İşte En Çok Para Kazanan Tiktok’ cular 


57
554 Paylaşım, 57 points

Tik Tok, son yılların en popüler video paylaşım platformu haline geldi. Kısa süreli videolar çekerek paylaşan Tik Tok kullanıcıları, aboneleri sayesinde hem popüler olmayı hem de para kazanmayı başarıyor. Bu yazımızda İşte En Çok Para Kazanan Tiktok’ cular hakkında bilgi vereceğiz.

Tik Tok 7’ den 70’ e herkesin kullandığı çok popüler video paylaşım uygulamalarından birisi. Kısa videolar çekerek ünlü olan çok sayıda ismin bulunduğu Tik Tok uygulaması, birçok kullanıcısına da ciddi anlamda para kazandırıyor.İŞTE EN ÇOK PARA KAZANAN TİKTOK’ CULAR KİMLERDİR?

İşte En Çok Para Kazanan Tiktok’ cular şu şekilde sıralanıyor;

  • Spencer X
  • Q Park
  • Loren Gray
  • Dixie D’Amelio
  • Kira Kosarin
  • Avani Gregg
  • Joe Albanese
  • Addison Rae
  • Charli D’Amelio
  • Michael Le

SPENCER X KİMDİR?

Spencer X, en çok para kazanan Tiktok’ culardan birisidir. Eğlenceli videoları ile dikkat çeken Tiktok fenıomeni, müzik ile yeteneklerini bir araya getirerek çektiği videolar ile büyük beğeni toplamaktadır. Tiktok platformu üzerinden 53,3 milyon takipçisi bulunan Spencer X, Tiktok videoları üzerinden 3,5 milyon dolar kazanmaktadır.

Q PARK KİMDİR?

Q Park, en çok para kazanan Tiktok’ culardan birisidir. Eğlenceli videoları ile kısa sürede dikkat çeken Q Park, birbirinden değişik videoları ile takipçi sayısını çok kısa bir sürede yükseltmiştir. Etrafındaki kişilerin “Ne yapıyor bu değişik?” dediği farklı videolara sahip olan Q Park’ ın Tiktok üzerinden 25,2 milyon takipçisi bulunmaktadır. Q Park, çektiği videolar sayesinde 5,2 milyon dolar kazanmaktadır.

LOREN GRAY KİMDİR?

Loren Gray, en çok para kazanan Tiktok’ culardan birisidir. Çektiği dans videoları ile dikkat çeken Loren Gray, 18 yaşında olmasına rağmen Tiktok platformunun en başarılı ve en çok para kazanan isimlerinden birisidir. Tik tok platformu üzerinden 52,4 milyon takipçisi bulunan Loren Gray, videoları sayesinde 5,3 milyon dolar para kazanmaktadır.

DİXİE D’AMELİO KİMDİR?

Dixie D’Amelio, en çok para kazanan Tiktok’ culardan birisidir. Kardeşi Charli D’Amelio ile birlikte tik tok videoları çeken genç isim, dans performansları ile kısa sürede para kazanmaya başlamıştır. Tik tok platformu üzerinden 52 milyon takipçisi bulunan Dixie D’Amelio, videoları üzerinden 6,5 milyon dolar kazanmaktadır.

KİRA KOSARİN KİMDİR?

Kira Kosarin, en çok para kazanan Tiktok’ culardan birisidir. Spor ve müzik videoları ile kısa sürede popüler bir tik tok kullanıcısı haline gelen genç fenomen, çok kısa bir sürede takipçi sayısını yükselterek platform üzerinden para kazanmaya başlamıştır. Tik tok’ ta 25,8 milyon takipçisi bulunan Kira Kosarin, videoları sayesinde 6,6 milyon dolar kazanmaktadır.

AVANİ GREGG KİMDİR?

Avani Gregg, en çok para kazanan Tiktok’ culardan birisidir. Birbirinden ilginç videoları ile dikkat çeken Avani Gregg, tik tok platformunun en sevilen isimlerinden birisidir. Makyaj videolarının yanı sıra arkadaşları ile birlikte çektiği eğlenceli videolar ile de dikkat çeken Gregg’ in Tik tok üzerinden 33,9 milyon takipçisi bulunmaktadır. Genç isim videoları ile 6,7 milyon dolar kazanmaktadır.

JOE ALBANESE KİMDİR?

Joe Albanase, en çok para kazanan Tiktok’ culardan birisidir. Yaptığı şakaları, kostümlü anıları ve komik kareleri video haline getiren genç isim, en çok takip edilen Tik Tok fenomenlerinden birisidir. Platform üzerinden 30,3 milyon takipçisi bulunan Joe Albanase, videoları sayesinde 8,7 milyon dolar kazanmaktadır.

ADDİSON RAE KİMDİR?

Addison Rae, en çok para kazanan Tiktok’ culardan birisidir.  Müzik, giyim ve eğlenceli videoları ile dikkat çeken Rae, kısa sürede çok fazla takipçi sayısına ulaşmayı başarmıştır. Videoları çok beğenilen genç fenomenin 80,7 milyon takipçisi bulunmaktadır. Addison Rae, tik tok videoları sayesinde 14,7 milyon dolar kazanmaktadır.

CHARLİ D’AMELİO KİMDİR?

Charli D’Amelio, en çok para kazanan Tiktok’ culardan birisidir. Tik tok üzerinden 100 milyon takipçiyi ilk geçen isim olma unvanına sahip olan D’Amelio, çektiği videolar ile kısa sürede para kazanmaya başlamıştır. Genç fenomenin şu anda 116,4 milyon takipçisi bulunmaktadır. Çektiği videolar ile 18,2 milyon dolar kazanmaktadır.

MİCHAEL LE KİMDİR?

Michael Le, en çok para kazanan Tiktok’ culardan birisidir. Ortaya çıkardığı birbirinden ilgi çeken akımlar, dansları ve eğlenceli videoları ile dikkat çeken Le, kısa sürede platform üzerinden para kazanmaya başlamıştır. Tik tok platformunda 48,4 milyon takipçisi bulunan Michael Le, çektiği videolar sayesinde 20,4 milyon dolar kazanmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

57
554 Paylaşım, 57 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
12
Şaşkın
Başarısız Başarısız
96
Başarısız
Komik Komik
84
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
12
Helal Olsun!
lol lol
48
lol
Aşk Aşk
36
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
12
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
96
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir