İnternetten Hızlı Kredi Veren Bankalar


59
542 Paylaşım, 59 points

İnternet teknolojilerinin günümüzde hayatımıza iç içe olması nedeniyle, bankaların internet şubeleri en az fiziki şubeleri kadar kullanılmaya başlanmıştır. İnternetten hızlı kredi veren bankalar, internet bankacılığını çok daha yaygın hale getirmek için kredi başvurularında büyük kolaylıklar tanımaktadır.

Bu yazımızda sizlere, internetten hızlı kredi veren bankalar ve verdikleri kredi detayları hakkında bilgiler sunacağız.

İnternetten Hızlı Kredi Veren Bankalar

Normal şubelerinden kredi imkanı sunan tüm bankalar, aynı zamanda internet bankacılığı aracılığıyla da aynı kredileri vermektedir. Hatta internet bankacılığından başvurulan kredilerin, daha hızlı bir şekilde sonuçlandığı bilinmektedir. Aşağıda internet bankacılığı başvurularında, daha fazla avantaj sunan bankaların listesi yer almaktadır.Garanti Bankası

Acil kredi ihtiyaçlarınıza çok kısa süre içerisinde yanıt veren Garanti Bankası internet şubesi, internet üzerinden yapılan başvurular da yüzde 1.29 faiz oranı ve 48 ay vade seçenekleri ile kredi vermektedir. Verdiği kredinin üst limiti 15000 TL olan Garanti Bankası, bankanın internet şubesi üzerinde bulunan kredi başvuruları bölümüne sizden istenilen bilgileri girip onay butonuna basmanız ile birlikte kolaylıkla yapılabilmektedir.

Türkiye İş Bankası

Para internette sloganı ile internetten hızlı kredi veren bankalar arasında yer alan Türkiye İş Bankası, 25000 TL üst limitle, internet üzerinden ihtiyaç kredisi vermektedir. Yine 48 ay vade seçeneği ve yüzde 1.29 faiz oranıyla internet şubesinden kredi veren Türkiye İş Bankası, online başvurularda farklı avantajlarda sunmaktadır.

Vakıfbank

İnternetten en hızlı kredi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank, yüzde 1.30 ile 1.75 arasında değişen faiz oranları ile internet şubesinden kredi vermektedir. Ayrıca internet üzerinden başvuru yapanlara farklı bir seçenek sunan Vakıfbank, kredi taksitlerinizi her ay ya da 3 ayda bir ödeme seçeneği de sunmaktadır. Vakıfbank’ın internet şubesi üzerinden sunmuş olduğu bu kredinin üst limiti, 20.000 tldir.

QNB Finansbank

QNB Finansbank’ta internet şubesi üzerinden kredi başvurusu yapanlar için yüzde 1.26 faiz oranı ile, ihtiyaç kredisi vermektedir. Bankaya gitmeden rahatlıkla internet üzerinden başvurabileceğiniz bu kredinin üst limiti, 15000 TL’dir. Ayrıca banka bu tutar için, 48 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır.

Enpara.com

Enpara.com internet sitesi, QNB Finansbank’a bağlı bir kuruluş olarak bilinmektedir. Adından da anlaşılabileceği gibi sadece internet bankacılığı yapan Enpara.com, 20.000 TL’ye kadar anında kredi veren bankalar arasındadır. Ayrıca kredi notunuzun yüksek olması halinde, gelir belgesiz ve kefilsiz kredi veren finans kuruluşlarından birisidir. Enpara.com en üst limit için, 48 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır.

Akbank İnternet Kredisi

Türkiye’nin en köklü bankaları arasında yer alan Akbank, yüzde 1.45 faiz oranı ve 48 ay vade seçeneği ile internet başvurularında kredi vermektedir. İnternetten hızlı kredi veren bankalar arasında yer alan Akbank, internet şubesi üzerinde bulunan kredi başvuru formunu doldurup gönderenlere, çok kısa süre içerisinde yanıt vermektedir.

Denizbank

İnternet bankacılığını en yoğun şekilde kullanan bankalardan birisi olan Denizbank, 20 bin TL’ye kadar internet şubesi başvurularında kredi hakkı tanımaktadır. Yüzde 1.33 faiz oranları ve 48 ay vade ile 20.000 TL’ye kadar kredi veren Denizbank, Türkiye’nin internet bankacılığı en gelişmiş bankaları arasında yer almaktadır.

Yukarıda saydığımız bankaların dışında ING Bank, Odeabank, BankPozitif, Yapı Kredi Bankası, Halkbank ve Ziraat Bankası da internet şubeleri üzerinden kredi vermektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

59
542 Paylaşım, 59 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
120
Şaşkın
Başarısız Başarısız
85
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
123
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
120
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
85
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir