İnternetten Para Kazandıran Uygulamalar Hangileridir?


65
676 Paylaşım, 65 points

Akıllı telefonların yaygın hale gelmesiyle birlikte, internetten para kazanma yöntemleri de önemli ölçüde artmış durumda. İnternetten para kazandıran uygulamalar ile, bu uygulamaları akıllı telefonlarda kullanarak para kazanmak mümkündür.Aynı zamanda cep telefonuyla para kazanma yolları arasında yer alan bu uygulamalar hakkındaki geniş bilgileri, yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Money APP

Tüm İOS ve Android telefonlarla uyumlu olan pazara araştırma uygulaması Money App, akıllı cep telefonları ile para kazanmak isteyenlere çeşitli fırsatlar sunuyor. Bu uygulama üzerinden oyun oynayarak, fikirlerinizi belirterek ya da farklı ürün incelemeleri yapıp hizmetleri test ederek, Money App ile para kazanabilirsiniz.

Bu uygulama üzerinden tamamlamış olduğunuz görevler karşılığında kazanacağınız para, PayPal hesabınıza yatırılmaktadır. Birçok uygulama ödemelerini genelde aylık olarak yapsalar da, Money App ödemeleri birkaç gün içerisinde hesabınıza yatırmaktadır.iTunes ve Google Play gibi platformlar üzerinden kullanıcıların yüksek not verdiği uygulama, internet üzerinden para kazanma yöntemleri arasındaki tavsiyelerimizden birisidir.

İpoll

Yine sizlere para kazandıracak uygulamalardan birisi olan ipoll uygulaması, İos ve Android ile uyumlu piyasa araştırması uygulamaları arasında yer almaktadır.

Farklı birçok görevi yerine getirmenize ve karşılığında aktif bir gelir elde etmenize imkan veren ipoll, ödemelerinizi PayPal üzerinden alacağınız güvenilir yerlerden birisidir. Hakkınızda istenilen bilgileri doğru bir şekilde doldurduğunuzda, zorlanmadan yapabileceğiniz daha fazla görev almanız mümkündür.

Foap

Bu uygulamanın amacıysa, amatör ve profesyonel tüm fotoğrafçıların çektikleri fotoğrafları pazarlayarak para kazanmalarını sağlamaktır. Elbette ki bu işten, kendileri de para kazanmaktadır. Dünya genelinden 2.5 milyon abonesi bulunduğu bilinen Foap, çektiğiniz yüksek kaliteli fotoğrafları uygulama üzerinden yükleyerek, çeşitli miktarlarda para kazanmanız mümkündür. Fotoğrafınız doğru müşteriye ulaştığında, 5 ile 100 dolar arasında para kazanmanız mümkündür. Yeter ki çekmiş olduğunuz fotoğraf, bu fiyatları edecek kalitede olsun.

Fluid Market

Araçlarınızı bu platform üzerinden kiralamanıza imkan tanıyan Fluid market, kısa sürede araçlarınızı kiralayacak müşterilere ulaşmanızı sağlıyor. Uygulama üzerindeki bir bilgide, kamyonetinizi Fluid Market üzerinden kiralayarak, yıllık 24 bin dolar kazanabileceğiniz yazıyor.

Ancak hemen söylemek gerekirse, bu uygulamayı kullanan Türk vatandaşlarının sayısı çok fazla değildir.

Swagbucks

Akıllı telefonlardan para kazanmak için kullanacağınız uygulamaya, üye olduğunuz anda 10 dolar Bonus veriliyor. Elbette ki bu bonusu aldıktan sonra kullanabilmeniz için, farklı görevleri yerine getirerek para kazanmanız gerekecek. İOS ve Android platformları için kullanışlı olan bu uygulama da kazanacağınız parayı, PayPal hesabınızla almanın yanı sıra, alışveriş sitelerinde hediye çeki olarak değerlendirmenizde mümkündür.

Kazancınızın toplam tutarı 25 dolar olduğunda parayı PayPal hesabınıza çekebilir, ya da alışveriş hediye çeki olarak kullanabilirsiniz.

Slidejoy

Uygulamayı sadece Google Play Store üzerinden temin edebilir, ekran kilidi aktifken para kazanabilirsiniz.

Ekran kilidiniz aktifken ekranınıza gelen reklam ve haberler, sizin para kazanmanızı sağlayan temel unsurlardır. Buradaki reklamlara tıklasanız da tıklamasanız da para kazanabiliyor olmanız, uygulamanın en güzel yanıdır. Uygulamanın kötü yanı ise, yeni üyeler kazandıklarını alabilmek için 3 ay beklemek zorundalar. 3 ayın sonrasındaysa ödemeler, aylık olarak yapılmaktadır. Bu uygulamada kazandığınız toplam para üzerinden %20 kesinti yapıldığını da unutmayın.

BookScouter

İnternetten para kazandıran uygulamalar arasında yer alan en kullanışlı uygulamalardan birisi de, BookScouter uygulamasıdır. Android ve İOS tabanlı tüm cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama, kullanılmayan kitapların satışına yönelik bir uygulamadır.

Uygulama üzerinden kullanmadığınız kitapları rahat bir şekilde satarak, para kazanabilirsiniz. Platforma e-posta adresiniz ya da sosyal medya ağlarındaki hesabınız ile kısa ve hızlı bir şekilde üye olabilirsiniz. Platforma üye olduktan sonra satmak istediğiniz kitapların barkodunu taratarak, sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Platform üzerinde kitabınızı almak isteyen kişiler, kitabınıza teklif verdikten sonra satış yapabilirsiniz.

Toluna

Yine Android ve İOS tabanlı cihazlarla uyumlu olan Toluna, piyasa araştırması yapmak için hazırlanmış bir uygulamadır. Farklı birçok konuda anketlere katılabileceğiniz gibi, bazen kendi anketinizi oluşturarak da uygulama üzerinden para kazanmanız mümkündür.

Kısa sürede üye olacağınız platform, internetten para kazanmak isteyenler için güzel bir uygulamadır.

Userfeel

Bu uygulamaysa, web sitelerini test ederek para kazanmak için kullanılmaktadır. Uygulama ile test etiğiniz ya da gezindiğiniz siteler sayesinde, para kazanabilirsiniz. Ödemeleri ise, PayPal veya Payoneer ile alabilirsiniz.

Musely Uygulaması

Çevre dostu ev malzemeleri ve güzellik ürünlerinin paylaşıldığı ve özellikle kadınlarla ilgili çeşitli konularda fikirlerin paylaşıldığı bir uygulamadır. İOS ve Android tabanlı cihazlarınızla rahatlıkla kullanabileceğiniz uygulama, ödemelerinizi PayPal ile alabileceğiniz yerlerden birisidir. Uygulama ile hem kadınlara yönelik ürünler satabilir, hem de verilen farklı görevleri tamamlayarak para kazanabilirsiniz.

Bunların dışında birçok, internetten para kazandıran uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamaları kullanarak her ne kadar çok yüksek paralar kazanmanız mümkün olmasa da, cep harçlığınızı çıkartacak tutarları elde etmeniz mümkündür.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

65
676 Paylaşım, 65 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
12
Şaşkın
Başarısız Başarısız
96
Başarısız
Komik Komik
84
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
12
Helal Olsun!
lol lol
49
lol
Aşk Aşk
36
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
13
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
96
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba ben profesyonel bir fotoğrafçıyım ve bulunduğum şehirdeki çocukların geleceğine yön vermek için bağış toplayarak onlara fotoğraf makinesi hediye ediyorum destek olamak isteyenler için erman339gmail adresinden bana ulaşabilir veya kurumumuza 3Ar3epW2fMygf6ZQQ55N1aESby3CfoSG1p BTC cüzdanından bağışta buluna bilirsiniz.