İŞKUR Evde İş İlanları Nelerdir, Kazançları Ne Kadar?


56
763 Paylaşım, 56 points

Her alanda iş arayanların yardımcısı olan İŞKUR, ev hanımları için de istihdam alanları yaratmaktadır. Çalışma fırsatı olmayan ev hanımlarına ev ortamında iş yapma şansını sunan İŞKUR, böylelikle büyük bir ek gelir kapısı da yaratmaktadır. Bu yazımızda İŞKUR evde iş ilanları ve kazançları hakkında bilgi vereceğiz.

EVDEN EK GELİR KAZANMAK MÜMKÜN MÜDÜR?

Günümüz ekonomik şartları ne yazık ki tek maaşla geçinmeye izin vermemektedir. Birçok aile ek gelire ihtiyaç duymaktadır. Ancak dışarıda çalışmaya müsait olmayan ev hanımları, hem günlük işlerini yapabilecek hem de ek gelir kazanabilecek birçok iş alanına da sahip olabilmektedir. Evde iş ilanları İŞKUR tarafından sunulmaktadır. Bu ilanlar üzerinden ev hanımları kolaylıkla evde yapılacak iş bulma şansına sahip olmaktadır.İŞKUR EVDE İŞ FIRSATLARI NELERDİR?

İŞKUR evde çalışmak isteyenler için çok sayıda iş fırsatı sunmaktadır. Evde yapılacak işler hakkında birçok kişi bilgi sahibi değildir. Ancak ek kazanç için yapılabilecek çok sayıda evde iş fırsatı bulunmaktadır. Bu fırsatların bazıları İŞKUR tarafından sunulmaktadır. İŞKUR evde iş ilanları arasında ilgi görenler vardır. En çok tercih edilen İŞKUR evde iş ilanları şu şekildedir;

 • Evde galoş ve bone paketleme
 • Evde mandal montajlama ve paketleme
 • Evde gömlek yakası dikme

İŞKUR EVDE GALOŞ VE BONE PAKETLEME İŞİ NEDİR?

İŞKUR tarafından sunulan ilk evde iş fırsatı, galoş ve bone paketleme işidir. Hijyen açısından en fazla ihtiyaç duyulan gereçler olarak galoş ve bone gösterilebilmektedir. Galoş ve bonelerin yapım aşaması fabrikalarda gerçekleştirilmektedir. Bu aşamanın ardından paketleme kısmında ek gelir arayanlardan destek alınmaktadır.

İŞKUR EVDE GALOŞ VE BONE PAKETLEME İŞİ NASIL ALINIR?

İŞKUR galoş ve bone paketleme işini almak oldukça kolaydır. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanları takip ederek kısa sürede paketleme işi alınabilecektir. Birçok fabrika, paketleme işini İŞKUR üzerinden vermektedir. Site üzerinden ilan takibi yaparak kısa sürede galoş ve bone paketleme işine sahip olmak mümkün olacaktır.

İŞKUR EVDE GALOŞ VE BONE PAKETLEME İŞİ KAZANCI NE KADARDIR?

İŞKUR galoş ve bone paketleme işi kazancı, paket başına hesaplanmaktadır. Güncel paketleme ücretleri paket başına 50 – 75 kuruş olarak belirlenmiştir. Kişi bir ayda kaç galoş ve bone paketleme yaparsa o kadar ek gelir kazanma şansına sahip olacaktır.

İŞKUR EVDE MANDAL MONTAJLAMA VE PAKETLEME İŞİ NEDİR?

İŞKUR tarafından sunulan işler arasında en tercih edilenlerden birisi mandal montajlama ve paketleme işidir. Mandallar her zaman ihtiyaç duyulan gereçlerden birisidir. Bu nedenle mandal montajlama ve paketleme işini yapacak kişilere her zaman ihtiyaç duyulmaktadır.

İŞKUR EVDE MANDAL MONTAJLAMA VE PAKETLEME İŞİ NASIL ALINIR?

 İŞKUR mandal montajlama ve paketleme işi, genel olarak İŞKUR sitesi üzerinden verilen ilanlarla alınmaktadır. Mandal üretimi yapan fabrikalar, İŞKUR üzerinden verdikleri iş ilanları ile montaj ve paketleme elemanı aramaktadır. İŞKUR üzerinden bu fabrikaların iş ilanlarını takip ederek ek iş fırsatı yakalamak mümkün olacaktır.

İŞKUR EVDE MANDAL MONTAJLAMA VE PAKETLEME İŞİ KAZANCI NE KADARDIR?

İŞKUR mandal montajlama ve paketleme işi kazancı, oldukça karşı ek iş seçeneklerinden birisidir. Başvuru yapan kişiye 50 bin – 100 bin civarı mandal gönderilmektedir. Farklı renk ve ebattaki mandalları eşleştirerek paketleyen ev hanımları, bu iş karşılığında 1,500 TL kazanma şansına sahip olacaktır.

İŞKUR EVDE GÖMLEK YAKASI DİKME İŞİ NEDİR?

Tekstil ürünlerinin imalatı ülkemizde oldukça yaygındır. Tekstil sektörünün oldukça geniş bir Pazar olması nedeniyle birçok kişiye evde ek gelir fırsatı sunulmaktadır. Evde gömlek yakası dikme işi, diğer evde iş seçeneklerinden biraz daha zorlu olabilmektedir.

İŞKUR EVDE GÖMLEK YAKASI DİKME İŞİ NASIL ALINIR?

İŞKUR evde gömlek yakası dikme işi için İŞKUR internet sitesindeki iş ilanları takip edilmelidir. Tekstil firmaları bu iş ile alakalı ilanları İŞKUR üzerinden yayınlamaktadır. Bu ilanları takip ederek kısa sürede evde ek iş fırsatı yakalamak mümkün olacaktır.

İŞKUR EVDE GÖMLEK YAKASI DİKME İŞİ KAZANCI NE KADARDIR?

İŞKUR evde gömlek yakası dikme işi kazancı, yapılacak işleme göre değişiklik göstermektedir. Bazı yakalar düz talep edilirken, bazı yakalara işleme yapmak gerekmektedir. Ortalama söylemek gerekirse, evde gömlek dikçe işi ücreti, gömlek başına 3 – 5 TL olarak söylenebilmektedir. Ay içerisinde yapılan gömlek işine göre net kazanç belirlenmektedir.

İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

56
763 Paylaşım, 56 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
122
Şaşkın
Başarısız Başarısız
83
Başarısız
Komik Komik
67
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
176
Helal Olsun!
lol lol
33
lol
Aşk Aşk
30
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
120
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
83
Kazandım!
Pinar

49 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Merhaba bende evimde iş yapmak istiyorum 3 yaşında bir kızım okula giden 2 oğlum var en azından okul masraflarini karailaya bilecegim bir iş istiyorum lütfen yardimci olurmusunuz

  1. Mandal yada galoş paketleme işini istiyorm 2 kızım var 2side bebek olduğu için çalışamıyorum dönüş yapar mısınız?

 2. Ben umranıyede yasıyorum evde pajetleme ısı arıyorum cok acıl ıs bulmam lazım bana ıs konusunda yardım eder ve acıl donus yaparsanız sevınırım

 3. Bende evde paketleme işi yapabilirim kızımın okul masrafı ve mutfak masrafımı çıkarmak ıstiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 4. Gaziantepte oturuyorum kiracıyım iki çocuğum var eve katkıda bulunmak istiyor eşim borçlarımı var dönüş yaparsanız sevinirim

 5. Iyi gunler 23 yasinda evliyim evde iş yapmak ıstiyorum kendimi iyi hissederim ihtiyarlarımi karsilarim eger ki boyle bir is olursa paketleme işinide yapabilirim

 6. Ben sürekli başvuru yapmakdayım ama hiç dönüş olmadi lütfen yardımcı olurmusunuz eşimde ameliyat geçirdi şuan çalışanımız yok iş yapmam gerekiyor galoş işi veya mandal paketleme farketmet lütfen geri dönüş yapin

 7. Evde galoş paketleme işi yapmak istiyorum daha önceden deneyimim var cevap vermenizi bekliyorum

 8. bu kadar insan yazmis . Insallah dönüş yaparak beklentilerini karsiliyorsunuzdur. Insanlar gercekten is istiyor . Bos yere umutlandirmanin hos olmayacagini bileceginizi umut ediyorum. Lutfen insanlari magdur etmeyin!!