İŞKUR Kendi Bünyesine Personel Alımı Yapacağını Açıkladı!


82
806 Paylaşım, 82 points

Türkiye İş Kurumu, resmi internet sitesinde yaptığı açıklama kapsamında kendi bünyesinde görevlendirilecek personel alımı yapacağını açıkladı. KPSS şartsız olarak yapılacak personel alımı kapsamında işe alınacak olan personel İŞKUR bünyesinde hazırlanan projelerde görevlendirilecek. Bu yazımızda İŞKUR Kendi Bünyesine Personel Alımı hakkında bilgi vereceğiz.

İŞKUR, özel firmaların ve kamu kurumlarının personel alım ilanlarını düzenli olarak yayımlıyor. İlan kapsamında işe alınacak olan personel İŞKUR’un kendi bünyesinde görevlendirilecek. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı olarak görev yapan İŞKUR, işe aldığı personeli projelerinde görevlendirecek.İŞKUR KENDİ BÜNYESİNE PERSONEL ALIMI YAPACAK

İŞKUR’un kendi bünyesinde görevlendireceği personelin çalışacağı pozisyon grafik tasarımcısı olacak. Grafik tasarımcı olarak görev yapacak olan personel adayları Proje Dünya Bankası ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilecek.

İŞKUR bünyesinde çalışmak üzere işe alınacak olan grafik tasarımcı hizmet alım sözleşmesi ile görevlendirilecek. Aday başvuruları Türkçe özgeçmişleri ile birlikte yapılacak. Özgeçmiş ile başvuruda bulunacak olan adaylar, bu başvuruyu e – posta üzerinden yapacak.

İŞKUR grafik tasarımcısı olarak görev alacak personel, 2020 yılı sonuna kadar görevini sürdürecek. Proje kapsamında görevlendirilecek olan adaylar, projenin tamamlanması ile istihdam süreleri sona erdirilecek.

İŞKUR KENDİ BÜNYESİNE PERSONEL ALIMI ŞARTLARI NELERDİR?

İŞKUR Kendi Bünyesine Personel Alımı için başvuruda bulunacak olan adayların öncelikle belirlenmiş olan şartlara uygun olması gerekecek. Şartlara uygun olan adayların başvuruları olumlu olarak değerlendirmeye alınacak. İŞKUR Kendi Bünyesine Personel Alımı şartları şu şekilde;

 • Adayların Grafik tasarım, iletişim tasarım güzel sanatlar bölümlerinden mezun olmaları,
 • Farklı yabancı dillerinden İngilizce, Arapça, Türkçe dillerinde tasarım yapabilen,
 • Görsel kimlik uygulamalarına hakim olmak ve ileti derecede tasarım çizgisine sahip, portfolyo sunabilecek.
 • Daha önce uluslararası ya da ulusal düzeydeki projelerde görev almış olmaları
 • Tasarım süreçlerinde ekip çalışmasına yatkın bu konuda daha önce tecrübe sahibi olmak,
 • Adobe Programlarından Indesng, Illustrator ve Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilmek ve bu programlar hakkında bilgisi yüksek olması gerekmektedir.
 • Farklı materyaller üzerden uygulama yapabilecek.
 • Tasarım trendlerini yakından takip ederek yeni gelişmelere açık olan, kendi sektörünü yakından takip eden,
 • Avrupa Birliği ve Dünya Bankası iletişim ve görünürlük esasları hakkında tecrübe ve bilgi sahibi olmak,
 • Kamu kurumlarında proje yürütme konusunda deneyim sahibi olmak
 • Seyahat etmesinde herhangi bir engel olamayan, esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen üretmeye istekli olan,
 • Toplumsal farkındalığı arttırılmaya yönelik iletişim görevlerinde bulunmuş ve kendi alanında 5 yıl iş tecrübesine sahip olmak gerekmektedir.

İŞKUR KENDİ BÜNYESİNE PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İŞKUR kendi bünyesine personel alımı başvurusu için adayların hazırladıkları özgeçmişlerini İŞKUR tarafından belirlenmiş olan mail adresine göndermesi gerekiyor. Mail adresine gönderilen başvurular, şartlara uygun olmaları durumunda İŞKUR tarafından değerlendirmeye alınacak.

Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları için İstihdam Desteği Projesi kapsamında görevlendirilecek olan personelin Şubat ayı içerisince başvuruda bulunması gerekiyor. Mail yolu ile gönderilen Özgeçmişe adayların T.C. kimlik numarasını ve pozisyon adını (referans numarası) belirtmesi gerekiyor.

İŞKUR kendi bünyesine personel alımı başvurusu için adayların kullanacakları mail adresi [email protected] olarak belirlenmiş. Özgeçmişini hazırlayan proje tasarımcısı adayları, bu mail üzerinden göndererek başvuru işlemlerini tamamlayacaklardır. Başvuruda bulunan adaylar, Bireysel Danışman seçimi yöntemi göz önünde bulundurularak belirlenecektir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

82
806 Paylaşım, 82 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
15
Şaşkın
Başarısız Başarısız
98
Başarısız
Komik Komik
85
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
14
Helal Olsun!
lol lol
49
lol
Aşk Aşk
36
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
12
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
97
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir