE KANALININ İÇERİĞİ NEDİR?

Konumuz Ne TV – Mesut Süre ile İlişki Testi Youtube kanalı, uzun yıllardır radyoculuk yapan Mesut Süre’ nin hazırladığı bir video kanalıdır. Bu kanalda, ilişkiler ile ilgili ilginç testler ve analizler yapılmaktadır. Radyoyu çok fazla dinlemeyen kişilerin Mesut Süre’ yi görme şansına da sahip olduğu bu kanaldaki videolarla eğlenceli vakit geçirilebilir.

ŞOK – O – POP YOUTUBE KANALI İÇERİĞİ NEDİR?

Şok – O – Pop Youtube kanalı, magazin sevmeyen insanların bile dikkatini çekmeyi başaran ve büyük araştırmalar sonucunda kimsenin bilmediği özel bilgileri paylaşan bir video kanalıdır. Nostaljik magazin yayıncısı olarak da isimlendirilen bu kanalda magazin programlarına göre daha gizli kalmış olan bilgiler samimi ve birazda mizahi bir dille anlatılmaktadır. Videolarda verilen bilgiler, uzun süre yapılan araştırmalar ve derlemeler sonucunda oluşturulur.

CHABY HAN – 3 YABANCI 1 TÜRK YOUTUBE KANALI İÇERİĞİ NEDİR?

Chaby Han – 3 Yabancı 1 Türk Youtube kanalı, küçük yaşta ailesiyle birlikte Türkiye’ye yerleşen ve bir Türk gibi davranan Koreli Chaby Han’ın video kanalıdır. Bu kanalda 3 yabancı kökenli ve 1 Türk’ten oluşan sunucular bir arada eğlenceli ve öğretici bir video hazırlamaktadır. Kanalda yayınlanan videolarda kültürlerin birbirleri ile kıyaslanması ve farklılıkların gözlenmesi eğlenceli şekilde yapılır.

NEBUCH YOUTUBE KANALI İÇERİĞİ NEDİR?

Nebuch Youtube kanalı, izlenme gibi bir kaygı taşımayan bir araştırmacı yazarın hazırladığı video kanalıdır. Bu kanalda bilgi ve kültür dağarcığını geliştirmek isteyenler için birbirinden önemli bilgiler verilmektedir. Oldukça akıcı anlatıma sahip videolar içeren bu kanalda çok güzel bilgiler öğrenmek mümkündür.

140 JOURNOS YOUTUBE KANALI İÇERİĞİ NEDİR?

140 Journos Youtube kanalı, belgesel tadında videoların yer aldığı bir kanaldır. Türkiye’nin görülmeyen yüzünün anlatıldığı ve gösterildiği bu kanal oldukça başarılı videolar içermektedir. Youtube içerisinde yer alan en kaliteli içerikleri üreten kanallar arasında yer almaktadır.

BANT MAGAZİNE YOUTUBE KANALI İÇERİĞİ NEDİR?

Bant Magazine Youtube kanalı, Melikşah Altuntaş’ın esprili sunumu ile hazırladığı videoları içeren bir kanaldır. Bu kanalda sinemaseverler için bilgi dolu ve eğlenceli içerikler yer almaktadır. İstanbul’un kültür ve sanat organizasyonları hakkında kanal verilen bu kanalda oldukça özgün içerikler yer almaktadır.

EMİR YARGIN’ LA ÇAKAL LEZZETLER YOUTUBE KANALI İÇERİĞİ NEDİR?

Emir Yargın’ la Çakal lezzetler Youtube kanalı, izleyicilere nerede ne yenileceği ile ilgili bilgilerin verildiği bir video kanalıdır. Küçük çakallıklarla sunuculuk yapan Emir Yargın, oldukça keyifli çektiği videolarında semt gezmelerine ve birbirinden güzel tariflere, yemek ipuçlarına yer vermektedir.

CEP HİKAYELERİ YOUTUBE KANALI İÇERİĞİ NEDİR?

Cep Hikayeleri Youtube kanalı, farklı yaşamları tanıtmak ve insanların ilhamını artırmak için hazırlanmış bir video kanalıdır. Bu kanalda esnaflardan sanatçılara kadar birçok insanın hikayesi hakkında bilgi verilmektedir. Cep Hikayeleri kanalında insanları gündelik karmaşasından uzak eğlenceli aktiviteler sunulmaktadır.

KAMUSAL MİZAH YOUTUBE KANALI İÇERİĞİ NEDİR?

Kamusal Mizah Youtube kanalı, belirli bir kitlenin dikkatini çekmeyi başarmış bir video kanalıdır. Absürt komedinin örneklerinden olan bu kanal, çok sık video paylaşımı yapmamakla birlikte kaliteli esprileri ile de izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

74
734 Paylaşım, 74 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
120
Şaşkın
Başarısız Başarısız
84
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
121
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
121
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
84
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir